Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ostrówek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Ostrówek od numeru 1 do numeru 98f

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Koziołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

59 (35,54%)

Dorota Agnieszka Niezgoda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (19,88%)

Jarosław Kuźnik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (44,58%)

Okręg 2

Część sołectwa Ostrówek od numeru 99 do numeru 225

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jędrzejewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (44,44%)

Łukasz Artur Pawlik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (55,56%)

Okręg 3

Sołectwa Rudlice i Bolków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Teresa Pawłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

64 (35,96%)

Roman Jan Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANAŚ

70 (39,33%)

Beata Krystyna Wesołowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (24,72%)

Okręg 4

Sołectwo Janów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Kuźnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

88 (53,01%)

Elżbieta Ewa Kwapisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANAŚ

50 (30,12%)

Agnieszka Ilona Kwapisz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (16,87%)

Okręg 5

Sołectwo Milejów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Adam Wrzosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

53 (46,09%)

Ewa Krystyna Konieczna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (53,91%)

Okręg 6

Sołectwo Wola Rudlicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Nawrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

59 (49,58%)

Emilia Łaniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSTRÓWEK

60 (50,42%)

Okręg 7

Sołectwo Nietuszyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Tomasz Banaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANAŚ

125 (77,16%)

Krzysztof Szczepański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (22,84%)

Okręg 8

Część sołectwa Okalew od numeru 1 do numeru 79

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Sławomir Wojewoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

0 (0,00%)

Okręg 9

Część sołectwa Okalew od numeru 80 do numeru 153

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Karbowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Niemierzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Łukomski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Część sołectwa Skrzynno od numeru 1 do numeru 33

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Karbowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

44 (55,00%)

Bogdan Kazimierz Minkina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (45,00%)

Okręg 12

Część sołectwa Skrzynno od numeru 34 do numeru 114

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Marek Wojewoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

34 (25,37%)

Mirosław Wróbel

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

18 (13,43%)

Piotr Paweł Pawlak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (61,19%)

Okręg 13

Część sołectwa Skrzynno od numeru 115 do numeru 219

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Ignacy Panek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

58 (50,43%)

Piotr Marcin Banaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BANAŚ

33 (28,70%)

Wioletta Marianna Dzioba

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

24 (20,87%)

Okręg 14

Sołectwo Dymek i Dębiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Warszawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (41,38%)

Adam Rafał Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (58,62%)

Okręg 15

Sołectwo Wielgie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Jan Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA

14 (8,09%)

Joanna Agnieszka Kolanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSTRÓWEK

73 (42,20%)

Katarzyna Jolanta Maciejewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (17,92%)

Krzysztof Edward Graczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (31,79%)