Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rogowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Rogowo-część, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Gnieźnieńska, Grzybowa, Łąkowa, Słoneczna, Topolowa oraz miejscowość Rogówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Rybarczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

139 (57,44%)

Mirosław Wypijewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

75 (30,99%)

Anna Pomorska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (7,44%)

Krzysztof Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

10 (4,13%)

Okręg 2

Sołectwo Rogowo-część, ulice: Bankowa, Bohaterów Września, Klemensa Maciaszczyka, Kościelna, Plac Powstańców Wielkopolskich, Poprzeczna, Przybrzeżna, Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Elżbieta Morkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (24,90%)

Tomasz Michalczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

142 (55,25%)

Tomasz Kazimierz Rogacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (19,84%)

Okręg 3

Sołectwo Rogowo-część, ulice: Hokejowa, Jeziorna, Kolejowa, bł. ks. Mariana Skrzypczaka, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Kowalewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (45,81%)

Leszek Józef Bugajny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

110 (54,19%)

Okręg 4

Sołectwo Rogowo-część, ulice: Bydgoska, Krótka, 600 - lecia, Leśna, Ogrodowa, Pałucka, Sportowa oraz miejscowość Łaziska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Tomasz Trzeciak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (30,45%)

Robert Andrzej Wódczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

156 (58,65%)

Monika Leśna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

29 (10,90%)

Okręg 5

Sołectwo Rogowo-część, ulice: Kościuszki, Polna, Składowa, Spokojna oraz miejscowość Gostomka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Regina Kosińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (31,28%)

Stefan Fedejko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

134 (68,72%)

Okręg 6

Sołectwa: Niedźwiady, Recz, Rzym

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (34,73%)

Aleksander Bogumił Pechman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

92 (55,09%)

Dominika Chudzyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (10,18%)

Okręg 7

Sołectwa: Skórki, Wiewiórczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Górka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (48,21%)

Paweł Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

72 (42,86%)

Małgorzata Danuta Drożdżyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

15 (8,93%)

Okręg 8

Sołectwa: Czewujewo, Izdebno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Ciesielski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (60,53%)

Sławomir Piotr Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

57 (25,00%)

Marta Grzelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

33 (14,47%)

Okręg 9

Sołectwo: Grochowiska Księże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Witold Sławski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (37,14%)

Roman Kubera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

55 (39,29%)

Daria Magdalena Kaszyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (23,57%)

Okręg 10

Sołectwo: Złotniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Bosacki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (38,49%)

Artur Paweł Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

114 (47,70%)

Zygmunt Józef Czaja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (13,81%)

Okręg 11

Sołectwa: Gałęzewo, Grochowiska Szlacheckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Rychlewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (65,53%)

Janusz Matelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

51 (24,76%)

Anna Magdalena Karczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (9,71%)

Okręg 12

Sołectwa: Lubcz, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Władysław Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

53 (29,44%)

Kinga Grajek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (30,56%)

Julita Agnieszka Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

72 (40,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Cegielnia, Ryszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Derezińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (17,55%)

Piotr Kazimierz Krzyżan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

32 (13,06%)

Katarzyna Michalak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (12,65%)

Dariusz Kośmider

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

139 (56,73%)

Okręg 14

Sołectwa: Budzisław, Gościeszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Stanisław Kawka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (40,57%)

Szymon Kasprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

71 (33,49%)

Jolanta Koczorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

55 (25,94%)

Okręg 15

Sołectwa: Cotoń, Mięcierzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marlena Zamiar

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (24,47%)

Marian Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO

39 (16,46%)

Witold Piotr Urbaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (22,78%)

Roman Hanczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE

86 (36,29%)