Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lublin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bronowice, Sławinek, Stare Miasto, Śródmieście, Wieniawa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Agnieszka Bolibok
    683 (3,02%)
  2. 3 Zbigniew Wiktor Jurkowski
    2 496 (11,05%)
  3. 2 Marcin Andrzej Nowak
    2 397 (10,61%)
  4. 1 Maja Barbara Zaborowska
    4 754 (21,05%)
  5. 5 Maria Anna Ryss
    705 (3,12%)
  6. 6 Ewa Joanna Wilczek
    468 (2,07%)
  7. 7 Krzysztof Witold Żelazowski
    627 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Zbigniew Pitucha
    4 033 (17,85%)
  2. 5 Agnieszka Bałaban
    303 (1,34%)
  3. 7 Marcin Paweł Jakóbczyk
    1 152 (5,10%)
  4. 4 Edyta Róża Bochniarz-Tyra
    652 (2,89%)
  5. 6 Anna Nowak
    358 (1,58%)
  6. 2 Marcin Janusz Kowalewski
    1 127 (4,99%)
  7. 3 Michał Sieczka
    437 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Witold Milewski
    479 (2,12%)
  2. 5 Karolina Joanna Pszczoła
    114 (0,50%)
  3. 6 Joanna Mikołajczyk
    43 (0,19%)
  4. 2 Piotr Andrzej Jarzyna
    118 (0,52%)
  5. 4 Mikołaj Maciej Maciejewski
    77 (0,34%)
  6. 3 Izabela Połeć
    151 (0,67%)
  7. 7 Marcin Piotr Żytomski
    136 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Anna Długosz
    460 (2,04%)
  2. 4 Marek Rybołowicz
    35 (0,15%)
  3. 2 Paweł Laufer
    41 (0,18%)
  4. 6 Krzysztof Jan Polak
    75 (0,33%)
  5. 3 Izabela Grażyna Radlińska
    62 (0,27%)
  6. 7 Tymoteusz Marcin Dębski
    97 (0,43%)
  7. 5 Hanna Maria Kurkiewicz
    23 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Maliszewska
    19 (0,08%)
  2. 2 Jakub Hubert Karski
    25 (0,11%)
  3. 1 Agnieszka Anna Lipińska
    83 (0,37%)
  4. 4 Łukasz Makarewicz
    7 (0,03%)
  5. 5 Daniel Jurko
    15 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Grzegorz Andrzejewski
    137 (0,61%)
  2. 2 Jarosław Roman Sadowski
    58 (0,26%)
  3. 3 Helena Anna Naumiuk
    56 (0,25%)
  4. 5 Grzegorz Antoni Wiśniewski
    50 (0,22%)
  5. 4 Agata Karolina Kalisz-Średnicka
    35 (0,15%)

Okręg 2

Konstantynów, Rury, Szerokie, Węglin Północny, Za Cukrownią

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Orzechowska
    3 901 (17,51%)
  2. 1 Stanisław Henryk Kieroński
    3 234 (14,52%)
  3. 3 Marceli Mateusz Niezgoda
    1 537 (6,90%)
  4. 4 Monika Kwiatkowska
    1 850 (8,30%)
  5. 5 Józef Tomasz Kaźmierczak
    629 (2,82%)
  6. 7 Lidia Agnieszka Kasprzak-Chachaj
    624 (2,80%)
  7. 6 Marcin Gutek
    416 (1,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zofia Cecylia Polska
    515 (2,31%)
  2. 1 Małgorzata Teresa Suchanowska
    3 001 (13,47%)
  3. 4 Sławomir Wacław Janicki
    336 (1,51%)
  4. 2 Zdzisław Drozd
    1 659 (7,45%)
  5. 3 Marek Wójtowicz
    1 649 (7,40%)
  6. 7 Ewa Teresa Łoś
    373 (1,67%)
  7. 6 Anna Maria Zajączkowska
    361 (1,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Rodak
    113 (0,51%)
  2. 1 Magdalena Elżbieta Szczygieł-Mitrus
    481 (2,16%)
  3. 2 Czesław Kloc
    222 (1,00%)
  4. 5 Joanna Magdalena Gajak
    62 (0,28%)
  5. 4 Przemysław Dawid Fryga
    56 (0,25%)
  6. 6 Marcin Jakub Pietrosiński
    33 (0,15%)
  7. 7 Anna Rola
    82 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Beata Kozicka-Gradziuk
    84 (0,38%)
  2. 5 Łukasz Piotr Węgrowski
    67 (0,30%)
  3. 3 Grzegorz Jerzy Nowicki
    54 (0,24%)
  4. 1 Szymon Eliasz Pietrasiewicz
    312 (1,40%)
  5. 7 Cezary Marcin Stopyra
    48 (0,22%)
  6. 4 Krystyna Eugenia Andrzejuk
    37 (0,17%)
  7. 6 Justyna Milena Kieruzalska
    44 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Marek Michałowski
    17 (0,08%)
  2. 5 Grażyna Bożena Jurko
    11 (0,05%)
  3. 3 Jakub Wojciech Pyzik
    8 (0,04%)
  4. 1 Łukasz Sławomir Okoń
    74 (0,33%)
  5. 4 Alicja Elżbieta Makarewicz
    17 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Kurek
    33 (0,15%)
  2. 3 Tomasz Piotr Kukiełka
    65 (0,29%)
  3. 2 Agnieszka Monika Kaczmarzewska
    51 (0,23%)
  4. 4 Grzegorz Piotr Michajłow
    13 (0,06%)
  5. 1 Dorota Lipka
    210 (0,94%)

