Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krasne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Krasne ul. Adama Mickiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Szczyglak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

98 (83,05%)

Hanna Świercz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (16,95%)

Okręg 2

Krasne ul. Marii Curie-Skłodowskiej, Wojska Polskiego, Augustów, Helenów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Jędrasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 3

Krasne ul. Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Parkowa, Plac Ludwika Krasińskiego, Polna, Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Falkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

64 (68,09%)

Paweł Drzewiecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (31,91%)

Okręg 4

Krasne ul. Makowska, Krasne-Elżbiecin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Kacprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

37 (38,95%)

Dorota Marzena Eromin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (61,05%)

Okręg 5

Mosaki-Rukle (Łyszkowo, Zielonki) Mosaki-Stara Wieś (Godacze, Iłówko)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Dzierżanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

73 (61,34%)

Arkadiusz Gogolewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (38,66%)

Okręg 6

Wężewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Gołota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 7

Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Robert Urbański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

54 (45,00%)

Małgorzata Cieślak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (55,00%)

Okręg 8

Żbiki, Żbiki-Gawronki (Żbiki-Antosy, Żbiki-Starki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zembrzuski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 9

Milewo-Brzegędy (Milewo-Ruszczyny), Milewo-Rączki (Dąbki, Milewo-Bylice, Milewo-Gawary, Milewo-Kulki), Nowokrasne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Angelika Izabela Długołęcka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 10

Milewo-Szwejki, Milewo-Tabuły (Nowa Wieś)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Waśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

28 (35,00%)

Witold Grabowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (65,00%)

Okręg 11

Kozin, Kurowo (Kurówko)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kaszuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

48 (44,04%)

Adam Filipczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (55,96%)

Okręg 12

Brzozowo Wielkie (Szlasy-Leszcze), Bartołdy (Dębowa Karczma)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Szewczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

41 (45,05%)

Klaudia Agnieszka Goździewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (54,95%)

Okręg 13

Filipy (Gorąca), Grabowo Wielkie (Grabowo Gęsie, Grabówko) Szlasy-Umiemy (Szlasy Żalne), Żbiki-Kierzki (Niesiobędy)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Bądkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

86 (58,50%)

Mateusz Smoliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (41,50%)

Okręg 14

Nowe Żmijewo, Zielona, Stary Janin (Brzozowo Małe)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Trętowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

79 (69,30%)

Janusz Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (30,70%)

Okręg 15

Pęczki-Kozłowo (Gustawin, Barańce, Jaźwiny), Kraski-Ślesice (Kamienice-Ślesice)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Biraga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO

0 (0,00%)