Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - tarnowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Tarnów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Stelmach
    1 509 (14,00%)
  2. 2 Mariusz Paweł Tyrka
    1 440 (13,36%)
  3. 3 Krystyna Jolanta Dudoń
    886 (8,22%)
  4. 4 Anna Agata Chmura
    825 (7,65%)
  5. 6 Sławomir Wojtasik
    1 258 (11,67%)
  6. 5 Teresa Pantera
    514 (4,77%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alina Maria Barbachen
    681 (6,32%)
  2. 1 Józef Kazimierz Lazarowicz
    1 155 (10,71%)
  3. 3 Antoni Józef Batko
    465 (4,31%)
  4. 4 Jan Michalik
    179 (1,66%)
  5. 6 Irena Podraza
    199 (1,85%)
  6. 5 Dorota Janina Dyngosz
    102 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Mariusz Kukułka
    822 (7,62%)
  2. 2 Joanna Elżbieta Piotrowicz
    231 (2,14%)
  3. 3 Marek Łukasz Oruba
    103 (0,96%)
  4. 4 Julian Kazimierz Chaim
    66 (0,61%)
  5. 6 Urszula Małgorzata Dedek
    145 (1,34%)
  6. 5 Grażyna Maria Ścieńska
    202 (1,87%)

Okręg 2

Gmina Tuchów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Józef Płachno
    1 418 (19,39%)
  2. 3 Sylwia Marzena Schabowska
    704 (9,63%)
  3. 4 Jacek Jan Skruch
    642 (8,78%)
  4. 2 Grażyna Karaś
    805 (11,01%)
  5. 5 Elżbieta Maria Kłósek
    169 (2,31%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Grzegorz Słowik
    518 (7,08%)
  2. 2 Irena Leś-Skiba
    121 (1,65%)
  3. 5 Tadeusz Sobyra
    148 (2,02%)
  4. 3 Stanisław Józef Łazarek
    86 (1,18%)
  5. 4 Sylwia Maria Ciszek
    96 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Jan Kras
    683 (9,34%)
  2. 2 Mariusz Piotr Ryś
    1 175 (16,07%)
  3. 4 Agnieszka Maria Sikoń
    204 (2,79%)
  4. 3 Elżbieta Ewa Kurczab
    309 (4,23%)
  5. 5 Piotr Kazimierz Wróbel
    235 (3,21%)

Okręg 3

Gmina Żabno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lucyna Warzecha
    325 (4,51%)
  2. 4 Monika Wiesława Kądziołka
    250 (3,47%)
  3. 1 Roman Łucarz
    2 323 (32,24%)
  4. 2 Marek Paweł Rogoż
    285 (3,96%)
  5. 5 Dawid Wojciech Kurzawski
    868 (12,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Roman Biedroń
    1 049 (14,56%)
  2. 2 Krzysztof Wit Zając
    159 (2,21%)
  3. 3 Ewa Migała
    125 (1,73%)
  4. 4 Lucyna Martyna Łoś
    154 (2,14%)
  5. 5 Lesław Wiktor Wójcik
    250 (3,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Kusior
    420 (5,83%)
  2. 3 Sebastian Antoni Pis
    425 (5,90%)
  3. 2 Katarzyna Smolik
    462 (6,41%)
  4. 4 Karol Tomasz Szwedo
    40 (0,56%)
  5. 5 Anna Cabaj
    70 (0,97%)

Okręg 4

Gminy: Radłów, Wierzchosławice, Wietrzychowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Henryk Hudyma
    1 993 (19,37%)
  2. 2 Jadwiga Łucarz
    831 (8,08%)
  3. 3 Józef Trytek
    593 (5,76%)
  4. 4 Maria Ewa Barnaś-Drąg
    341 (3,31%)
  5. 5 Zbigniew Leon Kowalski
    494 (4,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Morawiec
    66 (0,64%)
  2. 2 Grzegorz Bartłomiej Piotrowski
    228 (2,22%)
  3. 1 Stefan Dzik
    998 (9,70%)
  4. 4 Maria Zofia Magoń
    140 (1,36%)
  5. 5 Roman Witos
    697 (6,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Podraza
    2 244 (21,81%)
  2. 3 Magdalena Pazdan
    345 (3,35%)
  3. 4 Kamil Maksymilian Sobota
    471 (4,58%)
  4. 2 Tadeusz Kazimierz Sitko
    697 (6,77%)
  5. 5 Urszula Grabka
    150 (1,46%)

