Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pułtusk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SOŁECTWA: BIAŁOWIEŻA, BOBY, CHMIELEWO, GŁODOWO, GNOJNO, GRABÓWIEC, GROMIN, JEŻEWO, KACICE, KLESZEWO, KOKOSZKA, LIPA, LIPNIKI NOWE, LIPNIKI STARE, MOSZYN, OLSZAK, PAWŁÓWEK, PŁOCOCHOWO, PONIKIEW, PRZEMIAROWO, SZYGÓWEK, TRZCINIEC, ZAKRĘT. PUŁTUSK-ULICE: AKACJOWA, ALEKSANDRA GAJKOWICZA, ALEKSANDRA KONOPKI, ANDRZEJA BATOREGO, ANDRZEJA MADALIŃSKIEGO, ANDRZEJA NOSKOWSKIEGO, ANTONIEGO SIKORSKIEGO, BARTODZIEJSKA, BRZOZOWA, BUKOWA, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CHABROWA, CISOWA, CYPRYSOWA, ERAZMA CIOŁKA, GRABOWA, GRANICZNA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JAKUBA WUJKA, JANA TARNOWSKIEGO, JARZĘBINOWA, JAŚMINOWA, JERZEGO OSSOLIŃSKIEGO, JÓZEFA HORNOWSKIEGO, KASZTANOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, KRYSZTAŁOWA, LEONA BUTRYMOWICZA, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LETNISKOWA, LIPOWA, ŁABĘDZIA, ŁĄKOWA, MACIEJA KAZIMIERZA SARBIEWSKIEGO, MAKOWA, MALINOWA, MODRZEWIOWA, NADNARWIAŃSKA, PAWŁA GIŻYCKIEGO, PIASKOWA, PIOTRA KOCZARY, POLNA, POPŁAWSKA, POZIOMKOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, STANISŁAWA SULEJA, SZYMONA KUPISA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI, TARTACZNA, TEOFILA KWIATKOWSKIEGO, TRACZY, TULIPANOWA, USTRONNA, UZDROWISKOWA, WĄSKA, WESOŁA, WĘDKARSKA, WIKLINOWA, WRZOSOWA, WYSZKOWSKA, ZALEWOWA, ŻABIA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Cezary Kordowski
    133 (3,58%)
  2. 1 Michał Kisiel
    658 (17,73%)
  3. 4 Henryk Edward Łaszczych
    182 (4,90%)
  4. 5 Iwona Bożena Stępniewska
    53 (1,43%)
  5. 3 Agnieszka Zaleska
    98 (2,64%)
  6. 7 Ewa Ewelina Ochtabińska
    109 (2,94%)
  7. 2 Franciszek Remigiusz Piórek
    494 (13,31%)
  8. 6 Danuta Tyszkiewicz
    66 (1,78%)
  9. 8 Elżbieta Maria Jaskulska
    44 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Tomasz Miler
    122 (3,29%)
  2. 3 Danuta Eleonora Słończewska
    30 (0,81%)
  3. 6 Rafał Mróz
    47 (1,27%)
  4. 5 Magdalena Joanna Jaskulska
    41 (1,10%)
  5. 9 Jarosław Grzegorz Sarnacki
    17 (0,46%)
  6. 4 Ewa Joanna Błaszczyk
    16 (0,43%)
  7. 2 Andrzej Matusiak
    16 (0,43%)
  8. 8 Jolanta Warda
    6 (0,16%)
  9. 7 Tobiasz Sieńkowski
    82 (2,21%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paulina Dąbkowska
    139 (3,74%)
  2. 2 Paulina Borek
    63 (1,70%)
  3. 8 Hanna Wysocka
    70 (1,89%)
  4. 6 Agnieszka Jusińska
    48 (1,29%)
  5. 4 Andrzej Marek Mitkowski
    182 (4,90%)
  6. 9 Mateusz Jacek Kowalewski
    25 (0,67%)
  7. 7 Jan Górzyński
    35 (0,94%)
  8. 3 Ryszard Rutkowski
    223 (6,01%)
  9. 1 Andrzej Wydra
    478 (12,88%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Kamil Gołębiewski
    11 (0,30%)
  2. 5 Katarzyna Elżbieta Kamińska
    6 (0,16%)
  3. 2 Czesława Waśkowska
    6 (0,16%)
  4. 7 Michał Żuk
    16 (0,43%)
  5. 1 Henryk Krzysztof Krasucki
    165 (4,45%)
  6. 3 Adam Dorobiński
    21 (0,57%)
  7. 4 Alicja Andrzejewska
    10 (0,27%)

