Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Konopnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Kozubszczyzna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Waldemar Jakubas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

169 (36,19%)

Kamil Jacek Piwowarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA PIWOWARCZYKA

298 (63,81%)

Okręg 2

sołectwo Marynin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Targoński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (36,20%)

Grzegorz Stanisław Wertel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

215 (63,80%)

Okręg 3

sołectwo Konopnica od nr 1 do nr 271

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Maria Kałan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (23,53%)

Stanisław Łukasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

507 (76,47%)

Okręg 4

sołectwo Stasin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Elżbieta Gano-Gęca

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 5

sołectwo Motycz: od nr 1 do nr 74, od nr 161 do nr 224, od nr 236 do nr 256, od nr 260 do nr 323

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Makuch-Wróblewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

138 (29,18%)

Andrzej Krzysztof Duda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

335 (70,82%)

Okręg 6

sołectwo Motycz: od nr 75 do nr 160, od nr 225 do nr 235, od nr 257 do nr 259, od nr 324 do końca, Konopnica od nr 272 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucjan Tomczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (18,03%)

Adam Dariusz Sito

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

144 (33,72%)

Ewa Marta Żydek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

206 (48,24%)

Okręg 7

sołectwo Motycz-Józefin, sołectwo Motycz Leśny, sołectwo Sporniak

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Anna Sokół

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (32,08%)

Leszek Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

123 (35,55%)

Dariusz Sobczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

112 (32,37%)

Okręg 8

sołectwo Radawiec Duży od nr 1 do nr 143

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Adam Brodziak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

sołectwo Radawiec Duży od nr 144 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Durlak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

208 (62,09%)

Zdzisława Honorata Jarosz-Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

127 (37,91%)

Okręg 10

sołectwo Radawiec Mały, sołectwo Radawczyk Drugi, sołectwo Pawlin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Koper

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

186 (45,93%)

Krzysztof Jan Żydek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

219 (54,07%)

Okręg 11

sołectwo Uniszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Mieczysław Rybacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

194 (58,26%)

Zbigniew Krzysztof Kosior

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

139 (41,74%)

Okręg 12

sołectwo Lipniak, sołectwo Szerokie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Witka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

221 (36,77%)

Zbigniew Matys

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

380 (63,23%)

Okręg 13

sołectwo Tereszyn, sołectwo Zemborzyce Tereszyńskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Basak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

158 (40,83%)

Piotr Leon Gołębiowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

157 (40,57%)

Sławomir Leszek Okrzejski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA OKRZEJSKIEGO

72 (18,60%)

Okręg 14

sołectwo Zemborzyce Dolne, sołectwo Zemborzyce Wojciechowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Mędykowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

154 (47,24%)

Ireneusz Wróbel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

172 (52,76%)

Okręg 15

sołectwo Zemborzyce Podleśne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Stanisław Zalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

194 (68,31%)

Maciej Janusz Żurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

90 (31,69%)