Okręg 3

Czuby Południowe, Czuby Północne, Węglin Południowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marzena Wioletta Doroszuk-Maj
    224 (0,89%)
  2. 5 Arkadiusz Szczepański
    1 068 (4,23%)
  3. 2 Dariusz Sadowski
    1 895 (7,50%)
  4. 7 Anna Elżbieta Glijer
    1 403 (5,55%)
  5. 1 Jarosław Andrzej Pakuła
    4 806 (19,02%)
  6. 3 Jan Madejek
    1 300 (5,15%)
  7. 4 Anna Marta Ryfka
    3 778 (14,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Monika Pietrzyk
    477 (1,89%)
  2. 5 Marianna Jadwiga Olszańska
    348 (1,38%)
  3. 2 Dariusz Andrzej Jezior
    1 911 (7,56%)
  4. 4 Elżbieta Halina Boczkowska
    306 (1,21%)
  5. 3 Zbigniew Ryszard Ławniczak
    2 493 (9,87%)
  6. 1 Radosław Wojciech Skrzetuski
    2 725 (10,79%)
  7. 6 Jacek Figarski
    268 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Mateusz Błaszczak
    580 (2,30%)
  2. 2 Hanna Justyna Koprukowniak
    93 (0,37%)
  3. 7 Albert Gołębiowski
    95 (0,38%)
  4. 6 Dorota Kostrzewa
    80 (0,32%)
  5. 3 Andrzej Krzysztof Mituła
    101 (0,40%)
  6. 4 Mariusz Piotr Mieczan
    54 (0,21%)
  7. 5 Dorota Maria Mazek
    60 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Agnieszka Jurkowska
    80 (0,32%)
  2. 3 Sławomir Stanisław Pawłowski
    55 (0,22%)
  3. 5 Łukasz Rafał Fiuta
    65 (0,26%)
  4. 4 Paulina Skiba
    88 (0,35%)
  5. 1 Krzysztof Łukasz Wiśniewski
    431 (1,71%)
  6. 7 Katarzyna Agnieszka Drelich
    80 (0,32%)
  7. 6 Ewelina Barbara Skomorowska
    35 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamil Szymański
    19 (0,08%)
  2. 3 Sylwester Michał Huk
    9 (0,04%)
  3. 4 Ewa Janina Kobelarz
    5 (0,02%)
  4. 5 Izabela Anna Kwiatkowska
    12 (0,05%)
  5. 1 Ewa Gułkowska
    33 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Tomasz Mrozik
    43 (0,17%)
  2. 1 Beata Elżbieta Skórska
    110 (0,44%)
  3. 2 Łukasz Woliński
    61 (0,24%)
  4. 3 Hanna Janina Kurek
    28 (0,11%)
  5. 4 Grzegorz Jerzy Lipka
    47 (0,19%)

