Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sosnowiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Milowice, Pogoń-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej miasta Sosnowiec z miastami Czeladź i Będzin, od wschodu wzdłuż koryta rzeki Czarna Przemsza do ul. 3 Maja i dalej wzdłuż ul. 3 Maja do ul. Stefana Żeromskiego, od południa wzdłuż torów kolejowych, ul. ks. Włodzimierza Sedlaka do al. Józefa Mireckiego, dalej al. Józefa Mireckiego do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do drogi krajowej S86 i dalej wzdłuż drogi krajowej S86 do granicy administracyjnej z miastem Katowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Piotr Wilisowski
    126 (0,82%)
  2. 2 Dariusz Jan Szafran
    30 (0,19%)
  3. 3 Anna Józefa Krzywda
    46 (0,30%)
  4. 6 Szymon Tomasz Szotek
    102 (0,66%)
  5. 7 Weronika Magdalena Krzywda
    38 (0,25%)
  6. 5 Adrian Piotr Signerski
    8 (0,05%)
  7. 4 Edwarda Krystyna Głowacka
    23 (0,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Przemysław Jacek Szewczyk
    120 (0,78%)
  2. 2 Bartosz Jacek Górski
    1 144 (7,43%)
  3. 1 Ewa Marzena Szota
    2 340 (15,19%)
  4. 4 Anna Magdalena Skowrońska
    358 (2,32%)
  5. 3 Marek Alfred Wiewiórowski
    638 (4,14%)
  6. 5 Elżbieta Joanna Liegmann
    92 (0,60%)
  7. 7 Wiktor Zbigniew Radziejewski
    865 (5,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Marcin Nitwinko
    2 959 (19,21%)
  2. 3 Magdalena Teresa Borówka
    252 (1,64%)
  3. 2 Aleksandra Romualda Żbik
    114 (0,74%)
  4. 4 Ryszard Antoni Łukawski
    303 (1,97%)
  5. 5 Andrzej Eugeniusz Bugajski
    43 (0,28%)
  6. 6 Jacek Roman Sokół
    26 (0,17%)
  7. 7 Ewa Krystyna Nowicka
    88 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Damian Bartos
    57 (0,37%)
  2. 1 Adam Maciej Wolski
    506 (3,29%)
  3. 7 Stefan Jerzy Wojnowski
    68 (0,44%)
  4. 2 Edyta Iwona Walęciak - Skórka
    264 (1,71%)
  5. 6 Joanna Beata Sześciak
    59 (0,38%)
  6. 4 Grzegorz Krzysztof Majzel
    300 (1,95%)
  7. 3 Ewa Leokadia Ryłko
    87 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Radosław Łukasz Umiński
    77 (0,50%)
  2. 1 Leszek Piotr Specjał
    227 (1,47%)
  3. 2 Urszula Maria Iwan
    58 (0,38%)
  4. 4 Iwona Helena Pawełek
    36 (0,23%)
  5. 7 Jonatan Robert Rajski
    16 (0,10%)
  6. 6 Agnieszka Małgorzata Zdeb
    54 (0,35%)
  7. 5 Dariusz Mieczysław Rajca
    84 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Teresa Zmarzlińska - Kulik
    1 090 (7,08%)
  2. 7 Piotr Ignacy Dudała
    180 (1,17%)
  3. 2 Agnieszka Monika Rokita
    653 (4,24%)
  4. 4 Marta Katarzyna Rudzińska - Kozieł
    101 (0,66%)
  5. 3 Piotr Szymon Pilawski
    915 (5,94%)
  6. 5 Janusz Andrzej Kluza
    68 (0,44%)
  7. 6 Wojciech Pietruszka
    71 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Barbara Kwiecień
    94 (0,61%)
  2. 1 Tomasz Edmund Szyjkowski
    458 (2,97%)
  3. 4 Magdalena Małgorzata Karaś
    42 (0,27%)
  4. 5 Maria Jadwiga Matyja - Rozpara
    20 (0,13%)
  5. 3 Zbigniew Franciszek Pietrzyk
    40 (0,26%)
  6. 7 Marta Jadwiga Lachor - Winiarska
    55 (0,36%)
  7. 6 Józef Antoni Skwarek
    8 (0,05%)

