Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sienna obejmujące ulice: Bałtowską, Iłżecką, Kościelną, Ostrowiecką, Partyzantów, Rynek, Szkolną, Tylną.
Pokaż więcej
Roman Mirosław Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
170
(72,34%)
Mikołaj Wojciech Niedziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
65
(27,66%)
Okręg 2
Praga Górna oraz część Sienna obejmujące ulice: Cmentarną, Dionizego Czachowskiego, Lipską, Nowe Miasto, Radomską, Słoneczną i Tarłowską.
Pokaż więcej
Sławomir Okrutny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
107
(38,91%)
Krzysztof Sieczka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
168
(61,09%)
Okręg 3
Sylwia Justyna Borek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
140
(72,92%)
Agnieszka Katarzyna Gołdon-Stodulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
52
(27,08%)
Okręg 4
Karolów, Tarnówek, Wodąca.
Pokaż więcej
Beata Ćwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
77
(44,25%)
Jolanta Elżbieta Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
97
(55,75%)
Okręg 5
Dębowe Pole, Kochanówka, Krzyżanówka.
Pokaż więcej
Małgorzata Dygas-Gruszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
46
(18,04%)
Jan Pastuszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
13
(5,10%)
Paweł Pastuszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(54,90%)
Jacek Moskwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(21,96%)
Okręg 6
Dąbrówka, Eugeniów.
Pokaż więcej
Ewa Mazur
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Adamów, Leśniczówka, Olechów Nowy, Olechów Stary.
Pokaż więcej
Cecylia Krystyna Małaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
83
(58,45%)
Wojciech Dariusz Burek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(41,55%)
Okręg 8
Hieronimów, Piasków, Praga Dolna, Trzemcha Dolna, Trzemcha Górna.
Pokaż więcej
Bohdan Przydatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
138
(70,77%)
Wiesław Łapa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
57
(29,23%)
Okręg 9
Osówka, Wygoda.
Pokaż więcej
Anita Sylwia Lizner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
96
(45,71%)
Julian Siwek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(54,29%)
Okręg 10
Aleksandrów Duży, Zapusta.
Pokaż więcej
Lidia Łepecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
81
(71,68%)
Grażyna Katarzyna Zagozdon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
32
(28,32%)
Okręg 11
Gozdawa, Janów, Kadłubek.
Pokaż więcej
Andrzej Małaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
66
(39,76%)
Paweł Krawczykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
100
(60,24%)
Okręg 12
Bronisławów, Ludwików, Nowa Wieś.
Pokaż więcej
Agnieszka Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
121
(67,98%)
Adam Jan Heba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
57
(32,02%)
Okręg 13
Jawor Solecki.
Pokaż więcej
Jadwiga Lidia Gajos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
85
(52,80%)
Marian Stanisław Kustra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(47,20%)
Okręg 14
Jaworska Wola, Wyględów.
Pokaż więcej
Monika Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
47
(31,76%)
Krzysztof Piotr Szpaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WOLA KRZYSZTOFA SZPACZYŃSKIEGO
101
(68,24%)
Okręg 15
Aleksandrów, Wierzchowiska Drugie, Wierzchowiska Pierwsze.
Pokaż więcej
Andrzej Ładak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
137
(69,90%)
Kazimierz Stanisław Boniatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO
59
(30,10%)