Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mszana

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Gogołowa, ulice: Boczna, Boryńska, Cicha, Jastrzębska, Kręta, Leśna, Wiejska-nr nieparzyste od 89a do końca oraz parzyste od 28a do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Agnieszka Sobik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (32,31%)

Wioleta Maria Szotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

155 (67,69%)

Okręg 2

Sołectwo Gogołowa, ulice: Morcinka, Okrężna, Słoneczna, Śmieji, Wiejska-nr nieparzyste 1 - 89 oraz parzyste 2 - 28

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jan Ośliźlok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (20,90%)

Marek Franciszek Liśnikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

159 (79,10%)

Okręg 3

Sołectwo Połomia, ulice: Podgórna, Wolności

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Ewa Stanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (41,63%)

Magdalena Gertruda Herman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

136 (58,37%)

Okręg 4

Sołectwo Połomia, ulice: Granice, Oś. Ks. Pisuli, Szkolna, Szybowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Jan Berger

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (40,71%)

Roman Joachim Goik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

134 (59,29%)

Okręg 5

Sołectwo Połomia, ulice: Centralna-nr nieparzyste od 173a do końca, parzyste od 208a do końca, Folwark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Jerzy Salamon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (33,96%)

Tomasz Wiktor Mrowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

177 (66,04%)

Okręg 6

Sołectwo Połomia, ulice: Centralna-nr nieparzyste 97a - 173 i nr parzyste 48a - 208

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Koźlik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106 (38,55%)

Elżbieta Anna Skorupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

137 (49,82%)

Krzysztof Czesław Trojan

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

32 (11,64%)

Okręg 7

Sołectwo Połomia, ulice: Centralna-nr nieparzyste 1 - 97, parzyste 2 - 48, Dworska, Przyległa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Kuczera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

142 (58,92%)

Lech Grzegorz Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

99 (41,08%)

Okręg 8

Sołectwo Mszana, ulice: Konopnickiej, Turska, Skrzyszowska-nr nieparzyste 1 - 19b, parzyste 2 - 16b, 1 Maja-nr nieparzyste od 157a do końca, parzyste od 232a do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Aleksandra Franek-Szczotka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (25,00%)

Marek Jan Kotula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

123 (75,00%)

Okręg 9

Sołectwo Mszana, ulice: 1 Maja-nr nieparzyste 129a - 157, parzyste 164a - 232, Akacjowa, Chabrowa, Krótka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Franciszek Papierok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (26,16%)

Krzysztof Rduch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

206 (73,84%)

Okręg 10

Sołectwo Mszana, ulice: Kopernika, Mickiewicza-nr nieparzyste 141a do końca, nr parzyste 126a do końca, Szymborskiej

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Haśko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (32,86%)

Celina Mizia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

143 (67,14%)

Okręg 11

Sołectwo Mszana, ulice: Ks. Styry, Ks. Tuskera, Spacerowa, Mickiewicza-nr parzyste 66a - 126, nieparzyste 97a - 141

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Muszyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (18,63%)

Ilona Barbara Mura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

166 (81,37%)

Okręg 12

Sołectwo Mszana, ulice: Stawowa, Górnicza, Kwiatowa, Moszczeńska, Mickiewicza-nr parzyste 2 - 66, nieparzyste 1 - 97

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Grzonka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (49,71%)

Ewa Barbara Wawrzyczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

88 (50,29%)

Okręg 13

Sołectwo Mszana, ulice: Brzozowa, Sosnowa, Sportowa, Boża Góra, Wesoła, Wodzisławska-nr nieparzyste 1 - 45 i parzyste 2 - 132

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Franciszek Berger

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (19,91%)

Roman Stanisław Bura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

177 (80,09%)

Okręg 14

Sołectwo Mszana, ulice: 1 Maja-nr nieparzyste 1 - 129 i nr parzyste 2 - 164, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Agnieszka Szypulska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (33,61%)

Beata Agnieszka Wieszołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

162 (66,39%)

Okręg 15

Sołectwo Mszana, ulice: Dębowa, Ładna, Nowa, Polna, Zielona, Skrzyszowska-nr nieparzyste od 21 do końca i parzyste od 18 do końca, Wodzisławska-nr nieparzyste od 45a do końca, parzyste od 132a do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (36,80%)

Rafał Henryk Bura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ GMINY

158 (63,20%)