Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jastrzębia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Bartodzieje, Olszowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Sylwester Pietruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

149 (43,82%)

Andrzej Wieczorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (37,65%)

Wiesława Górska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

9 (2,65%)

Zbigniew Rychel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

54 (15,88%)

Okręg 2

Sołectwo: Wojciechów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Kotkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

30 (16,48%)

Halina Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

35 (19,23%)

Danuta Boniecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (28,02%)

Elżbieta Zofia Kłosowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

18 (9,89%)

Zenon Rychel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA JASTRZĘBIA

31 (17,03%)

Zygmunt Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

17 (9,34%)

Okręg 3

Sołectwo: Wólka Lesiowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Boniecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

12 (7,55%)

Anna Katarzyna Mika-Glegoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

21 (13,21%)

Teresa Michalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (54,72%)

Renata Soboń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (24,53%)

Okręg 4

Sołectwa: Mąkosy Stare, Lewaszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Czarnecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

56 (18,86%)

Paweł Franciszek Słomka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

48 (16,16%)

Marcin Mąkosa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (45,79%)

Barbara Cieślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

36 (12,12%)

Krzysztof Edward Sygocki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (7,07%)

Okręg 5

Sołectwa: Brody, Wola Goryńska, Wolska Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Zimałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

27 (11,07%)

Wiesław Stanisław Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

115 (47,13%)

Małgorzata Krystyna Szymańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (34,02%)

Anna Siczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

2 (0,82%)

Bernard Jan Dasiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

17 (6,97%)

Okręg 6

Sołectwo: Goryń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Badowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

37 (26,43%)

Wojciech Badowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

11 (7,86%)

Hanna Teresa Cencelewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (52,14%)

Marzena Renata Gruszczyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (13,57%)

Okręg 7

Sołectwo: Dąbrowa Kozłowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Szczepan Stachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

24 (12,31%)

Sylwia Ewa Gwizd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

11 (5,64%)

Robert Wojdat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (57,95%)

Anna Kwiatkowska-Staniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

47 (24,10%)

Okręg 8

Sołectwo: Kozłów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Kuchcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

99 (33,56%)

Józef Jan Tomalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (42,03%)

Małgorzata Stysiek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (24,41%)

Okręg 9

Sołectwo: Lesiów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Ewa Boniecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

38 (11,11%)

Justyna Nosal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

54 (15,79%)

Marek Nosal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

213 (62,28%)

Karolina Mróz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (10,82%)

Okręg 10

Sołectwo: Kolonia Lesiów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Wileński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

55 (27,64%)

Kamil Wijata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

26 (13,07%)

Feliks Warchoł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (40,70%)

Beata Anna Janiszewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (18,59%)

Okręg 11

Sołectwo: Owadów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Andrzej Kapusta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

80 (27,87%)

Daniela Maria Wągrodzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

62 (21,60%)

Marcin Pasek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (36,59%)

Stanisław Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

40 (13,94%)

Okręg 12

Sołectwo: Wola Owadowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Ewa Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

32 (24,62%)

Ewa Justyna Banach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

49 (37,69%)

Tadeusz Berliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (35,38%)

Grażyna Katarzyna Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

3 (2,31%)

Okręg 13

Sołectwa: Dąbrowa Jastrzębska, Mąkosy Nowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Ewa Kapusta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

56 (16,18%)

Walenty Franciszek Buzor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

130 (37,57%)

Zygmunt Wojdak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (19,36%)

Rafał Sułek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

11 (3,18%)

Franciszek Adam Tkaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (23,70%)

Okręg 14

Sołectwo: Jastrzębia od nr 1 do nr 59A wraz z dalszą numeracją literową

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teodozja Borowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

169 (66,02%)

Iwona Gryz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (33,98%)

Okręg 15

Sołectwo Jastrzębia od nr 60 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Janusz Golec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY MŁODZI NIEZALEŻNI

161 (51,60%)

Jan Machnio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JASTRZĘBIA

87 (27,88%)

Alina Anna Balcerzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (16,67%)

Anna Maria Szostek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RACJĄ BYTU WSZELKIEJ POLITYKI JEST SŁUŻBA CZŁOWIEKOWI

3 (0,96%)

Jerzy Jacek Mróz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (2,88%)