Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Marcinowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wiry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Pienio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

62 (27,19%)

Elżbieta Czernicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

102 (44,74%)

Katarzyna Maria Cajzner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

27 (11,84%)

Łukasz Marek Konował

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

37 (16,23%)

Okręg 2

Tąpadła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Józef Szpara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

51 (38,06%)

Marcin Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

21 (15,67%)

Urszula Bożena Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

62 (46,27%)

Okręg 3

Mysłaków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Łesak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

76 (30,65%)

Iwona Katarzyna Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

172 (69,35%)

Okręg 4

Sady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Dżugaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

68 (58,12%)

Dominik Szydełko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

49 (41,88%)

Okręg 5

Kątki, Wirki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Józef Spyrka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

78 (35,14%)

Artur Piotr Fiołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

88 (39,64%)

Teresa Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

56 (25,23%)

Okręg 6

Zebrzydów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Hatala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

111 (50,45%)

Przemysław Pilarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

109 (49,55%)

Okręg 7

Biała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Dorota Podanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

56 (29,17%)

Robert Paweł Kochan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

109 (56,77%)

Anna Ewelina Cajzner-Michnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

27 (14,06%)

Okręg 8

Chwałków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Słota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

84 (50,30%)

Katarzyna Biliniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

83 (49,70%)

Okręg 9

Gola Świdnicka, Klecin, Krasków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Teresa Gerus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

99 (40,57%)

Agnieszka Eugenia Kościelniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

54 (22,13%)

Elżbieta Anna Łukomska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

91 (37,30%)

Okręg 10

Szczepanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Mirosław Matusiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

137 (46,13%)

Zdzisław Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

64 (21,55%)

Izabela Violetta Śmietana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

96 (32,32%)

Okręg 11

Tworzyjanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Marian Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

32 (29,91%)

Dominika Ilkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

23 (21,50%)

Michał Ryszard Kot

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

52 (48,60%)

Okręg 12

Strzelce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Gawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

67 (32,37%)

Waldemar Robert Krzyśków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

108 (52,17%)

Liliana Izabela Kozina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

32 (15,46%)

Okręg 13

Gruszów, Stefanowice, Śmiałowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Maślany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

100 (42,92%)

Marcin Preis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

36 (15,45%)

Zdzisław Krzemiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

28 (12,02%)

Katarzyna Taratuta

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

69 (29,61%)

Okręg 14

Marcinowice, ulice: A. Asnyka, A. Mickiewicza, B. Leśmiana, J. Iwaszkiewicza, Spółdzielcza, T. Gajcego, L. Staffa, Parkowa, Piekarska, W. Broniewskiego, Wrocławska, K. Baczyńskiego, T. Różewicza, W. Szymborskiej, M. Konopnickiej

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Halina Lema

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

92 (40,89%)

Andrzej Stawarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

55 (24,44%)

Maciej Święcicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

78 (34,67%)

Okręg 15

Marcinowice, ulice: Kolejowa, J. Tuwima, Kwiatowa, Okrężna, Sportowa, Świdnicka, Leśna, Pogodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Artur Poznański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GUZIKA

79 (38,54%)

Sabina Hamerska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW LEŃ

16 (7,80%)

Władysław Dariusz Bielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

110 (53,66%)