Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brzeziny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brzeziny – ulice: Adama Mickiewicza (od nr 1 do nr 9 włącznie), pl. Jana Pawła II (nr 6 i nr 7), Przechodnia, Henryka Sienkiewicza (nr 1 i nr 3), Stanisława Staszica, św. Anny (od nr 1 do nr 20 włącznie).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Katarzyna Agnieszka Klazińska
    63 (22,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CENTRUM”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Daniel Radosław Szymczak
    118 (41,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Ławski
    21 (7,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Katarzyna Głos-Jędrzejczak
    28 (9,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Jan Białobrzeski
    56 (19,58%)

Okręg 2

Brzeziny – ulice: 1 Maja, Józefa Piłsudskiego (od nr 1 do nr 45 włącznie), Danuty Siedzikówny „Inki”, Spacerowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jakub Marek Piątkowski
    110 (35,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Józwik
    41 (13,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamila Ewelina Lipska
    31 (10,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartosz Michał Kubicki
    31 (10,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Zbigniew Zawadzki
    87 (28,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Waldemar Stanisław Rosiński
    7 (2,28%)

Okręg 3

Brzeziny – ulice: Bartosza Głowackiego (od nr 1 do nr 3 włącznie), Berka Joselewicza, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki (od nr 1 do nr 10 włącznie), Lasockich, Adama Mickiewicza (od nr 10 do końca), Nadrzeczna, pl. Jana Pawła II (bez nr 6 i nr 7), Marii Skłodowskiej-Curie (nieparzyste od nr 1 do nr 15 włącznie), Romualda Traugutta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Maciej Marcin Sysa
    55 (23,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Daszkiewicz
    23 (9,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Witold Stanisław Redliński
    21 (8,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Tworek
    20 (8,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mariusz Krzysztof Bryksa
    35 (14,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Konrad Stefan Buldecki
    21 (8,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tadeusz Michał Barucki
    59 (25,21%)

Okręg 4

Brzeziny – ulice: Cegielniana, Bartosza Głowackiego (nieparzyste od nr 5 do nr 13 włącznie), Frycza Modrzewskiego, Henryka Sienkiewicza (nr 2 i od nr 4 do nr 15 włącznie).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Przemysław Jan Juraś
    84 (25,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Miazek
    57 (17,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Zalewski
    54 (16,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dariusz Krzysztof Guzek
    138 (41,44%)

Okręg 5

Brzeziny – ulice: Cicha, Jarosława Dąbrowskiego, Stefana Okrzei, Polna, Henryka Sienkiewicza (od nr 16 do końca), Składowa, Spokojna, Wesoła.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Daniel Zrobek
    142 (31,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Honorata Jakubowska
    27 (6,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CENTRUM”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Szczepan Bączyński
    104 (23,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Bożena Jochman
    58 (12,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Nowański
    118 (26,28%)

Okręg 6

Brzeziny – ulice: gen. Władysława Andersa, Południowa, Przemysłowa, Reformacka, Sportowa, św. Anny (od nr 21 do końca), Wodociągowa, Zdrowie, Stefana Żeromskiego (od nr 7 do końca).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Dorota Sobińska-Chruścielewska
    122 (27,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Kamiński
    78 (17,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Stanisław Drzewiecki
    61 (13,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KLIMCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 23 Tadeusz Klimczak
    84 (18,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Roman Jacek Pieniążek
    99 (22,30%)

Okręg 7

Brzeziny – ulice: Aleksandra Fredry, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego (od nr 1 do nr 6b włącznie).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ilona Anna Skipor
    148 (49,83%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Dębska
    58 (19,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Kunka
    91 (30,64%)

Okręg 8

Brzeziny – ulice: Jarzębinowa, Ignacego Krasickiego, Leśna, Łąkowa, Łódzka , Małczewska, Józefa Piłsudskiego (od nr 46 do końca), Tadeusza Rejtana, Skośna, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marieta Katarzyna Rdesińska
    122 (32,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Lidia Małgorzata Wiśniewska
    38 (10,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bronisław Jan Szczesek
    53 (14,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Walenty Kołakowski
    41 (10,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Zofia Krawczyk
    85 (22,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Olczyk
    35 (9,36%)