Okręg 2

Śródmieście, Stary Sosnowiec-to obszar: od północy wzdłuż drogi krajowej S86 do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i dalej wzdłuż ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do al. Józefa Mireckiego i al. Józefa Mireckiego do ul. ks. Włodzimierza Sedlaka, a później wzdłuż torów kolejowych do ul. Stefana Żeromskiego i dalej ul. 3 Maja, od wschodu wzdłuż ul. Zamkowej i ul. Legionów do ul. Wawel i dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Gabriela Narutowicza, następnie wzdłuż ul. Gabriela Narutowicza i ul. Stanisława Mikołajczyka do wiaduktu nad torem kolejowym, od południa, od wiaduktu kolejowego wzdłuż toru do koryta Czarnej Przemszy i dalej wzdłuż koryta czarnej Przemszy do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice i Mysłowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kinga Magdalena Ćwikła
    25 (0,14%)
  2. 1 Bartłomiej Leszek Tumiński
    66 (0,36%)
  3. 2 Jacek Krzysztof Rasiewicz
    27 (0,15%)
  4. 3 Katarzyna Barbara Ziemba
    34 (0,18%)
  5. 5 Kamil Zbigniew Żabicki
    12 (0,06%)
  6. 7 Lesław Tadeusz Czarnecki
    13 (0,07%)
  7. 6 Krystyna Tomaszewska
    28 (0,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Marek Kaźmierczak
    1 442 (7,79%)
  2. 5 Dorota Maria Kurcz
    215 (1,16%)
  3. 2 Danuta Władysława Gojna - Ucińska
    926 (5,00%)
  4. 1 Arkadiusz Janusz Chęciński
    4 425 (23,90%)
  5. 6 Paweł Nikodem Jochymczyk
    82 (0,44%)
  6. 7 Irena Emilia Dziedzic - Rumin
    90 (0,49%)
  7. 3 Michał Łukasz Zając
    952 (5,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniel Marek Przyjemski
    39 (0,21%)
  2. 2 Tomasz Włodzimierz Bańbuła
    429 (2,32%)
  3. 4 Ewa Katarzyna Półtorak
    152 (0,82%)
  4. 1 Michał Piotr Wcisło
    1 446 (7,81%)
  5. 6 Barbara Zofia Gala - Gapińska
    44 (0,24%)
  6. 3 Anna Jolanta Żołędzka
    174 (0,94%)
  7. 7 Janusz Marian Kubicki
    445 (2,40%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Kidawa - Kałka
    503 (2,72%)
  2. 2 Grzegorz Stanisław Trzepiński
    751 (4,06%)
  3. 6 Marcel Krzysztof Urgacz
    79 (0,43%)
  4. 7 Mateusz Paweł Wiatr
    310 (1,67%)
  5. 3 Joanna Justyna Klonowska
    100 (0,54%)
  6. 5 Anna Magdalena Gzyl
    149 (0,80%)
  7. 4 Sławomir Jan Korczyński
    73 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Roman Franciszek Jaworski
    53 (0,29%)
  2. 7 Artur Mateusz Borkowski
    136 (0,73%)
  3. 2 Izabela Elżbieta Krzoska
    119 (0,64%)
  4. 1 Joanna Małgorzata Rebisz - Wojtala
    326 (1,76%)
  5. 4 Andrzej Sylwester Pisiałek
    30 (0,16%)
  6. 6 Katarzyna Agnieszka Zwierzyńska
    46 (0,25%)
  7. 5 Jerzy Mieczysław Kulawiak
    40 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kazimiera Malik
    387 (2,09%)
  2. 5 Józef Labocha
    97 (0,52%)
  3. 3 Robert Bohdan Urbankiewicz
    187 (1,01%)
  4. 7 Jarosław Marek Misiek
    275 (1,49%)
  5. 6 Bogumiła Krystyna Berg
    60 (0,32%)
  6. 1 Grażyna Danuta Welon
    2 064 (11,15%)
  7. 2 Jan Jerzy Musiał
    429 (2,32%)

KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Józef Szczubiał
    64 (0,35%)
  2. 3 Mariola Krystyna Jamrocha
    40 (0,22%)
  3. 1 Karol Piotr Winiarski
    764 (4,13%)
  4. 2 Krzysztof Mieczysław Będkowski
    256 (1,38%)
  5. 7 Piotr Krzyszczyk
    48 (0,26%)
  6. 6 Ewa Teresa Mazur
    26 (0,14%)
  7. 4 Iwona Halina Seweryn
    34 (0,18%)

