Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sitno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czołki numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Marian Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

95 (47,03%)

Adam Mazurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (52,97%)

Okręg 2

Sitno numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Pyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

105 (37,23%)

Piotr Łapaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO

15 (5,32%)

Bogumił Baraś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

100 (35,46%)

Halina Martyniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (21,99%)

Okręg 3

Stabrów numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Blaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

169 (61,68%)

Andrzej Mariusz Sołoducha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

105 (38,32%)

Okręg 4

Rozdoły numery: od początku do końca, Stanisławka numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

83 (51,55%)

Elżbieta Anna Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

12 (7,45%)

Agnieszka Elżbieta Borowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (40,99%)

Okręg 5

Janówka numery: od początku do końca, Kolonia Sitno numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Katarzyna Czady

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

53 (21,63%)

Sławomir Mariusz Sołoducha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO

66 (26,94%)

Agnieszka Seń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

43 (17,55%)

Antoni Marian Gazda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (33,88%)

Okręg 6

Kornelówka numery: od początku do końca, Kornelówka-Kolonia numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Krzysztof Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

114 (67,86%)

Jacek Andrzej Kozyra

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (32,14%)

Okręg 7

Horyszów Polski numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Violetta Iwona Wiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

137 (60,35%)

Dariusz Jan Zeń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

15 (6,61%)

Jacek Śmiech

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (33,04%)

Okręg 8

Horyszów-Nowa Kolonia numery: od początku do końca, Horyszów-Stara Kolonia numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

68 (45,33%)

Lech Brzozowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (54,67%)

Okręg 9

Karp numery: od początku do końca, Wólka Horyszowska numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Chaińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

23 (24,73%)

Wiktor Bratko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO

25 (26,88%)

Grażyna Małgorzata Blaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

28 (30,11%)

Maria Barbara Pieczykolan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (18,28%)

Okręg 10

Boży Dar numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Tokarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

84 (64,62%)

Piotr Palikot

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (35,38%)

Okręg 11

Jarosławiec numery: 43 - 128b, 201

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Ożóg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

93 (49,73%)

Jan Andrzej Ryszczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (50,27%)

Okręg 12

Jarosławiec numery: 1 - 42, 129 - 199

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Andrzej Szawarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

54 (26,34%)

Paweł Papuga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO

31 (15,12%)

Tomasz Biłant

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

17 (8,29%)

Radosław Kwapisz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (30,24%)

Wojciech Mariusz Bober

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (20,00%)

Okręg 13

Jarosławiec numery: 200 - 413

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Pawlicha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

28 (13,93%)

Władysław Stanisław Wydmański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO

116 (57,71%)

Wiesław Basaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

23 (11,44%)

Andrzej Juszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (16,92%)

Okręg 14

Cześniki-Kolonia numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Jan Skóra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

35 (29,17%)

Roksana Natalia Kotarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY

85 (70,83%)

Okręg 15

Cześniki numery: od początku do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Bratkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ

66 (37,50%)

Krzysztof Zwolak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

110 (62,50%)