Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Burzenin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Burzenin ul. Kościelna, ul. Polna, ul. Rynek, ul. Sieradzka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Gołdyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

0 (0,00%)

Okręg 2

Część sołectwa Burzenin ul. Armii Krajowej, ul. Broniewskiego, ul. Górzysta, ul. Lipowa, ul. Świerczewskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Wojska Polskiego, ul. Złoczewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Tomaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

74 (55,64%)

Piotr Paweł Wlazły

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (44,36%)

Okręg 3

Część sołectwa Burzenin ul. Boczna, ul. Dojazdowa, ul. Dolna, ul. G. Pstrokońskiego, ul. Krótka, ul. Ogrodowa, ul. Poprzeczna, ul. Rzeczna, ul. Widawska, ul. Zamłynie, ul. Zarzecze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Teresa Palma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

0 (0,00%)

Okręg 4

Część sołectwa Witów ul. Akacjowa, ul. Bociania, ul. Wspólna od nr 1 do nr 64, ul. Zamkowa, Sambórz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Płaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

101 (74,81%)

Michał Piotr Wlazły

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (25,19%)

Okręg 5

Część sołectwa Witów ul. Dębowa, ul. Leśna, ul. Wspólna od nr 65 do nr 91, Kopanina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Pęczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Strumiany, Antonin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

124 (59,62%)

Wiesław Stanisław Sztangret

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (14,42%)

Agnieszka Beata Kubiś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (25,96%)

Okręg 7

Sołectwa: Ligota, Tyczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Fornalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (37,01%)

Ryszard Zbigniew Tworek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD TWOREK

80 (62,99%)

Okręg 8

Sołectwo Strzałki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Patela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

80 (57,55%)

Waldemar Andrzej Wajgert

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (42,45%)

Okręg 9

Sołectwa: Szczawno, Majaczewice, Biadaczew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Szmytka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

116 (62,70%)

Jolanta Werner

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (37,30%)

Okręg 10

Sołectwa: Prażmów, Będków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Stanisław Kosakiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwa: Kamionka, Jarocice, Nieczuj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Beata Płóciennik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Grabówka, Marianów, Wolnica Grabowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Edward Wojtyżak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Niechmirów, Wolnica Niechmirowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Jadwiga Cłapa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

40 (24,54%)

Jarosław Stanisław Gruchot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD TWOREK

56 (34,36%)

Krzysztof Wysota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

67 (41,10%)

Okręg 14

Sołectwa: Wola Będkowska, Świerki, Redzeń Drugi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Józef Katarzyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Gronów, Brzeźnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Janiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

60 (39,74%)

Monika Beata Szymczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (60,26%)