Okręg 2

PUŁTUSK-ULICE: 11 LISTOPADA, 13 PUŁKU PIECHOTY, 17 SIERPNIA BEZ NR 60, 17 STYCZNIA, 3 MAJA, ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, ALEJA MARSZAŁKA EDWARDA RYDZA ŚMIGŁEGO, ALEJA POLONII, ALEJA SOLIDARNOŚCI, ALEJA TYSIĄCLECIA NUMERY PARZYSTE DO NR 12 I NUMERY NIEPARZYSTE DO NR 33, ALEJA WIKTORA GOMULICKIEGO, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ARMII KRAJOWEJ, BALTAZARA, BENEDYKTYŃSKA, BIAŁOWIEJSKA, BOGDANA TEODORA JAŃSKIEGO, BURMISTRZA STANISŁAWA ŚNIEGOCKIEGO, DWORKOWA, GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. TADEUSZA KUTRZEBY, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. ZYGMUNTA BOHUSZA – SZYSZKO, GLINKI, GÓRNA DRÓŻKA, HARCERSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KOMBATANTÓW, KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, KONSERWATORSKA, KOTLARSKA, ŁĄCZNA, MAJORA JANA KAZIMIERZA MAZURA, MARII KONOPNICKIEJ, MŁODZIEŻOWA, NEW BRITAIN, PIOTRA SKARGI, PLAC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PODCHORĄŻYCH, PODZAMCZE, PPŁK. ALOJZEGO NOWAKA, PRZEMIAROWSKA, RAFAŁA KRAJEWSKIEGO, RYBITEW, RYNEK, STANISŁAWA STASZICA, STRZELECKA, SZKOLNA, ŚWIĘTOJAŃSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TEOFILA LENARTOWICZA, WINCENTEGO POLA, WŁADYSŁAWA SYROKOMLI, WSPÓLNA, ZIELONA DRÓŻKA, ŻWIRKI I WIGURY.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tadeusz Wiesław Ochtabiński
    109 (2,89%)
  2. 2 Sławomir Krysiak
    333 (8,84%)
  3. 1 Bogdan Pieńkos
    197 (5,23%)
  4. 3 Małgorzata Archacka
    173 (4,59%)
  5. 5 Adam Maicki
    213 (5,66%)
  6. 6 Anna Natasza Ignatowicz
    27 (0,72%)
  7. 9 Kamil Marek Grabowski
    157 (4,17%)
  8. 7 Izabela Anna Końska
    96 (2,55%)
  9. 8 Katarzyna Michałowska
    46 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Knochowski
    97 (2,58%)
  2. 2 Robert Stańkowski
    91 (2,42%)
  3. 3 Grażyna Własiuk
    7 (0,19%)
  4. 6 Lidia Anna Sobieraj
    58 (1,54%)
  5. 5 Krzysztof Hejne
    83 (2,20%)
  6. 4 Cezary Kownacki
    53 (1,41%)
  7. 9 Hanna Socharska
    30 (0,80%)
  8. 8 Wiesława Teresa Szczypińska
    13 (0,35%)
  9. 7 Lucjan Stanisław Buczyłko
    39 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Maria Kaczuk
    19 (0,50%)
  2. 2 Marzena Rudnicka
    31 (0,82%)
  3. 4 Mateusz Królak
    12 (0,32%)
  4. 5 Bartłomiej Kacper Cendrowski
    8 (0,21%)
  5. 6 Hanna Anna Karasek
    6 (0,16%)
  6. 7 Jan Ernest Walwoda
    3 (0,08%)
  7. 1 Adam Andrzej Bryl
    50 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Gregorczyk
    446 (11,84%)
  2. 2 Adam Prewęcki
    353 (9,37%)
  3. 3 Konrad Kłosiński
    36 (0,96%)
  4. 5 Halina Gryc
    56 (1,49%)
  5. 4 Mirosław Szmeja
    215 (5,71%)
  6. 6 Dorota Orłowska
    49 (1,30%)
  7. 7 Anna Iwona Turadek-Korytkowska
    29 (0,77%)
  8. 8 Joanna Piecychna
    66 (1,75%)
  9. 9 Robert Euzebiusz Dynak
    35 (0,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Jan Sobieraj
    14 (0,37%)
  2. 6 Krystyna Jolanta Pawłowska
    4 (0,11%)
  3. 5 Janina Halina Chockuba
    15 (0,40%)
