Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chłopice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BORATYN : 1 - 57, 70, 82, 83, 151, 159, 160, 168 - 218A, 220 - 222, 224, 228 - 232, 235, 238 - 241.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Antoni Dańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CHŁOPICE

171 (82,61%)

Mateusz Jaromir Kiełkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

6 (2,90%)

Bronisław Stanisław Jadownicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

17 (8,21%)

Krzysztof Kazimierz Starzec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

13 (6,28%)

Okręg 2

BORATYN: 58 - 69, 71 - 166, 219, 223, 225, 227, 233, 234, 237.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

59 (32,78%)

Bartłomiej Stanisław Furtak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

24 (13,33%)

Wiesław Antoni Homa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (53,89%)

Okręg 3

CHŁOPICE: 1 - 51, 54, 55, 59, 194 - 200, 202, 203, 205, 207, 208, 211, 219, 221 - 223, 229

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kościuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (60,51%)

Mieczysław Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

26 (16,56%)

Sławomir Zieliński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (22,93%)

Okręg 4

CHŁOPICE: 52, 53, 56 - 58, 60 - 115, 210, 217, 218, 224 - 228, 233, 234, 237, 239, 240, 243, 253.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Józef Warański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (69,19%)

Jan Julian Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

25 (14,53%)

Andrzej Marian Nietrzeba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (16,28%)

Okręg 5

CHŁOPICE: 116 - 132B, 134 - 147, 152 - 188, 201, 204, 206, 212, 214, 220, 232.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Tomasz Jaworski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (24,16%)

Beata Anna Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

95 (53,37%)

Anita Maria Bąk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (22,47%)

Okręg 6

DOBKOWICE: 1 - 59, 62, 157 - 179, 181, 183, 186, 187, 192 - 194, 199.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jan Lonc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (31,55%)

Adam Stanisław Demczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

33 (19,64%)

Piotr Paweł Klepak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

82 (48,81%)

Okręg 7

DOBKOWICE: 60, 61, 63 - 156, 180, 182, 184, 184A, 188, 189, 191, 195 - 198, 200 - 203, 205, 207.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Andrzej Gładysz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (47,31%)

Stanisław Michał Niećko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

98 (52,69%)

Okręg 8

JANKOWICE: 1A - 45A, 47 - 58, 60, 65, 86, 123A, 134 - 146, 164, 166 - 168, 174, 177, 178, 180, 181.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Jacek Fronc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

45 (24,59%)

Adam Eugeniusz Knap

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

44 (24,04%)

Henryk Józef Cukier

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (27,32%)

Irena Marciak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

44 (24,04%)

Okręg 9

JANKOWICE: 46, 59, 61 - 64, 66 - 133A, 147 - 163, 165, 169 - 175, 179.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Wota

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (28,09%)

Patryk Piotr Mizgiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

0 (0,00%)

Stanisław Maga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

39 (21,91%)

Paweł Knap

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (15,17%)

Franciszek Antoni Kiszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

62 (34,83%)

Okręg 10

LUTKÓW : 1 – do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Tarnawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (54,39%)

Arkadiusz Piotr Aksamit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

6 (5,26%)

Grzegorz Hamelusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

46 (40,35%)

Okręg 11

ŁOWCE: 1 - 108, 304, 305, 308 - 310, 313, 317.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Krzysztof Kwaśny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (37,29%)

Halina Anna Gilarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

56 (31,64%)

Grzegorz Bury

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (31,07%)

Okręg 12

ŁOWCE: 109 - 202, 302, 311, 316, 318, 319, 321, 322, 323

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Gral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

99 (53,51%)

Stanisław Jan Gilowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

86 (46,49%)

Okręg 13

ŁOWCE: 203 - 301, 301A, 303, 306, 312, 315, 320.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Sobejko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (18,92%)

Ryszard Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

115 (62,16%)

Elżbieta Chudzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

35 (18,92%)

Okręg 14

ZAMIECHÓW: 1A - 32, 104, 106, 110, 112

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Sidorczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (49,53%)

Grzegorz Józef Siwoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA

24 (22,43%)

Małgorzata Sylwia Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

30 (28,04%)

Okręg 15

ZAMIECHÓW: 33 - 103, 105, 107 - 109.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Bilinkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (50,88%)

Józef Stasiło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY

28 (24,56%)

Zbigniew Klepak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (24,56%)