Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Słupsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Krępa Słupska tj. miejscowości Krępa Słupska, Łupiny, Płaszewko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Aneta Kul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

186 (41,52%)

Romualda Stanisława Dąbrowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

47 (10,49%)

Elżbieta Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

16 (3,57%)

Ewa Marianna Wyrzykowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA KRĘPA”

178 (39,73%)

Krzysztof Józef Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MATUSIAKA

21 (4,69%)

Okręg 2

Sołectwo Kusowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Klemiato

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

117 (46,80%)

Łukasz Lucjan Nikadon

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

2 (0,80%)

Ryszard Piotr Kida

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

34 (13,60%)

Bogusław Krawców

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW KRAWCÓW

97 (38,80%)

Okręg 3

Sołectwo Głobino, Sołectwo Stanięcino, Sołectwo Warblewo tj. miejscowości Warblewo, Warblewko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Izabela Micio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

234 (67,63%)

Agnieszka Katarzyna Stefańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

112 (32,37%)

Okręg 4

sołectwo Redzikowo, Sołectwo Wieszyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Juryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

148 (71,50%)

Elżbieta Barbara Polenceusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

59 (28,50%)

Okręg 5

Sołectwo Redzikowo Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Roman Kużel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Grąsino, Sołectwo Jezierzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Pejs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

156 (59,32%)

Damian Dziadosz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

5 (1,90%)

Maciej Robert Świętosławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

87 (33,08%)

Paweł Piotr Tylus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ TYLUS

15 (5,70%)

Okręg 7

Sołectwo Jezierzyce Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Władysław Perlański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Siemianice ul.: Agrestowa, Akacjowa, Bratkowa, Brzozowa, Cicha, Czereśniowa, Fiołkowa, Grabowa, Graniczna, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Lawendowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Miejska, Miętowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Przyjazna, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Spacerowa, Spokojna, Tęczowa, Wiśniowa, Ziołowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Jan Szpakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

184 (30,62%)

Katarzyna Paulina Rodziewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

216 (35,94%)

Michał Marcin Nielub

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO

70 (11,65%)

Zbigniew Wiczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

131 (21,80%)

Okręg 9

Sołectwo Siemianice ulice: Boczna, Bukowa, Bursztynowa, Dębowa, Krótka, Ku Słońcu, Leśna, Łąkowa, Miodowa, Młyńska, Parkowa, Perłowa, Polna, Robotnicza, Rybacka, Słupska, Słoneczna, Sosnowa, Szmaragdowa, Świerkowa, Wiejska, Złota Żytnia; miejscowości Niewierowo, Swochowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

265 (49,81%)

Konrad Zdzisław Orluk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

119 (22,37%)

Piotr Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

148 (27,82%)

Okręg 10

Sołectwo Karzcino, Sołectwo Lubuczewo, Sołectwo Wrzeście tj. miejscowości Wrzeście, Kępno, Sołectwo Wiklino tj. miejscowości Wiklino, Lękwica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Helena Kopacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

284 (63,82%)

Lech Bolesław Werner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

161 (36,18%)

Okręg 11

Sołectwo Bukówka, Sołectwo Kukowo, Sołectwo Rogawica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

146 (54,07%)

Stanisław Grzegorz Łoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

81 (30,00%)

Bogdan Ignacy Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN CZERWIŃSKI

43 (15,93%)

Okręg 12

Sołectwo Bydlino, Sołectwo Włynkowo, Sołectwo Włynkówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Zofia Grzech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

294 (44,95%)

Piotr Paweł Rystwej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

259 (39,60%)

Agata Marlena Giejbo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

101 (15,44%)

Okręg 13

Sołectwo Gałęzinowo, Sołectwo Strzelinko, Sołectwo Strzelino, Sołectwo Wielichowo tj. miejscowości Wielichowo, Gajki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Gabriela Bazyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

194 (43,79%)

Andrzej Zenon Janukowicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

68 (15,35%)

Sandra Aneta Megger

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

59 (13,32%)

Łukasz Bartosz Mucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (27,54%)

Okręg 14

Sołectwo Bierkowo, Sołectwo Bruskowo Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Mirosława Chrzanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

168 (34,36%)

Krystyna Agnieszka Gosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK

93 (19,02%)

Grzegorz Wojciech Konopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BIERKOWO-BRUSKOWO NASZ DOM"

228 (46,63%)

Okręg 15

Sołectwo Bruskowo Małe tj. miejscowości Bruskowo Małe, Wierzbięcin, Sołectwo Gać tj. miejscowości Gać, Gać Leśna, Sołectwo Krzemienica, Sołectwo Redęcin, Sołectwo Swołowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Winiarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER

250 (90,91%)

Anna Bućko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

25 (9,09%)