Okręg 3

Środula, Sielec, Dębowa Góra, Ludmiła, Dańdówka, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Będzin i dalej wzdłuż ul. Sokolskiej do drogi krajowej 94, od wschodu, wzdłuż drogi krajowej 94 do wiaduktu z ul. 3 Maja i dalej do ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, a następnie wzdłuż ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. Stefana Kisielewskiego i dalej wzdłuż ul. Stefana Kisielewskiego do ul. Braci Mieroszewskich, następnie wzdłuż ul. Braci Mieroszewskich do ul. 11 Listopada i dalej wzdłuż ulicy 11 Listopada do ul. Kornela Makuszyńskiego, następnie wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego, ul. Batalionów Chłopskich i Józefa Ignacego Kraszewskiego do Obwodnicy Wschodniej S1, E 75 i dalej w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż Obwodnicy Wschodniej do torów kolejowych, od południa wzdłuż torów kolejowych następnie w kierunku południowo-zachodnim przecinając ul. Romualda Traugutta do ul. Jodłowej i dalej przecinając ul. Kalinową w kierunku cmentarza komunalnego przy ul. Wojska Polskiego, a następnie linią prostą, w kierunku południowo-zachodnim, przecinając ulice Jamesa Watta i Stanisława Mikołajczyka omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", aż do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice do rzeki Czarna Przemsza, a następnie wzdłuż koryta Czarnej Przemszy do toru kolejowego, potem wzdłuż toru kolejowego do wiaduktu kolejowego i w kierunku północnym wzdłuż ul. Stanisława Mikołajczyka i ul. Gabriela Narutowicza do ul. Wawel, dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Legionów, a następnie w kierunku północnym wzdłuż ul. Zamkowej do ul. 3 Maja i dalej do koryta Czarnej Przemszy, następnie wzdłuż koryta rzeki do granicy administracyjnej z miastem Będzin.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Barbara Joanna Dobrowolska
    41 (0,27%)
  2. 1 Aleksander Jan Kalański
    209 (1,39%)
  3. 2 Małgorzata Katarzyna Kantor
    95 (0,63%)
  4. 5 Wacław Waldemar Staroń
    21 (0,14%)
  5. 3 Paweł Piotr Anioł
    140 (0,93%)
  6. 4 Krystyna Olszewska
    48 (0,32%)
  7. 7 Krzysztof Roman Pala
    21 (0,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Halina Zwaniecka
    334 (2,23%)
  2. 1 Grzegorz Łukasz Mentel
    2 139 (14,27%)
  3. 2 Wojciech Marek Kulawiak
    611 (4,08%)
  4. 5 Jarosław Zbigniew Put
    221 (1,47%)
  5. 7 Sławomir Andrzej Kurek
    171 (1,14%)
  6. 6 Agnieszka Teresa Zdrada
    301 (2,01%)
  7. 3 Anna Jadwiga Sporyszkiewicz
    591 (3,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Gabriel Jurkowski
    500 (3,34%)
  2. 2 Ewa Iwona Filipiak
    371 (2,48%)
  3. 3 Klaudia Bożena Jończyk
    142 (0,95%)
  4. 4 Jan Mieczysław Szymczyk
    49 (0,33%)
  5. 6 Marcin Zbigniew Słyk
    180 (1,20%)
  6. 7 Anna Maria Adamek
    165 (1,10%)
  7. 5 Marcin Piotr Koziński
    129 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Wójcik
    126 (0,84%)
  2. 1 Paweł Wojtusiak
    2 650 (17,68%)
  3. 2 Dariusz Jacek Kisiel
    232 (1,55%)
  4. 5 Beata Dorota Bochenek
    99 (0,66%)
  5. 6 Piotr Tomasz Dudek
    305 (2,03%)
  6. 7 Dominika Natalia Maladyn
    199 (1,33%)
  7. 3 Zuzanna Małgorzata Kmita
    261 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rafał Piotr Szyja
    83 (0,55%)
  2. 2 Anetta Ewa Serafińska
    86 (0,57%)
  3. 7 Paweł Jerzy Pawlik
    101 (0,67%)
  4. 1 Marcin Karol Kobryń
    166 (1,11%)
  5. 6 Ewa Barbara Koba
    36 (0,24%)
  6. 5 Julia Olga Kocik
    39 (0,26%)
  7. 4 Rafał Tomasz Michalik
    60 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Adam Mędrzak
    996 (6,64%)
  2. 4 Robert Tomasz Duklas
    48 (0,32%)
  3. 1 Piotr Radosław Ociepka
    1 333 (8,89%)
  4. 3 Marta Kiepura
    474 (3,16%)
  5. 5 Stanisława Baczyńska
    143 (0,95%)
  6. 7 Aleksandra Anna Rudzińska
    145 (0,97%)
  7. 6 Damian Łukasz Kula
    82 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Marek Żak
    299 (1,99%)
  2. 1 Zbigniew Andrzej Krupa
    279 (1,86%)
  3. 4 Halina Mirosława Gacek
    50 (0,33%)
  4. 3 Jarosław Michał Mroczek
    47 (0,31%)
  5. 6 Grażyna Bonawentura Masłowska
    50 (0,33%)
  6. 5 Sylwia Beata Majewska
    34 (0,23%)
  7. 7 Sławomir Dariusz Dębski
    87 (0,58%)

