Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łeba

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Leśna, Nadmorska, Obrońców Westerplatte, Sosnowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Leonard Hachaj
    24 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Arkadiusz Bronisław Puchacz
    84 (58,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Wojciech Kleina
    36 (25,00%)

Okręg 2

Brzozowa, Chełmońskiego, Dojazdowa, Genewska, Krótka, Matejki, Okrzei, Sportowa, Szkolna, Topolowa, Tysiąclecia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Jerzy Olszewski
    34 (29,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Józef Kosecki
    40 (34,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Kużownik
    42 (36,21%)

Okręg 3

Kościuszki od nr 1 do nr 10, Morska, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Halina Maria Stachewicz
    51 (39,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Agata Plichta
    78 (60,47%)

Okręg 4

Abrahama, Derdowskiego, Kościuszki numery parzyste od nr 12 do nr 28, Olszewskiego, Wróblewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Monika Derba
    88 (77,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Sylwester Samaryn
    25 (22,12%)

Okręg 5

Kościuszki numery nieparzyste od nr 13 do nr 27 oraz wszystkie numery od nr 29 do nr 59, Nad Ujściem, Piekarska, Pocztowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosław Ostrowski
    39 (36,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Zirotzka
    28 (25,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Emil Jerzy Dettlaff
    41 (37,96%)

Okręg 6

11 Listopada od nr 1 do nr 3A, Kościelna od nr 3 do nr 9A, Powstańców Warszawy od nr 9 do nr 34D

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Marek Szumała
    44 (43,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Paweł Pranga
    31 (30,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jolanta Maria Waszkiewicz
    27 (26,47%)

Okręg 7

11 Listopada od nr 4 do nr 10, Grunwaldzka, Jachtowa, Kopernika, Powstańców Warszawy od nr 1 do nr 8, Rąbka, Sienkiewicza, Słowińska, Turystyczna, Wybrzeże

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Boguń
    39 (34,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Przemysław Kasina
    27 (23,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jakub Adam Krawczyk
    47 (41,59%)

Okręg 8

Aleja św. Mikołaja, Kościelna 2, Plac Dworcowy, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Katarzyna Kowalczyk
    39 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Rafał Bogumił Kiliński
    22 (21,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Ewa Trojanowicz
    43 (41,35%)

Okręg 9

1 Maja, 10 Marca, Zawiszy Czarnego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Anna Jakubowska
    32 (30,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jadwiga Halina Wasilewska
    24 (22,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Maria Smorawska
    49 (46,67%)

Okręg 10

Aleja św. Jakuba, Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Teligi

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogusław Waldemar Biskot
    82 (71,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Cezary Jakub Jajeśniak
    15 (13,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Tadeusz Uryasz
    18 (15,65%)

Okręg 11

Kościuszki od nr 60 do nr 109

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aleksandra Zofia Wolff
    41 (38,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Aneta Marta Błażejewski
    25 (23,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Maria Mazur
    41 (38,32%)

Okręg 12

Kościuszki od nr 110 do końca, Nowęcińska od nr 2 do nr 13, Piastów, Piwna, Powstańców W-wy od nr 35 do końca, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aleksandra Agnieszka Szymikowska
    29 (23,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Krzysztof Zenker
    46 (37,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Ewelina Wójcicka
    47 (38,52%)

Okręg 13

Bolesława Chrobrego, Jagiellońska, Mieszka I, Nowęcińska od nr 14 do końca, Parkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sebastian Kluska
    33 (22,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Bednarek
    56 (38,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Zygmunt Stasiak
    55 (38,19%)

Okręg 14

Emilii Plater, Generała Bema, Jaśminowa, Majora Sucharskiego, Mickiewicza, Reja, Wysockiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Jan Mielewczyk
    52 (43,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Lucyna Ulewicz-Karaś
    48 (40,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Rużyła
    19 (15,97%)

Okręg 15

Bałtycka, Błękitna, Grabskiego, Kwiatkowskiego, Miła, Niedziałkowskiego, Paderewskiego, Pogodna, Spokojna, Starzyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TOBIE I MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Hanna Maria Kisielewska
    75 (55,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁEBA 21

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Kulon
    26 (19,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ STRZECHMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Piotr Grymm
    35 (25,74%)