Okręg 4

Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Janusz Banach
    2 755 (11,20%)
  2. 6 Marcin Karol Bubicz
    1 658 (6,74%)
  3. 1 Michał Mateusz Krawczyk
    5 555 (22,59%)
  4. 7 Grzegorz Lubaś
    786 (3,20%)
  5. 3 Jadwiga Mach
    2 085 (8,48%)
  6. 5 Krystyna Barbara Walicka
    525 (2,14%)
  7. 4 Celina Waleria Stasiak
    643 (2,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Paweł Breś
    3 653 (14,86%)
  2. 5 Elżbieta Bielawska
    458 (1,86%)
  3. 6 Jakub Antoni Koper
    506 (2,06%)
  4. 7 Magdalena Kędzierska
    870 (3,54%)
  5. 4 Anna Renata Jaśkowska
    784 (3,19%)
  6. 2 Stanisław Józef Brzozowski
    1 175 (4,78%)
  7. 3 Ryszard Leszek Prus
    667 (2,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Deptuła
    553 (2,25%)
  2. 2 Andrzej Piotr Wróbel
    165 (0,67%)
  3. 3 Karolina Monika Mulak
    124 (0,50%)
  4. 4 Aleksandra Policzkiewicz
    64 (0,26%)
  5. 5 Sylwia Maria Gwiazdowska-Stańczak
    43 (0,17%)
  6. 7 Dominik Samuel Starczewski
    174 (0,71%)
  7. 6 Irmina Urszula Mazurek-Płecha
    41 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Stefan Filipowicz
    217 (0,88%)
  2. 3 Maria Józefa Skwarzyńska-Piłat
    22 (0,09%)
  3. 4 Marcin Wiesław Skrzypek
    82 (0,33%)
  4. 1 Paulina Dorota Zarębska-Denysiuk
    277 (1,13%)
  5. 5 Ewelina Kruszewska
    57 (0,23%)
  6. 7 Łukasz Piotr Januś
    18 (0,07%)
  7. 6 Jacek Andrzej Śliwiński
    46 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mieczysław Litkowski
    3 (0,01%)
  2. 2 Kamil Szabelski
    7 (0,03%)
  3. 1 Elżbieta Urszula Niewińska
    38 (0,15%)
  4. 4 Maciej Wojciech Bieżyca
    5 (0,02%)
  5. 3 Alina Anna Wilkołazka
    14 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Maria Korniak
    21 (0,09%)
  2. 1 Daniel Krzysztof Lachowicz
    109 (0,44%)
  3. 2 Marian Janusz Kowalski
    254 (1,03%)
  4. 7 Iwona Dziduch
    36 (0,15%)
  5. 3 Adam Smoliński
    43 (0,17%)
  6. 6 Andrzej Dariusz Borowicz
    32 (0,13%)
  7. 5 Bożenna Zofia Marciniak
    23 (0,09%)

Okręg 5

Felin, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Ponikwoda, Tatary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grażyna Ewa Łukasiak
    134 (0,57%)
  2. 8 Magdalena Kamińska
    556 (2,37%)
  3. 2 Marta Anna Wcisło
    4 060 (17,27%)
  4. 4 Adam Bogdan Osiński
    761 (3,24%)
  5. 3 Bartosz Margul
    1 529 (6,50%)
  6. 5 Zbigniew Piotr Targoński
    456 (1,94%)
  7. 1 Krzysztof Jan Żuk
    4 716 (20,06%)
  8. 6 Mieczysław Antoni Stasiak
    235 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Dawid Cyprian Kostecki
    235 (1,00%)
  2. 1 Robert Derewenda
    2 860 (12,17%)
  3. 6 Joanna Wójcik
    288 (1,23%)
  4. 3 Eugeniusz Bielak
    1 914 (8,14%)
  5. 4 Krystyna Brodowska
    973 (4,14%)
  6. 5 Piotr Józef Skrzypczak
    949 (4,04%)
  7. 2 Justyna Marta Budzyńska
    1 693 (7,20%)
  8. 7 Jerzy Kahlan
    56 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mateusz Dobiecki
    29 (0,12%)
  2. 6 Piotr Dawid Królikowski
    46 (0,20%)
  3. 2 Adam Sylwester Pasieczny
    134 (0,57%)
  4. 1 Kinga Ilona Stefańska
    447 (1,90%)
  5. 3 Izabela Małgorzata Zarajczyk
    58 (0,25%)
  6. 8 Paweł Maksym
    62 (0,26%)
  7. 5 Jolanta Marta Zarychta
    54 (0,23%)
  8. 4 Michał Łukasz Kuśmirski
    82 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Węgrzyn
    68 (0,29%)
  2. 7 Włodzimierz Pawelec
    95 (0,40%)
  3. 3 Jacek Grzegorz Skiba
    139 (0,59%)
  4. 1 Krzysztof Szewczyk
    137 (0,58%)
  5. 4 Iwona Maria Kwiecińska-Goździk
    49 (0,21%)
  6. 6 Anna Jadwiga Dolecka
    60 (0,26%)
  7. 8 Zbigniew Julian Kowalczyk
    66 (0,28%)
  8. 5 Sebastian Bernard Marciniak
    65 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Michał Wilczyński
    54 (0,23%)
  2. 3 Olga Maria Ostaszewska
    13 (0,06%)
  3. 4 Albert Oskar Wnuczek
    12 (0,05%)
  4. 1 Olga Marta Mańko
    32 (0,14%)
  5. 5 Bartosz Marek Woźniak
    10 (0,04%)
  6. 6 Monika Anna Szymczyk
    12 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Tadeusz Dul
    32 (0,14%)
  2. 2 Konrad Piątek
    102 (0,43%)
  3. 1 Krystian Paweł Skubisz
    109 (0,46%)
  4. 6 Stanisława Mrozik
    28 (0,12%)
  5. 4 Agnieszka Zofia Krzyżanowska
    64 (0,27%)
  6. 5 Anna Katarzyna Samojłowicz
    31 (0,13%)

