Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zbójna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Zbójna ul. Łomżyńska numery nieparzyste od 1 do 41 ul. Leśna ul. Kościelna ul. Zagórze ul. Kol. Dziedzice ul. Kol. Parzychy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Lutrzykowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (36,44%)

Anna Teofila Parzych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

75 (63,56%)

Okręg 2

Zbójna ul. Łomżyńska numery parzyste od 90 do końca, numery nieparzyste od 43 do końca ul. Mleczarska ul. Kwiatowa ul. Kol. Budniki ul. Kol. Czarny Kąt ul. Kol. Dłużewo ul. Kol Dukat

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Noruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (23,49%)

Kazimierz Trzcinka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

44 (29,53%)

Andrzej Jan Lemański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

70 (46,98%)

Okręg 3

Zbójna ul. Łomżyńska numery parzyste od 2 do 88 ul. Sadowa ul. Mostkowa ul. Nowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Kamińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (37,21%)

Milena Parzych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

81 (62,79%)

Okręg 4

Zbójna ul. Łąkowa ul. Krótka ul. Tartaczna ul. Kol. Suchy Borek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kopeć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 5

Jurki Dębniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Jan Kulas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (36,45%)

Renata Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

41 (38,32%)

Józef Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

27 (25,23%)

Okręg 6

Laski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Pianka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (62,14%)

Tadeusz Piaścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

39 (37,86%)

Okręg 7

Gawrychy Popiołki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Karpiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

0 (0,00%)

Okręg 8

Piasutno Żelazne Dobry Las od numeru 1 do numeru 92

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Grzymała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (11,57%)

Henryk Brzóska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

16 (13,22%)

Andrzej Serafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

50 (41,32%)

Marcin Kosakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

41 (33,88%)

Okręg 9

Dobry Las od numeru 93 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Konikiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (38,30%)

Andrzej Grzymała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

58 (61,70%)

Okręg 10

Poredy Siwiki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Banach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (48,84%)

Paweł Korwek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

66 (51,16%)

Okręg 11

Kuzie od numeru 1 do numeru 77

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Cekała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (72,97%)

Tadeusz Piaścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

30 (27,03%)

Okręg 12

Kuzie od numeru 78 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Charubin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (52,59%)

Eugeniusz Ksepka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

64 (47,41%)

Okręg 13

Wyk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Dryżba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (44,44%)

Witold Cekała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

70 (55,56%)

Okręg 14

Bienduszka Stanisławowo Gontarze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Grzyb

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (73,27%)

Grzegorz Gawrych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

27 (26,73%)

Okręg 15

Pianki Tabory Osowiec Ruda Osowiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Marczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (47,58%)

Krzysztof Pianka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

65 (52,42%)