Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sokoły

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jeńki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Cimaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

95 (62,91%)

Bożena Łońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

56 (37,09%)

Okręg 2

Chomice, Mojsiki, Waniewo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jarczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

55 (50,00%)

Maria Krysiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

55 (50,00%)

Okręg 3

Kowalewszczyzna, Kowalewszczyzna-Folwark.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Łapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

82 (75,23%)

Elżbieta Jarmuszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

27 (24,77%)

Okręg 4

Jabłonowo-Kąty, Jabłonowo-Wypychy, Krzyżewo, Roszki-Ziemaki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Roszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

72 (48,00%)

Radosław Truskolawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

78 (52,00%)

Okręg 5

Czajki, Stare Truskolasy, Truskolasy-Lachy, Truskolasy-Niwisko, Truskolasy-Olszyna, Truskolasy-Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

116 (55,77%)

Michał Zdrodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

92 (44,23%)

Okręg 6

Idźki Młynowskie, Kruszewo-Brodowo, Kruszewo-Głąby, Roszki Leśne, Roszki-Chrzczony, Roszki-Sączki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Waldemar Ciborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

70 (40,00%)

Janusz Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

105 (60,00%)

Okręg 7

Idźki Średnie, Idźki-Wykno, Jamiołki-Godzieby, Jamiołki-Kowale, Jamiołki-Piotrowięta, Jamiołki-Świetliki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Idźkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

98 (46,01%)

Jerzy Władysław Jamiołkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

89 (41,78%)

Łukasz Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

26 (12,21%)

Okręg 8

Bruszewo, Bruszewo-Borkowizna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Mitrusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

9 (5,66%)

Tomasz Kruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

79 (49,69%)

Radosław Choiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (21,38%)

Katarzyna Gierłachowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI RAZEM

37 (23,27%)

Okręg 9

Dworaki-Pikaty, Dworaki-Staśki, Nowe Racibory, Porośl-Kije.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Diana Stankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

49 (27,22%)

Krzysztof Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

131 (72,78%)

Okręg 10

Kruszewo Wypychy, Perki-Bujenki, Perki-Franki, Perki-Karpie, Perki-Lachy, Perki-Mazowsze, Perki-Wypychy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Kurzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

84 (47,73%)

Piotr Komar

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (52,27%)

Okręg 11

Bujny, Drągi, Noski Śnietne, Pęzy, Stare Racibory, Rzące.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Raciborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

79 (45,66%)

Wojciech Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

94 (54,34%)

Okręg 12

Sokoły, ulice: Czerwonego Krzyża, Kościelna, Krzewina, Leśna, Nowy Świat, Piaskowa, Żytnia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Perkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

20 (10,70%)

Adam Czarnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

67 (35,83%)

Jarosław Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ

65 (34,76%)

Przemysław Brzozowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

35 (18,72%)

Okręg 13

Sokoły ulice: Ogrodowa, Parkowa, Rynek Mickiewicza, Targowa, Tykocińska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Kotowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

46 (36,80%)

Jadwiga Sieniawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

79 (63,20%)

Okręg 14

Sokoły ulice: Cicha, Krótka, Mazowiecka, Niecała, Polna, Rynek Kościuszki, Szosa Białostocka, Szosa Mazowiecka, Sikorskiego, Wspólna, Wygoda.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kacper Szorc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

104 (52,79%)

Hanna Maria Kurzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

93 (47,21%)

Okręg 15

Sokoły ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Solidarności, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Zarzecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

77 (45,03%)

Wioletta Gierłachowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ

54 (31,58%)

Izabela Roszkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (23,39%)