Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Drawsko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

DRAWSKO: Armii Poznań, Łężno, Płk. Stanisława Królickiego, Płk. Zbigniewa Szacherskiego, Szkolna, Wybudowanie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Chorzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

103 (49,76%)

Krystyna Marta Łastowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

9 (4,35%)

Tadeusz Edward Babiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W SAMORZĄDZIE

95 (45,89%)

Okręg 2

DRAWSKO: Czarnkowskiego, Kosińskiego, Łąkowa, Mostowa, Nadnotecka, Powstańców Wielkopolskich 57 - 79

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Franciszek Maciaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

85 (42,08%)

Włodzimierz Adolf Gapski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W SAMORZĄDZIE

117 (57,92%)

Okręg 3

DRAWSKO: Brzozowica, Gajówka, Nadleśnictwo, Nowa, Powstańców Wielkopolskich od 80 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Magdalena Helwich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

96 (47,52%)

Artur Marek Matuszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

106 (52,48%)

Okręg 4

DRAWSKO: Kościelna, Krótka, Józefa Noja, Polna, Powstańców Wielkopolskich 1 - 56, Szosa Dworcowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Jabłonowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

146 (66,36%)

Arkadiusz Julian Adach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

74 (33,64%)

Okręg 5

DRAWSKI MŁYN: Szosa Dworcowa 1B - 1G, od 2B do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Magdalena Kuźmin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

86 (54,09%)

Szymon Piotr Miklejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

73 (45,91%)

Okręg 6

DRAWSKI MŁYN: Dworcowa, Osiedle Robotnicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Pikula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

78 (62,90%)

Jacek Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

46 (37,10%)

Okręg 7

DRAWSKI MŁYN: Akacjowa, Kwiatowa, Kopernika, Ignacego Krasickiego, Leśna, Notecka, Ogrodowa, Słoneczna, Szosa Dworcowa 1 - 1A, 2 - 2A, Wybudowanie, Tadeusza Zawadzkiego, Sosnowa, Św. Jana Pawła II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marceli Tadeusz Sauermann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

60 (36,36%)

Michał Augustyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

105 (63,64%)

Okręg 8

PĘCKOWO: Polna, Powstańców Wielkopolskich, Wybudowanie, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Katarzyna Jerzy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

175 (73,84%)

Martyna Teresa Beska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

62 (26,16%)

Okręg 9

PĘCKOWO: Konwaliowa, Kwiatowa, Leśna, Józefa Noja, Nowa, Wieleńska, Wiosenna, Różana, Liliowa, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Judkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

144 (54,14%)

Anna Krystyna Piątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

41 (15,41%)

Leszek Marian Matelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATELSKIEGO

81 (30,45%)

Okręg 10

PIŁKA: 1 - 98A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Madaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

92 (52,57%)

Szymon Dur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

83 (47,43%)

Okręg 11

KWIEJCE NOWE, MARYLIN, PIŁKA: od 99 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Władysław Kwita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

67 (41,10%)

Ewelina Bernadeta Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

45 (27,61%)

Marek Grzegorz Szóstak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (31,29%)

Okręg 12

KAMIENNIK, KWIEJCE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Anna Walkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

46 (23,47%)

Łucja Maria Magdziarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

150 (76,53%)

Okręg 13

CHEŁST: od 90 do końca, MOCZYDŁA, PEŁCZA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Teresa Klejda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

43 (27,22%)

Joanna Agnieszka Sauermann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

115 (72,78%)

Okręg 14

CHEŁST: 1 - 89

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Wiesław Wiewiórka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO

106 (56,99%)

Michał Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

80 (43,01%)

Okręg 15

KAWCZYN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Graj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO

0 (0,00%)