Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łękawica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Łękawica ul.: Akacjowa, Beskidzka, Brzozowa, Dębowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Stawowa, Topolowa, Wierzbowa, Żywiecka od nr 1 do nr 43

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Pielesz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

112 (69,14%)

Stanisław Pezdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

50 (30,86%)

Okręg 2

Sołectwo Łękawica ul.: Dworska, Firmowa, Łęgowa, Objazdowa, Osiedle Alaska, Parkowa, Tartaczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Maria Waluś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

61 (45,86%)

Jan Gradek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

72 (54,14%)

Okręg 3

Sołectwo Łękawica ul.: Bukowa, Czereśniowa, Jagodowa, Laskowa, Młyńska, Pasieczna, Sadowa, Tarasowa, Twórcza, Wiśniowa, Za Wodą od nr 1 do nr 22 i nr 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Pieńczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

64 (44,14%)

Ewa Piech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

81 (55,86%)

Okręg 4

Sołectwo Łękawica ul.: Liliowa, Owocowa, Pańska, Przedszkolna, Storczykowa, Uprawna, Wspólna od nr 1 do nr 22, Zagrodowa, Źródlana, Żywiecka od nr 44

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Józef Pasko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

99 (67,35%)

Daniel Józef Mydlarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

48 (32,65%)

Okręg 5

Sołectwo Łękawica ul.: Jarzębinowa, Kalinowa, Księżycowa, Lipowa, Mleczna, Olszynowa, Sportowa, Świetlna, Za Wodą nr 23 i 25, oraz od nr 26 do nr 46 i nr parzyste od nr 48 do nr 52

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anita Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

87 (63,97%)

Krzysztof Eugeniusz Rus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

49 (36,03%)

Okręg 6

Sołectwo Łękawica ul.: Aleja Jana Pawła II, Bzowa, Fiołkowa, Goździkowa, Irysowa, Krokusowa, Łubinowa, Mieczykowa, Narcyzowa, Parkingowa, Tulipanowa, Wspólna od nr 23 do nr 37

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Andrzej Raczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

124 (73,81%)

Andrzej Wojciech Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

44 (26,19%)

Okręg 7

Sołectwo Łękawica ul.: Borowa, Jasna, Krakowska, Ojca Michała, Radosna, Szklarniowa, Wesoła, Wspólna: nr nieparzyste od nr 55 do nr 63 oraz, wszystkie nr od 64, Za Wodą nr nieparzyste: od nr 47 do nr 53, wszystkie od nr 54

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Józef Rus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

107 (74,31%)

Łukasz Tomaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

37 (25,69%)

Okręg 8

Sołectwo Łękawica ul.: Cyprysowa, Kwiatowa, Makowa, Porębska, Różana, Słonecznikowa, Stokrotkowa, Wiklinowa, Wrzosowa, Wspólna od nr 38 do nr 53, nr parzyste od nr 54 do nr 62, Zawilcowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Elżbieta Kolanko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

150 (82,87%)

Marek Oślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

31 (17,13%)

Okręg 9

Sołectwo Kocierz Moszczanicki ul.: Beskidzka nr od 1 do 54, parzyste od 56 do 68, Gronikowa, Kamieńcowa, Kręta, Mostowa, Ogrodowa, Pogodna, Rokiciowa, Rolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Chudy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

154 (84,15%)

Dawid Zygmunt Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

29 (15,85%)

Okręg 10

Sołectwo Kocierz Moszczanicki ul.: Górska, Orzechowa, Parkowa, Polna, Spacerowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Połata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

146 (74,49%)

Agnieszka Anna Piech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

50 (25,51%)

Okręg 11

Sołectwo Kocierz Moszczanicki ul.: Bednarska, Beskidzka: nr nieparzyste 55 - 69, wszystkie nr od 70 , Miasteczkowa, Osiedle Wysokie, Słupna, Wodospadowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jarosław Mieszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

131 (71,20%)

Lidia Mariola Piątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

53 (28,80%)

Okręg 12

Sołectwo Kocierz Rychwałdzki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Damian Bartkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

40 (25,81%)

Konstancja Anna Dudka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

34 (21,94%)

Marta Konior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

81 (52,26%)

Okręg 13

Sołectwo: Okrajnik ul.: Brzezinowa, Leśna, Wąska, Zabytkowa, Zakole, Żywiecka: nr parzyste od 4 do 24, wszystkie nr od 25 i Sołectwo Łysina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Antoni Wątroba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

114 (68,67%)

Mariusz Spychała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

52 (31,33%)

Okręg 14

Sołectwo Okrajnik ul.: Boczna, Dworska nr parzyste od nr 2 do nr 16, Równa, Skalna, Skrajna, Sosnowa, Strażacka, Zjazdowa, Żywiecka nr od 1 do 3, nr nieparzyste od 5 do 23

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Hankus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

58 (34,32%)

Piotr Paweł Ścieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

111 (65,68%)

Okręg 15

Sołectwo Okrajnik ul.: Brukowa, Dworska wszystkie nr nieparzyste i nr parzyste od nr 18 , Głogowa, Jaworowa, Osiedle Palarzówka, Prosta, Skośna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Ścieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY I JA

135 (84,38%)

Sławomir Krzysztof Gąsiorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SATŁAWY „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”

25 (15,63%)