Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Miasto Działdowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
-
3
Wiesław Bolesław Smereczyński
219
(2,60%)
-
1
Marian Janicki
394
(4,68%)
-
2
Mirosława Sokół
99
(1,18%)
-
6
Janusz Reguła
95
(1,13%)
-
5
Iwona Elżbieta Karkut
85
(1,01%)
-
7
Bronisław Mazurkiewicz
364
(4,33%)
-
4
Kazimierz Antoni Litwinowicz
204
(2,43%)
-
8
Barbara Maria Janowska
129
(1,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Michał Ott
68
(0,81%)
-
1
Kazimierz Kordecki
189
(2,25%)
-
3
Roman Antoni Kotkowski
87
(1,03%)
-
2
Gabriela Walentyna Nowak
59
(0,70%)
-
5
Joanna Elżbieta Jaszczyk
28
(0,33%)
-
4
Wojciech Kłosowski
63
(0,75%)
-
6
Elżbieta Lemanowicz
17
(0,20%)
-
8
Jerzy Tadeusz Jankowski
49
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jerzy Lech Giezek
67
(0,80%)
-
1
Teresa Nowakowska
172
(2,05%)
-
8
Dariusz Wojciech Piotrowicz
191
(2,27%)
-
6
Bogumiła Kupniewska
75
(0,89%)
-
2
Jan Andrzej Bombosz
57
(0,68%)
-
3
Marian Bogdan Brandt
401
(4,77%)
-
5
Anna Karpińska
80
(0,95%)
-
7
Mariusz Piotr Kowalkowski
46
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
-
5
Izabela Dalia Szczech
120
(1,43%)
-
8
Władysław Kubiński
183
(2,18%)
-
4
Piotr Bojanowski
143
(1,70%)
-
1
Grzegorz Kaszubski
507
(6,03%)
-
3
Sławomir Grzegorz Karczewski
170
(2,02%)
-
7
Stanisława Żywicka
108
(1,28%)
-
6
Kamil Łukasz Werner
109
(1,30%)
-
2
Mirosława Teresa Tyszko
335
(3,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Renata Magdalena Waszczak
270
(3,21%)
-
1
Michał Henryk Struzik
749
(8,91%)
-
4
Sławomir Usiądek
218
(2,59%)
-
3
Krzysztof Stanisław Aurast
436
(5,18%)
-
5
Włodzimierz Wojciech Piechowiak
39
(0,46%)
-
6
Małgorzata Zofia Dorkowska
79
(0,94%)
-
7
Edward Marek Gąsiorowski
46
(0,55%)
-
8
Teresa Jabłońska
169
(2,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Witold Ostrowski
405
(4,82%)
-
4
Marek Tadeusz Wiśniewski
127
(1,51%)
-
5
Izabela Agnieszka Ogonowska
51
(0,61%)
-
7
Barbara Ewa Lewandowska
110
(1,31%)
-
8
Sławomir Piotr Napiwocki
239
(2,84%)
-
1
Mirosław Marek Łukaszewski
380
(4,52%)
-
3
Joanna Monika Zduniak-Pietrzak
120
(1,43%)
-
6
Wojciech Rostkowski
59
(0,70%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Lidzbark
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
-
5
Piotr Turulski
268
(4,51%)
-
3
Agnieszka Keńska
40
(0,67%)
-
1
Tadeusz Modzelewski
237
(3,99%)
-
4
Przemysław Aleksander Nawrocki
9
(0,15%)
-
2
Teresa Kuca
151
(2,54%)
-
6
Beata Małgorzata Żurawska
134
(2,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jan Wypych
134
(2,26%)
-
2
Tomasz Małkowski
153
(2,58%)
-
4
Elżbieta Teresa Zawadzka
24
(0,40%)
-
5
Elżbieta Majder
15
(0,25%)
-
3
Władysław Mieczysław Nasternak
46
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Tadeusz Iskra
201
(3,39%)
-
1
Paweł Mostowicz
336
(5,66%)
-
4
Paulina Rehmus
224
(3,77%)
-
5
Agnieszka Kamińska
116
(1,95%)
-
2
Ewa Maria Rzeszutko
187
(3,15%)
-
6
Zbigniew Karol Śliwka
294
(4,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
-
2
Katarzyna Paradowska
263
(4,43%)
-
3
Stanisław Machujski
223
(3,76%)
-
5
Iwona Olszewska
90
(1,52%)
-
6
Janusz Piotr Bielecki
336
(5,66%)
-
4
Beata Cegiełka
179
(3,01%)
-
1
Krzysztof Węglewski
507
(8,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Roman Piotr Sławiński
82
(1,38%)
-
1
Wiesław Stanisław Cieślak
704
(11,86%)
-
2
