Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dorohusk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BRZEŹNO: 1 - 64, 66 - 86, 88 - 96 parzyste, 103 - 105, 107 - 111 nieparzyste, 138 - 148 parzyste, 163, 176A, 207 - 231, 238 - 255, od 259 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Izabela Tołysz-Hawryluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

129 (49,43%)

Agnieszka Bataszew

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (22,22%)

Anna Ewa Popielnicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (28,35%)

Okręg 2

BRZEŹNO: 65, 87 - 97 nieparzyste, 98 - 102, 106 - 112 parzyste, 113 - 137, 139 - 149A nieparzyste, 150 - 162, 163A - 175, 177 - 206A, 232 - 237, 256 - 258, KĘPA, OLENÓWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Monika Sawicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

106 (49,77%)

Krystyna Maria Kogut

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (36,15%)

Jolanta Elżbieta Podgórska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (14,08%)

Okręg 3

LUDWINÓW, ROZKOSZ, ŚWIERŻE-KOLONIA, TEOSIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Leon Kryszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

68 (60,18%)

Łukasz Olesiczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (39,82%)

Okręg 4

WÓLKA OKOPSKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Łabędzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

105 (53,03%)

Józef Tworek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (46,97%)

Okręg 5

ŚWIERŻE I: JANA PAWŁA II 69 - 71 nieparzyste, od 72 do końca, KOŚCIELNA, MŁYŃSKA, NADBUŻNA, PARTYZANTÓW od 2 do końca numery parzyste, PIASKOWA, POCZTOWA 4 - 12B parzyste, od 25 do końca, POLNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Furmanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

161 (70,93%)

Bożena Raczyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (3,96%)

Andrzej Ryszard Suchocki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (25,11%)

Okręg 6

ŚWIERŻE II: CICHA, JANA PAWŁA II 1 - 68C, 70, LEŚNA, NADRZECZNA, OGRODOWA, PARKOWA, PARTYZANTÓW od 1 do końca numery nieparzyste, POCZTOWA 1 - 3, 5 - 21 nieparzyste, SKRAJNA, SZKOLNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Jan Goleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

75 (50,68%)

Mirosław Piotr Kozak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (49,32%)

Okręg 7

DOBRYŁÓWKA, OKOPY-KOLONIA, ZALASOCZE, ZAMIEŚCIE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Walczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

67 (28,76%)

Edyta Anna Szewczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

13 (5,58%)

Małgorzata Maria Sarzyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

153 (65,67%)

Okręg 8

OKOPY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Krzysztof Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

81 (36,82%)

Wojciech Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (63,18%)

Okręg 9

BERDYSZCZE, DOROHUSK-OSADA: 1 MAJA, GRANICZNA, NIEPODLEGŁOŚCI, KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI, NADBUŻAŃSKA, NADRZECZNA, PARKOWA, SZKOLNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Papacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

64 (28,07%)

Andrzej Mirosław Wieliczko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (32,89%)

Adam Derkacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (39,04%)

Okręg 10

DOROHUSK-OSADA: WIOSENNA, FIOŁKOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KOLEJOWA, KONWALIOWA, KWIATOWA, LILIOWA, MAKOWA, MALINOWA, OGRODOWA, POLNA, RÓŻANA, STORCZYKOWA, WIERZBOWA, ZWYCIĘSTWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Agnieszka Dziedzicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

108 (43,37%)

Przemysław Paweł Zoruk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

141 (56,63%)

Okręg 11

DOROHUSK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Bogumił Gałecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

98 (43,36%)

Anna Kulesza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (17,70%)

Damian Walczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (38,94%)

Okręg 12

MYSZKOWIEC, TURKA, ZANOWINIE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Koguciuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

81 (40,91%)

Izabela Koniuszewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (26,26%)

Dorota Ewa Rudzka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (32,83%)

Okręg 13

HUSYNNE, KOLEMCZYCE, LADENISKA, MOŚCISKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kogut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

97 (68,79%)

Weronika Łucja Ambroziewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (31,21%)

Okręg 14

MAJDAN SKORDIOWSKI, MICHAŁÓWKA, OSTRÓW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Jan Drzewiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

63 (33,69%)

Edyta Janina Soborska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (66,31%)

Okręg 15

BARBARÓWKA, KROCZYN, POGRANICZE, PUSZKI, SKORDIÓW, STEFANÓW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Grzywna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY

74 (37,76%)

Sylwia Szpindowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (62,24%)