Okręg 9

Brzeziny – ulice: Fryderyka Chopina, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Augustyna Kordeckiego, Tadeusza Kościuszki (od nr 11 do końca), Ludowa, Elizy Orzeszkowej, Juliusza Słowackiego, Strykowska, Ludwika Waryńskiego (od nr 1 do nr 12 włącznie).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Karol Zenon Jancewicz
    48 (13,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dominik Nawrocki
    57 (16,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Robert Leśniewski
    23 (6,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Sasin
    57 (16,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Jeske
    53 (15,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Dejda
    39 (11,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Durański
    72 (20,63%)

Okręg 10

Brzeziny – ulice: Adama Burskiego, Adama Kazimierza Czartoryskiego, Jana Dekerta, Droga Młyńska, Hugona Kołłątaja, Krakówek, Stanisława Małachowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Nowa, Ignacego Potockiego, Bolesława Prusa, Sejmu Wielkiego, Słoneczna, Sosnowa, Macieja Stryjkowskiego, Ludwika Waryńskiego (od nr 13 do końca).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zygmunt Troszczyński
    76 (21,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Czapski
    30 (8,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Małgorzata Danuta Polewczak
    102 (29,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agata Justyna Pietrasik
    62 (17,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Halina Władysława Szczepaniak
    76 (21,97%)

Okręg 11

Brzeziny – ulice: Brzozowa, Jakuba Jasińskiego, Jana Kilińskiego, Kosmonautów, Kosynierów, Antoniego Józefa Madalińskiego, Malownicza, Mrocka (od nr 1 do nr 15 włącznie), Orląt Lwowskich, Północna, Racławicka, Władysława Stanisława Reymonta, Marii Skłodowskiej-Curie (parzyste od nr 2 do nr 14, od 16 do końca), Szarych Szeregów, Uniwersału Połanieckiego, Wojska Polskiego, Wspólna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marek Matyszczak
    86 (23,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Błażej Pszczółkowski
    83 (22,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Angelika Żaklina Banasiak
    47 (12,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ KURCZEWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 24 Andrzej Zdzisław Kurczewski
    83 (22,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bartłomiej Jan Kurdek
    72 (19,41%)

Okręg 12

Brzeziny – ulice: Franciszka Gąsiorka, Bartosza Głowackiego (nieparzyste od nr 31 do końca), Józefa Hallera, Antoniego Hetmana, Mrocka (od nr 16 do końca), Ogrodowa, Partyzantów, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Porzeczkowa, gen. Władysława Sikorskiego, Słodowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zbigniew Andrzej Jedynak
    56 (11,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Siudak
    22 (4,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Anna Chudy
    47 (9,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Klepczyńska
    64 (12,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW MAŚLANKO

kandydatliczba głosów

  1. 22 Przemysław Adam Maślanko
    110 (22,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA LECHAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Zbigniew Lechański
    74 (14,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Czesław Andrzej Wiwatowski
    55 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Stefan Jatczak
    67 (13,54%)

Okręg 13

Brzeziny – ulice: Bohaterów Warszawy, Bartosza Głowackiego (parzyste od nr 4 do nr 28 włącznie).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Grzegorz Piotr Maślanko
    111 (29,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Michał Durański
    22 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Małgorzata Pakuła
    45 (12,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Sobieszkoda
    87 (23,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grażyna Dziubek
    47 (12,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Piotr Dobroszek
    62 (16,58%)

Okręg 14

Brzeziny – ulice: Konstytucji 3 Maja, Przedwiośnie (nieparzyste od nr 1 do nr 11 włącznie).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wioletta Alina Ferdzyn
    31 (10,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grażyna Pietrasik
    55 (17,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Grzegorz Woźniakowski
    53 (17,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Trzewikowski
    51 (16,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Sienkiewicz
    98 (31,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paulina Siucińska
    22 (7,10%)

Okręg 15

Brzeziny – ulice: Chryzantem, Daliowa, Bartosza Głowackiego (nieparzyste od nr 15 do nr 29 włącznie, parzyste od nr 30 do końca), Irysowa, Klonowa, Konwaliowa, Przedwiośnie (parzyste od nr 2 do końca, nr 13 i nr 15), Różana, Sasanek, Tulipanowa, Zawilcowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ewa Małgorzata Jałmużna
    81 (19,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Antoni Wincenty Łosiak
    35 (8,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Dariusz Michalak
    61 (14,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Zbigniew Jagielski
    43 (10,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Maria Sokołowska
    129 (31,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Elżbieta Szczepaniak
    60 (14,67%)