  4. 7 Elżbieta Wiesława Wiśniewska
    12 (0,32%)
  5. 8 Józef Krzykowski
    29 (0,77%)
  6. 3 Dariusz Smoliński
    25 (0,66%)
  7. 1 Roman Dukalski
    84 (2,23%)
  8. 2 Beata Joanna Kowalska
    347 (9,21%)

Okręg 3

PUŁTUSK-ULICE: 17 SIERPNIA NR 60, ADAMA MICKIEWICZA, ALEJA TYSIĄCECIA NR 35, 37 I OD 14 DO KOŃCA NUMERY PARZYSTE, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BRZOSKWINIOWA, CZEREŚNIOWA, FLISACKA, GÓRNA, HORESZKI, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, JACKA SOPLICY, JANA PAWŁA II, JEŻYNOWA, KOLEJOWA, KOSYNIERÓW, KS. IGNACEGO SKORUPKI, KS. STEFANA ZIELONKI, KUBUSIA PUCHATKA, MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE, NA SKARPIE, NADWODNA, NASIELSKA, NOWY RYNEK, OGRODOWA, PANA TADEUSZA, PANNY MARII, PLAC TEATRALNY, POD WRÓBLEM, PODKOMORZEGO, PRZECHODNIA, REFORMACKA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SŁONECZNA, SOLNA, SPORTOWA, STARE MIASTO, SUKIENNICZA, TELIMENY, WARSZAWSKA, WIDOK, WINOGRONOWA, WIŚNIOWA, ZAKOLEJOWA, ZAUŁEK, ZOSI, ŻEGLARSKA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stanisław Zaremba
    247 (7,56%)
  2. 1 Ireneusz Purgacz
    233 (7,13%)
  3. 3 Renata Ewa Waloch
    130 (3,98%)
  4. 2 Mariusz Osica
    356 (10,89%)
  5. 5 Anna Pieńkowska
    77 (2,36%)
  6. 9 Mariusz Osiński
    61 (1,87%)
  7. 7 Wanda Jadwiga Koniecka-Pieńkos
    73 (2,23%)
  8. 6 Michał Sebastian Górecki
    142 (4,35%)
  9. 8 Żaneta Kinga Hermanowska
    57 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Skarżyński
    349 (10,68%)
  2. 2 Sławomir Konrad Latek
    56 (1,71%)
  3. 7 Emilia Piskorz
    29 (0,89%)
  4. 3 Anna Drozdowska
    18 (0,55%)
  5. 6 Wiesława Grażyna Belczyńska
    14 (0,43%)
  6. 5 Mirosław Przybysz
    43 (1,32%)
  7. 9 Piotr Socharski
    46 (1,41%)
  8. 4 Adrian Ausfeld
    15 (0,46%)
  9. 8 Nina Natalia Romanowska
    4 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Feliks Befinger
    121 (3,70%)
  2. 5 Dorota Górniak
    10 (0,31%)
  3. 2 Wojciech Andrzej Dąbrowski
    39 (1,19%)
  4. 3 Małgorzata Paratowska
    62 (1,90%)
  5. 7 Agnieszka Zofia Górecka
    5 (0,15%)
  6. 4 Paweł Grabowski
    9 (0,28%)
  7. 6 Beata Garbowska
    12 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Bolesław Kwiatkowski
    111 (3,40%)
  2. 7 Bogusława Karpik
    31 (0,95%)
  3. 6 Anna Emilia Kmiołek-Gizara
    31 (0,95%)
  4. 8 Elżbieta Sadowska
    53 (1,62%)
  5. 9 Waldemar Lech Wojtaszek
    66 (2,02%)
  6. 5 Bogdan Ireneusz Mossakowski
    65 (1,99%)
  7. 1 Anna Danuta Frejlich
    261 (7,99%)
  8. 4 Małgorzata Śliwińska
    58 (1,77%)
  9. 2 Adam Nalewajk
    116 (3,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Beata Przybyłowska
    30 (0,92%)
  2. 3 Karolina Monika Grabowska
    34 (1,04%)
  3. 4 Mirosław Słomkowski
    12 (0,37%)
  4. 2 Elżbieta Teresa Walczak
    20 (0,61%)
  5. 5 Marek Żuk
    13 (0,40%)
  6. 8 Ewelina Katarzyna Sobieraj
    8 (0,24%)
  7. 9 Radosław Pomaski
    21 (0,64%)
  8. 1 Andrzej Gurgielewicz
    117 (3,58%)
  9. 7 Jadwiga Marianna Kinowska
    13 (0,40%)