Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chmielnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Aleja Zwycięstwa, Furmańska, Leopolda Kozłowskiego, Ogrodowa, Marii Stolzman, Witosa, Wolności, Janusza Zakrzeńskiego, Andrzeja Zalewskiego, Stanisława Żaka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Śliwa
    126 (50,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Mieczysław Jabłoński
    110 (44,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Linowski
    14 (5,60%)

Okręg 2

Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 10, 11, 12, 13, Bednarska, Leśna, Mielczarskiego, Poprzeczna , Ptasznik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Maciej Banasik
    76 (29,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Tomasz Wesołowski
    162 (62,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Bożena Sadowska
    23 (8,81%)

Okręg 3

Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 14, 15, 16, Dojazdowa, Jasna, Kwiatowa, Pogodna, Słoneczna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Marianna Maciągowska
    196 (54,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Jarosław Gajek
    54 (14,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CHMIELNIK-WSPÓLNE DOBRO”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jarosław Paweł Olesiński
    106 (29,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Gołębiowski
    6 (1,66%)

Okręg 4

Miasto Chmielnik ulice: Cicha, Graniczna, Kielecka, Konopnickiej, Lubańska, Mała, Mrucza, Na Skarpie, Pierzchnicka, Przemysłowa, Sienkiewicza, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Styczeń
    138 (44,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Hieronim Tadeusz Górski
    161 (51,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Krzysztof Pawłowski
    12 (3,86%)

Okręg 5

Miasto Chmielnik ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Dygasińskiego, Głogowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kilińskiego, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Lipowa, Mickiewicza, Parkowa, Plac Kościelny, Polna, Sosnowa, Starobuska, Wrzosowa, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Zofia Kwiecień
    117 (28,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Zbigniew Kulpiński
    197 (47,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Bęben
    75 (18,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Robert Piotr Gmyr
    22 (5,35%)

Okręg 6

Miasto Chmielnik ulice: Plac Kościuszki, Plac Targowy, Rynek, Szydłowska, 1 Maja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Stanisław Grandos
    61 (33,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kazimierz Bogusław Malik
    32 (17,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Iwona Zwolska-Styrcz
    89 (48,90%)

Okręg 7

Sołectwa: Holendry, Jasień, Przededworze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Adam Chruściński
    139 (29,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Władysław Mołas
    214 (45,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MUSIAŁA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Musiał
    121 (25,53%)

Okręg 8

Sołectwa: Ciecierze, Szyszczyce, Śladków Mały

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anita Agnieszka Jabłońska
    204 (47,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariola Badura
    148 (34,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Stanisław Gajek
    79 (18,33%)

Okręg 9

Sołectwa: Borzykowa, Kotlice, Suskrajowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Zofia Chwalińska
    193 (57,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Kuc
    101 (30,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Bartosz Mierzwa
    42 (12,50%)

Okręg 10

Sołectwa: Lipy, Lubania, Łagiewniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Lotko
    168 (55,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marlena Kwapisz
    135 (44,55%)

Okręg 11

Sołectwa: Ługi, Suchowola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aneta Agnieszka Wojtas
    177 (46,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Urszula Ewa Piwońska
    138 (35,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Krzysztof Klikowicz
    69 (17,97%)

Okręg 12

Sołectwa: Zrecze Chałupczańskie, Zrecze Duże, Zrecze Małe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edyta Maria Kozieł
    85 (29,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Orkisz
    102 (35,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA JERZEGO CHRUŚCICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jan Jerzy Chruścicki
    18 (6,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRECZA MAJĄ PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Małgorzata Przeździecka
    81 (28,32%)

Okręg 13

Sołectwa: Chomentówek, Sędziejowice, Śladków Duży

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Mentel
    170 (36,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA LENARTOWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Agnieszka Lenartowicz
    271 (58,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Mirosława Szot
    22 (4,75%)

Okręg 14

Sołectwa: Grabowiec, Piotrkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lidia Jabłońska
    205 (49,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Edyta Ciopińska
    212 (50,84%)

Okręg 15

Sołectwa: Celiny, Celiny Nowe, Minostowice, Suliszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Nowak
    169 (52,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Marek Wiewióra
    91 (28,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Kazimierz Gardyński
    1 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Grzebalska
    58 (18,18%)