Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mircze

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Mircze: ul. Kościelna, ul. Kryłowska, ul. Lipowa, ul. Mała, ul. Nad Stawami, ul. Ogrodowa, ul. Spokojna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gerard Tomasz Pisiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

164 (62,60%)

Jarosław Sienicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (14,50%)

Anna Katarzyna Burdzań

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

60 (22,90%)

Okręg 2

Mircze: ul. Boczna, ul. Górna, ul. Hrubieszowska od nr 52, ul. Łąkowa, ul. Młyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Józef Wichniewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (28,64%)

Marzena Rataj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (7,28%)

Sławomir Robert Marciniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

132 (64,08%)

Okręg 3

Mircze: ul. Hrubieszowska do nr 51a, ul. Leśna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Starowiejska, ul. Syberia, ul. Targowa ul. Zamojska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Marek Stefaniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (27,81%)

Sabina Wąsiel-Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

135 (72,19%)

Okręg 4

Łasków, Smoligów, Wereszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jarczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

129 (65,15%)

Anna Filipowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (15,66%)

Monika Kita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

38 (19,19%)

Okręg 5

Ameryka, Andrzejówka, Borsuk, Dąbrowa, Marysin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Monika Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (62,99%)

Robert Sławomir Kukiełka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (37,01%)

Okręg 6

Modryń, Modryń-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Urszula Szwaczkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (32,27%)

Joanna Kliszcz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (9,56%)

Monika Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

84 (33,47%)

Stanisław Krzysztof Burda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

62 (24,70%)

Okręg 7

Modryniec, Rulikówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jerzy Kostrubiec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (54,27%)

Henryk Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (8,54%)

Marta Anna Szpinda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

61 (37,20%)

Okręg 8

Szychowice, Szychowice Nowe.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Bełz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

106 (57,30%)

Stanisław Krzysztof Serwatka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

79 (42,70%)

Okręg 9

Górka-Zabłocie, Małków, Małków-Kolonia, Małków Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Elżbieta Gałek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (77,09%)

Krystian Tomasz Okopiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

41 (22,91%)

Okręg 10

Kryłów, Kryłów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Bogdan Kowalczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (26,94%)

Jan Adamczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (18,65%)

Ryszard Stanisław Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WIECZORKA

73 (37,82%)

Radosław Daniel Szczur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

32 (16,58%)

Okręg 11

Prehoryłe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kobel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (67,80%)

Jerzy Rosołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (16,10%)

Ewelina Macheta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

19 (16,10%)

Okręg 12

Wiszniów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Nosal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (44,97%)

Maria Wanda Stasak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (18,79%)

Witold Pikuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

54 (36,24%)

Okręg 13

Radostów, Stara Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Edward Mielniczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

117 (50,43%)

Jerzy Marian Kierepka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (49,57%)

Okręg 14

Mołożów, Mołożów-Kolonia, Tuczapy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Piwiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (26,89%)

Marcin Pasek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (16,04%)

Marek Pieczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

121 (57,08%)

Okręg 15

Miętkie, Miętkie-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Pacaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (59,38%)

Maria Kuta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (13,75%)

Mariusz Mieczysław Mrozowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

43 (26,88%)