Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Miastkowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Chojny – Naruszczki, Kraska, Leopoldowo, Sulki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Kamienowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (70,31%)

Zbigniew Paweł Długozima

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

38 (29,69%)

Okręg 2

Korytki Leśne, Łuby-Kurki, Łuby-Kiertany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Korytkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

25 (30,49%)

Patrycja Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

57 (69,51%)

Okręg 3

Czartoria, Rybaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Just

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

11 (10,48%)

Andrzej Ciecierski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (46,67%)

Bożena Jadwiga Dąbkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

45 (42,86%)

Okręg 4

Miastkowo: ul. Łomżyńska, ul. Nowogrodzka, ul. Szeroka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Małgorzata Zajączkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

53 (31,93%)

Antoni Prażych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (30,12%)

Agnieszka Anna Mieczkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (9,64%)

Małgorzata Dębowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

47 (28,31%)

Okręg 5

Miastkowo: ul. Cmentarna, ul. Czartoryjska, ul. Długa, ul. Kacpra Wielocha, ul. Krótka, ul. Poświątne, ul. Rybacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Bąkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

77 (55,00%)

Mirosław Sawicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (18,57%)

Wojciech Świerszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

37 (26,43%)

Okręg 6

Miastkowo: ul. Boczna, ul. Cendrowizna, ul. Kurpiowska, ul. Miła, ul. Nowa, ul. Różana, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Świerkowa, ul. Warszawska, ul. Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Iwaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

88 (54,32%)

Anna Cwalina-Adamowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (22,22%)

Iwona Zdziarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

38 (23,46%)

Okręg 7

Tarnowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Rupacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (55,75%)

Mirosław Sznejder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SZNEJDERA

39 (34,51%)

Mariusz Banach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

11 (9,73%)

Okręg 8

Łubia, Podosie, Sosnowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Lachowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (57,65%)

Zbigniew Cwalina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

36 (42,35%)

Okręg 9

Gałkówka, Zaruzie do nr 35

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Natalia Rolka-Karasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

20 (18,18%)

Marek Brzostek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (45,45%)

Sławomir Skrodzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

40 (36,36%)

Okręg 10

Zaruzie od nr36

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Włodarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

26 (28,89%)

Bożena Wilk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (50,00%)

Agnieszka Brzostek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

19 (21,11%)

Okręg 11

Drogoszewo ul. Długa, Osetno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Długozima

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

2 (3,64%)

Janina Małkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (36,36%)

Tomasz Klimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

33 (60,00%)

Okręg 12

Drogoszewo: ul. Krótka, ul. Lipowa, ul. Łomżyńska, ul. Nowa, ul. Polowa, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Romanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE MIASTKOWO

10 (16,95%)

Danuta Pawelczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (62,71%)

Ewa Gełgut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

12 (20,34%)

Okręg 13

Kaliszki, Kuleszka, Rydzewo-Gozdy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Robert Grużewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (57,80%)

Zbigniew Bielacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

46 (42,20%)

Okręg 14

Nowosiedliny, Rydzewo: ul. Graniczna, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Mazurska, ul. Piękna, ul. Sportowa, ul. Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Brzostek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (70,83%)

Radosław Szczubełek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

42 (29,17%)

Okręg 15

Rydzewo: ul. Długa, ul. Kościelna, ul. Lipowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Piaskowa, ul. Spokojna, ul. Wesoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Przychodzień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (60,19%)

Tomasz Dmochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

43 (39,81%)