Okręg 6

Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aleksandra Krzyżanowska
    583 (2,44%)
  2. 4 Elżbieta Jolanta Dados
    1 862 (7,78%)
  3. 7 Waldemar Mirosław Zyglewski
    225 (0,94%)
  4. 5 Piotr Wojciech Choduń
    707 (2,95%)
  5. 1 Beata Elżbieta Stepaniuk-Kuśmierzak
    4 582 (19,14%)
  6. 3 Marek Waldemar Kołodziejczyk
    476 (1,99%)
  7. 2 Leszek Kazimierz Daniewski
    3 772 (15,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Michał Popiel
    4 710 (19,68%)
  2. 2 Piotr Zbigniew Gawryszczak
    1 620 (6,77%)
  3. 7 Jacek Wojciech Stachyra
    605 (2,53%)
  4. 3 Andrzej Jan Szczepanowski
    600 (2,51%)
  5. 5 Dorota Baranowska
    682 (2,85%)
  6. 6 Agnieszka Sawicka
    464 (1,94%)
  7. 4 Krystyna Celina Dados
    950 (3,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Paulina Maliszczak
    35 (0,15%)
  2. 3 Patryk Norbert Kołbyko
    0 (0%)
  3. 4 Małgorzata Romanowska
    70 (0,29%)
  4. 5 Monika Flisiak
    53 (0,22%)
  5. 2 Paweł Maciej Butryński
    129 (0,54%)
  6. 1 Małgorzata Aneta Tylus
    485 (2,03%)
  7. 7 Krzysztof Grzegorz Kasperek
    168 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Filip Uniłowski
    51 (0,21%)
  2. 5 Arkadiusz Daniel Grunwald
    37 (0,15%)
  3. 6 Barbara Urszula Kozłowska
    41 (0,17%)
  4. 4 Irmina Wanda Pietraszko
    52 (0,22%)
  5. 2 Karolina Agata Koguciuk
    89 (0,37%)
  6. 1 Szymon Furmaniak
    285 (1,19%)
  7. 7 Michał Tomasz Samolej
    165 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Edyta Wnuczek
    17 (0,07%)
  2. 3 Sylwia Anna Odzioba
    11 (0,05%)
  3. 2 Zbigniew Sławomir Kozłowski
    17 (0,07%)
  4. 4 Piotr Marek
    19 (0,08%)
  5. 1 Dariusz Sławomir Kusak
    23 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agata Antonina Kowalska
    76 (0,32%)
  2. 5 Janusz Piotr Marciniak
    20 (0,08%)
  3. 1 Jakub Krzysztof Knap
    123 (0,51%)
  4. 2 Karolina Barbara Śmiech-Lachowicz
    48 (0,20%)
  5. 4 Tadeusz Kania
    45 (0,19%)