Okręg 4

Zagórze, cz. Klimontowa-obszar: od północy wzdłuż granic administracyjnych z miastami Będzin i Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Teofila Lenartowicza i dalej linią prostą w kierunku zachodnim do al. Ignacego Paderewskiego, a następnie w kierunku południowym wzdłuż al. Ignacego Paderewskiego, al. Wolności, ul Batalionów Chłopskich do ul. Kornela Makuszyńskiego, od południa wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego do ul. 11 Listopada, od zachodu, w kierunku północnym wzdłuż ulic: 11 Listopada, Stefana Kisielewskiego, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. 3 Maja, a następnie wzdłuż ul. 3 Maja do drogi krajowej 94 i wzdłuż drogi krajowej 94 i ul. Sokolskiej do granicy administracyjnej z miastem Będzin.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariola Teresa Trojanowska
    33 (0,18%)
  2. 1 Mariusz Ryszard Cieślik
    631 (3,53%)
  3. 5 Katarzyna Wioletta Buczak
    21 (0,12%)
  4. 3 Marta Honorata Marcoń
    65 (0,36%)
  5. 2 Robert Tomasz Sobieraj
    103 (0,58%)
  6. 7 Sebastian Kapka
    84 (0,47%)
  7. 6 Dariusz Adam Tomaszewski
    28 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Damian Marcin Żurawski
    1 234 (6,91%)
  2. 2 Jacek Gabriel Kazimierczak
    1 137 (6,37%)
  3. 1 Wanda Olko
    1 627 (9,11%)
  4. 4 Marta Urszula Barcik
    399 (2,23%)
  5. 6 Grażyna Halina Samulnik
    141 (0,79%)
  6. 5 Mariusz Wojciech Nowicki
    174 (0,97%)
  7. 7 Patryk Artur Żmija
    304 (1,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Karol Litewka
    2 846 (15,94%)
  2. 2 Adam Edward Rychlewski
    243 (1,36%)
  3. 3 Halina Bronisława Sobańska
    995 (5,57%)
  4. 4 Maria Irena Lorek
    32 (0,18%)
  5. 5 Zbigniew Adam Łukaszek
    46 (0,26%)
  6. 7 Małgorzata Helena Małecka
    81 (0,45%)
  7. 6 Janina Gierek
    188 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Agnieszka Jankowska
    328 (1,84%)
  2. 3 Marta Anna Wacławik
    195 (1,09%)
  3. 5 Ewa Katarzyna Mizia
    86 (0,48%)
  4. 4 Grzegorz Mieczysław Sypek
    58 (0,32%)
  5. 1 Kamil Wiesław Wnuk
    1 588 (8,89%)
  6. 6 Dariusz Czesław Panas
    71 (0,40%)
  7. 7 Adrian Grzegorz Chmielewski
    54 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Podsiadlik
    49 (0,27%)
  2. 6 Mariola Barbara Kotarzewska
    21 (0,12%)
  3. 5 Kinga Barbara Specjał
    39 (0,22%)
  4. 7 Grzegorz Trojańczyk
    32 (0,18%)
  5. 1 Krzysztof Adam Masłowski
    209 (1,17%)
  6. 2 Krystian Kaczmarek
    62 (0,35%)
  7. 3 Dariusz Robert Kmita
    81 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Maria Szczepańska
    567 (3,18%)
  2. 2 Danuta Jadwiga Przeor
    334 (1,87%)
  3. 6 Dorota Anna Dudek
    213 (1,19%)
  4. 7 Artur Bargiel
    212 (1,19%)
  5. 5 Robert Mołdysz
    313 (1,75%)
  6. 3 Władysław Stanisław Mozgała
    137 (0,77%)
  7. 1 Tadeusz Sokołowski
    1 918 (10,74%)

KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Roman Krężel
    18 (0,10%)
  2. 7 Andrzej Zbigniew Biernacki
    151 (0,85%)
  3. 5 Jolanta Henryka Wolszczak
    74 (0,41%)
  4. 4 Joanna Elżbieta Śmigielska - Środa
    89 (0,50%)
  5. 2 Krzysztof Konrad Masłowski
    93 (0,52%)
  6. 3 Małgorzata Anna Karpiel
    193 (1,08%)
  7. 1 Jarosław Pięta
    256 (1,43%)