Elżbieta Marianna Węglewska
463
(7,80%)
-
6
Ewa Kruszewska
37
(0,62%)
-
3
Paweł Gerard Kraynik
410
(6,91%)
-
5
Brygida Sobótka-Szczepańska
74
(1,25%)
Okręg 3
Gmina Działdowo, Gmina Iłowo-Osada
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
-
3
Iwona Samul
71
(1,07%)
-
1
Paweł Rutkowski
360
(5,43%)
-
5
Krystyna Pikus
155
(2,34%)
-
6
Katarzyna Ostrowska-Gancarz
66
(1,00%)
-
4
Cezary Nadratowski
46
(0,69%)
-
2
Sławomir Piotr Skibniewski
91
(1,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Zbigniew Kwiatkowski
78
(1,18%)
-
2
Sylwia Prokopowicz
65
(0,98%)
-
5
Jan Zygmunt Przyborski
177
(2,67%)
-
3
Marek Wiśniewski
72
(1,09%)
-
4
Katarzyna Osiecka
72
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Karolina Filaszkiewicz
0
(0%)
-
1
Katarzyna Ceryn-Kowalska
202
(3,05%)
-
2
Jan Ryszard Korona
182
(2,75%)
-
4
Karolina Grzybowska
89
(1,34%)
-
3
Marek Szacherski
157
(2,37%)
-
5
Wioletta Teresa Klinicka
53
(0,80%)
-
7
Jerzy Gesek
72
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
-
1
Jarosław Gawenda
480
(7,24%)
-
3
Dariusz Frejnik
533
(8,04%)
-
2
Piotr Olszewski
760
(11,46%)
-
4
Beata Biernacka
52
(0,78%)
-
5
Danuta Stempka
51
(0,77%)
-
7
Paweł Stanisław Cieśliński
529
(7,98%)
-
6
Małgorzata Urszula Bęcławska
101
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Grażyna Dorota Puwalska
88
(1,33%)
-
1
Roman Gąsiorowski
481
(7,25%)
-
4
Wanda Anna Kubińska-Willenberg
213
(3,21%)
-
5
Sylwia Agnieszka Długokięcka
135
(2,04%)
-
6
Stanisław Dobracki
148
(2,23%)
-
7
Aneta Borkowska
268
(4,04%)
-
2
Waldemar Nadwodny
109
(1,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krzysztof Radzki
82
(1,24%)
-
4
Kacper Goślicki
56
(0,84%)
-
1
Dariusz Mariusz Stachowiak
383
(5,78%)
-
3
Maria Sosnowska
51
(0,77%)
-
5
Izabela Ciecińska
37
(0,56%)
-
6
Waldemar Wiesław Wiśniewski
30
(0,45%)
-
7
Bogumiła Kempka
35
(0,53%)
Okręg 4
Gmina Rybno, Gmina Płośnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
-
4
Jan Sokołowski
370
(6,55%)
-
2
Bogdan Kopański
142
(2,51%)
-
5
Jolanta Gutowska
140
(2,48%)
-
6
Ewa Józefowicz
155
(2,74%)
-
3
Zenona Urszula Rosłon
197
(3,49%)
-
1
Kazimierz Sosiński
327
(5,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Henryk Paweł Przybyszewski
42
(0,74%)
-
3
Kazimierz Podlasin
79
(1,40%)
-
5
Jerzy Mikołaj Bodziany
38
(0,67%)
-
2
Bożena Kowalska
41
(0,73%)
-
4
Maria Przybyszewska
7
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Anna Beata Waks
29
(0,51%)
-
3
Magdalena Krystyna Anczykowska
683
(12,09%)
-
1
Jadwiga Barbara Plewka
133
(2,35%)
-
6
Bartłomiej Lewalski
218
(3,86%)
-
4
Adam Franciszek Pszenny
49
(0,87%)
-
2
Zenon Piotr Zajdziński
209
(3,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
-
2
Jan Makowski
123
(2,18%)
-
3
Magdalena Kalisz
31
(0,55%)
-
5
Dorota Anna Kamińska
37
(0,65%)
-
1
Janusz Adam Kaczmarek
822
(14,55%)
-
6
Arkadiusz Czechrowski
185
(3,27%)
-
4
Maria Wodzyńska
96
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Katarzyna Szczepańska
74
(1,31%)
-
1
Grażyna Kamińska
351
(6,21%)
-
3
Magdalena Zabrzeńska
99
(1,75%)
-
2
Marek Leczkowski
231
(4,09%)
-
4
Grzegorz Andrzej Ryżanowski
66
(1,17%)
-
6
Stanisław Stempka
72
(1,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Piotr Godlewski
63
(1,11%)
-
2
Marcin Modrzewski
52
(0,92%)
-
1
Daniel Piotr Ligman
413
(7,31%)
-
4
Kinga Kozłowska
34
(0,60%)
-
3
Justyna Anna Grabicka
43
(0,76%)