Okręg 5

Gminy: Lisia Góra, Skrzyszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Gądek
    1 229 (10,86%)
  2. 3 Jerzy Zabawa
    479 (4,23%)
  3. 6 Katarzyna Lucyna Kilian
    866 (7,65%)
  4. 5 Magdalena Anna Kopczyńska
    926 (8,18%)
  5. 1 Zbigniew Antoni Kuta
    1 739 (15,36%)
  6. 4 Bożena Stono
    805 (7,11%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Wolak
    973 (8,59%)
  2. 2 Krzysztof Kowalski
    300 (2,65%)
  3. 3 Barbara Pabian
    140 (1,24%)
  4. 4 Małgorzata Anna Woźniak
    39 (0,34%)
  5. 5 Grażyna Janina Merchut
    127 (1,12%)
  6. 6 Adam Kazimierz Micek
    157 (1,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Maria Grabczyńska
    1 179 (10,41%)
  2. 2 Jerzy Franciszek Sysło
    998 (8,82%)
  3. 3 Marzena Józefa Budzik
    385 (3,40%)
  4. 6 Dariusz Tomasz Niemiec
    324 (2,86%)
  5. 5 Bożena Małgorzata Świątek
    280 (2,47%)
  6. 4 Krzysztof Piotr Czarnik
    375 (3,31%)

Okręg 6

Gminy: Gromnik, Ciężkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Jadwiga Dębosz
    281 (3,81%)
  2. 1 Stanisław Haraf
    1 279 (17,35%)
  3. 2 Zbigniew Gotfryd
    700 (9,50%)
  4. 3 Józef Szymański
    909 (12,33%)
  5. 4 Jolanta Święch-Wantuch
    145 (1,97%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Karciński
    1 980 (26,86%)
  2. 2 Stanisław Kuropatwa
    676 (9,17%)
  3. 4 Daniela Agnieszka Zuchowicz
    60 (0,81%)
  4. 3 Anna Maria Miłkowska
    280 (3,80%)
  5. 5 Witold Szczudrawa
    345 (4,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bartosz Sebastian Plata
    48 (0,65%)
  2. 5 Grzegorz Jacek Ślęczek
    22 (0,30%)
  3. 1 Jacek Grzegorz Pilch
    216 (2,93%)
  4. 4 Danuta Kostrzyńska
    70 (0,95%)
  5. 2 Agnieszka Włudyka-Śliwa
    360 (4,88%)

Okręg 7

Gminy: Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Irena Helena Kusion
    1 265 (8,24%)
  2. 1 Paweł Smoleń
    3 279 (21,37%)
  3. 3 Anna Zofia Wadas
    977 (6,37%)
  4. 5 Józef Gwiżdż
    988 (6,44%)
  5. 4 Lucyna Malec
    812 (5,29%)
  6. 6 Jacek Józef Włodek
    844 (5,50%)
  7. 7 Przemysław Krzysztof Skruch
    719 (4,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Marian Czaplak
    696 (4,54%)
  2. 4 Beata Maria Padło
    231 (1,51%)
  3. 2 Jan Jakub Szczerba
    711 (4,63%)
  4. 5 Piotr Jan Nadolnik
    210 (1,37%)
  5. 6 Małgorzata Maria Woda
    127 (0,83%)
  6. 7 Barbara Kłósek
    278 (1,81%)
  7. 3 Kazimierz Burnat
    1 089 (7,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Arleta Małgorzata Krakowska
    135 (0,88%)
  2. 3 Józef Piotr Wojtas
    780 (5,08%)
  3. 1 Robert Grzegorz Kłósek
    552 (3,60%)
  4. 5 Magdalena Katarzyna Zamiatała
    186 (1,21%)
  5. 2 Jacek Szczepan Kurek
    794 (5,17%)
  6. 7 Jerzy Tadeusz Soska
    634 (4,13%)
  7. 6 Katarzyna Agata Gołębiowska
    39 (0,25%)

Okręg 8

Gminy: Szerzyny, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Jan Pilch
    1 207 (10,25%)
  2. 5 Elżbieta Kamińska-Zając
    977 (8,30%)
  3. 6 Władysław Olszówka
    1 134 (9,63%)
  4. 3 Krzysztof Płaczek
    1 875 (15,92%)
  5. 2 Teresa Alicja Połoska
    1 104 (9,38%)
  6. 4 Agnieszka Rąpała-Pawluś
    781 (6,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Gabryel
    730 (6,20%)
  2. 5 Renata Górka
    282 (2,40%)
  3. 2 Wacław Sychta
    818 (6,95%)
  4. 3 Elżbieta Lipenska
    177 (1,50%)
  5. 4 Danuta Maria Konieczna
    53 (0,45%)
  6. 6 Krzysztof Jan Wantuch
    312 (2,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Burza
    676 (5,74%)
  2. 1 Kazimierz Fudala
    672 (5,71%)
  3. 4 Małgorzata Siwek-Słomska
    604 (5,13%)
  4. 3 Agata Barbara Marcinek
    372 (3,16%)