Okręg 5

Porąbka, Kazimierz, Ostrowy Górnicze, Cieśle, Maczki, Juliusz, Bór, Jęzor, Niwka, Modrzejów, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Sławków, od południa, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Jaworzno, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice i od granicy miasta, linią prostą w kierunku północno-wschodnim, omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", przecinając ulice Stanisława Mikołajczyka i Jamesa Watta do ul. Wojska Polskiego, następnie w kierunku północno-wschodnim przecinając ul. Kalinową do ul. Jodłowej, a następnie przecinając ul. Romualda Traugutta do torów i dalej wzdłuż torów kolejowych do Obwodnicy Wschodniej S1, E75, a następnie wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego i dalej ulicami Józefa Ignacego Kraszewskiego, al. Wolności i al. Ignacego Paderewskiego do ul. Teofila Lenartowicza, następnie w kierunku wschodnim wzdłuż ul. Teofila Lenartowicza do Obwodnicy Wschodniej S1, E75 i wzdłuż Obwodnicy do granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Henryka Lucyna Kucharska
    14 (0,09%)
  2. 3 Małgorzata Bożena Rola
    82 (0,55%)
  3. 2 Jan Apolinary Olszewski
    187 (1,25%)
  4. 7 Wioleta Mariola Lasocka
    44 (0,29%)
  5. 1 Marek Mieczysław Sekuła
    99 (0,66%)
  6. 6 Joanna Beata Gusdek
    6 (0,04%)
  7. 4 Wojciech Edward Papis
    20 (0,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paulina Anna Serwatka - Babuch
    242 (1,62%)
  2. 1 Mateusz Andrzej Bochenek
    2 678 (17,95%)
  3. 2 Małgorzata Marta Pogoda - Mendakiewicz
    348 (2,33%)
  4. 3 Joanna Beata Jończyk
    425 (2,85%)
  5. 6 Michał Grzegorz Bednarski
    95 (0,64%)
  6. 7 Zbigniew Jan Byszewski
    1 151 (7,71%)
  7. 5 Krystyna Marglarczyk
    87 (0,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Damian Niedziela
    1 137 (7,62%)
  2. 6 Maciej Andrzej Wędziński
    86 (0,58%)
  3. 2 Krystyna Cencek
    474 (3,18%)
  4. 5 Kamil Adrian Górniak
    71 (0,48%)
  5. 4 Iwona Magdalena Kulawik
    106 (0,71%)
  6. 3 Ewa Aniela Gajdzik - Stępniak
    154 (1,03%)
  7. 7 Dorota Justyna Wnuk
    265 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Maria Wola
    156 (1,05%)
  2. 4 Barbara Maria Stefanowicz
    109 (0,73%)
  3. 3 Łukasz Mirosław Krawiec
    1 093 (7,32%)
  4. 2 Katarzyna Mól
    474 (3,18%)
  5. 5 Sonia Rozalia Wojtecka
    162 (1,09%)
  6. 7 Bartosz Karol Gromanowski
    336 (2,25%)
  7. 6 Leszek Krzysztof Rakoczy
    31 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Wieczorek
    180 (1,21%)
  2. 2 Ryszard Henryk Duda
    28 (0,19%)
  3. 3 Magdalena Renata Lewandowska
    77 (0,52%)
  4. 5 Paweł Grzegorz Orłowski
    28 (0,19%)
  5. 6 Marianna Teresa Całka - Leszczyńska
    46 (0,31%)
  6. 4 Sylwia Justyna Korfel
    24 (0,16%)
  7. 7 Sylwia Monika Pajda
    53 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Włodzimierz Ryszard Sitko
    167 (1,12%)
  2. 1 Jacek Piotr Dudek
    2 047 (13,72%)
  3. 6 Katarzyna Dudek
    210 (1,41%)
  4. 2 Zdzisław Kempny
    275 (1,84%)
  5. 4 Jolanta Maria Kubicka
    179 (1,20%)
  6. 7 Włodzimierz Tomasz Mucha
    154 (1,03%)
  7. 5 Dorota Bronisława Szot
    78 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Bosak
    623 (4,17%)
  2. 4 Monika Kokoszka
    133 (0,89%)
  3. 7 Michał Daniel Gąsieniec
    46 (0,31%)
  4. 3 Aleksandra Karolina Morawska
    90 (0,60%)
  5. 2 Józef Wacław Korniluk
    273 (1,83%)
  6. 5 Ewa Anna Rejek
    36 (0,24%)
  7. 6 Sonia Beata Kukulska - Kurda
    44 (0,29%)