Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stubno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Barycz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Jamrozy

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

41 (48,81%)

Joanna Stanisława Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

43 (51,19%)

Okręg 2

Hruszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Noga

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

87 (60,84%)

Bernardeta Jadwiga Kondrów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

56 (39,16%)

Okręg 3

Kalników: 1 - 58, 105 - 118, 121 - 143, 181, 319, 325, 328

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Kudłak

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

31 (27,68%)

Ryszarda Olech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

37 (33,04%)

Maria Aneta Korabiowska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "WSPÓLNY CEL"

12 (10,71%)

Ilona Marzena Kowalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (28,57%)

Okręg 4

Kalników: 61 - 79, 96, 146 - 177, 333 - 339

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Balandyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

65 (64,36%)

Józef Oważany

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (35,64%)

Okręg 5

Kalników: 80 - 95, 97 - 104, 119 - 120, 144 - 145, 286 - 318, 320 - 322, 324, 326 - 327, 329 - 332, 340 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Katarzyna Sydorów

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

37 (45,12%)

Jarosław Zapłaciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

45 (54,88%)

Okręg 6

Kalników: 178 - 180, 182 - 285, 323

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kalawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 7

Nakło: 1 - 45

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Zwierkowski

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

50 (53,76%)

Renata Katarzyna Pietruszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

43 (46,24%)

Okręg 8

Nakło: 46 do końca, Chałupki Dusowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kociuba

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

38 (38,00%)

Grzegorz Jacek Kontek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

62 (62,00%)

Okręg 9

Starzawa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Władysław Świst

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

18 (30,51%)

Grzegorz Józef Hasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

41 (69,49%)

Okręg 10

Stubienko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Józef Styczyński

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

85 (73,91%)

Tomasz Kurpiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

30 (26,09%)

Okręg 11

Stubno: 1 - 83

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wirkijowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

59 (50,43%)

Barbara Urszula Grodecka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "WSPÓLNY CEL"

58 (49,57%)

Okręg 12

Stubno: 169 - 224, 236 - 237, 243, 254

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Stanisław Serafin

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

74 (67,27%)

Jan Hajduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

36 (32,73%)

Okręg 13

Stubno: 85 - 95, 111 - 123, 226 - 235, 238 - 242

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Pietruszka

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

42 (45,65%)

Magdalena Monika Nowińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

22 (23,91%)

Paweł Andrzej Kopacz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "WSPÓLNY CEL"

28 (30,43%)

Okręg 14

Stubno: 96 - 110, 124 - 168, 255 - 259

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Maciej Wasiewicz

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STUBNIE

46 (37,40%)

Janusz Witold Podwyszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZMY RAZEM

26 (21,14%)

Tomasz Wiesław Pempuś

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "WSPÓLNY CEL"

51 (41,46%)

Okręg 15

Stubno: 245, 248 - 253

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Bogdan Hajduk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "WSPÓLNY CEL"

0 (0,00%)