Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Siemianowice Śląskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: 1 MAJA, ADAMA MICKIEWICZA, ALEJA SPACEROWA, ALEJA SPORTOWCÓW, ANTONIEGO SZEFLERA, ASTRÓW, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BAŻANTARNIA, BOCIANÓW, BOCZNA, BRZOZOWA, BUDOWLANA, CHEMICZNA, CICHA, CMENTARNA, CZELADZKA, CZYŻYKÓW, DROZDÓW, DWORCOWA, DWORSKA, FABRYCZNA, FITZNERÓW, FRANCISZKA DEJI, FRYDERYKA CHOPINA, GAWRONÓW, GILÓW, GOŁĘBIA, GÓRNICZA, GRANITOWA, HUGO KOŁŁĄTAJA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA PAWŁA II, JANA ŚNIADECKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JASKÓŁEK, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA LOMPY, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAWEK, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KOLEJOWA, KOMUNY PARYSKIEJ, KONSTANTEGO DAMROTA, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KORMORANÓW, KOSÓW, KRÓTKA, KRUCZA, KUKUŁEK, LUCJANA RYDLA, MARII KONOPNICKIEJ, MICHAŁKOWICKA, MYSŁOWICKA, MYŚLIWIECKA, OBWODOWA, OGRODOWA, PARK PSZCZELNIK, PARKOWA, PAWIA, PAWŁA STALMACHA, PAWŁA ŚMIŁOWSKIEGO, PELIKANÓW, PIASKOWA, PIASTOWSKA, PLAC WOLNOŚCI, PLEBISCYTOWA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POPRZECZNA, POWSTAŃCÓW, PSZCZELNICZA, RÓŻANA, RYSZARDA GANSIŃCA, SADZAWKI, SIKOREK, SKOWRONKÓW, SŁOWIKÓW, SOKOŁÓW, SOWIA, SÓJEK, SPOKOJNA, SROKOWIECKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STARY CZEKAJ, STEFANA JARACZA, SZPAKÓW, SZPITALNA, SZYB PSZCZELNIK, ŚLĄSKA, ŚW. BARBARY, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WILG, WOJSKA POLSKIEGO, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ŻURAWIA, ŻWIRKI I WIGURY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

kandydatliczba głosów

  1. 5 Justyna Halina Fuchs
    5 (0,09%)
  2. 7 Martyna Małgorzata Grządka
    13 (0,23%)
  3. 2 Jarosław Jerzy Rogóż
    34 (0,61%)
  4. 6 Cecylia Baron
    6 (0,11%)
  5. 3 Anna Danuta Janiga-Ćmiel
    37 (0,67%)
  6. 4 Jolanta Anna Skrzypczyk
    114 (2,06%)
  7. 1 Adam Grzegorz Janik
    54 (0,97%)
  8. 8 Dawid Jan Wiśniewski
    8 (0,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Krystyna Groniewska
    161 (2,90%)
  2. 3 Krzysztof Marek Kończyk
    16 (0,29%)
  3. 5 Jadwiga Krystyna Kędzierska
    40 (0,72%)
  4. 4 Franciszek Antoni Maj
    64 (1,15%)
  5. 6 Katarzyna Anna Widłak
    12 (0,22%)
  6. 2 Janusz Józef Pesel
    77 (1,39%)
  7. 7 Krzysztof Gralikowski
    27 (0,49%)
  8. 8 Jerzy Piotr Namysło
    16 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Jolanta Borkowicz
    66 (1,19%)
  2. 1 Marek Jan Urbańczyk
    500 (9,02%)
  3. 3 Aleksander Zdzisław Folta
    40 (0,72%)
  4. 7 Zbigniew Jan Wilczęga
    15 (0,27%)
  5. 5 Ewa Maria Zyska
    51 (0,92%)
  6. 4 Piotr Henryk Bujoczek
    57 (1,03%)
  7. 8 Antoni Feliks Sobczyk
    76 (1,37%)
  8. 6 Barbara Janina Olczyk
    83 (1,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Rafał Janota
    432 (7,79%)
  2. 3 Alicja Aniela Piech
    582 (10,50%)
  3. 4 Jolanta Zofia Hrybik
    212 (3,82%)
  4. 2 Jan Dominik Nycz
    360 (6,49%)
  5. 6 Joanna Ewa Dynia
    46 (0,83%)
  6. 8 Barbara Kazimiera Merta
    155 (2,80%)
  7. 7 Wojciech Andrzej Gosek
    117 (2,11%)
  8. 5 Krzysztof Adam Frankowicz
    224 (4,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzena Maria Ziaja
    138 (2,49%)
  2. 6 Wiesław Waldemar Rak
    28 (0,51%)
  3. 5 Aleksandra Anna Krążek
    180 (3,25%)
  4. 4 Ewa Julia Żłobińska - Kuźmowicz
    45 (0,81%)
  5. 8 Maciej Kurzawa
    59 (1,06%)
  6. 2 Katarzyna Jadwiga Stronczek
    84 (1,52%)
  7. 7 Jarosław Edmund Kawalerowski
    1 (0,02%)
  8. 3 Radosław Paweł Marczyński
    37 (0,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Elżbieta Gaja
    61 (1,10%)
  2. 6 Patrycja Magdalena Oględzińska
    21 (0,38%)
  3. 2 Marcin Jan Rzepczyk
    150 (2,71%)
  4. 4 Eugeniusz Jan Depta
    62 (1,12%)
  5. 3 Irena Anna Chlebik
    126 (2,27%)
  6. 1 Paweł Rafał Siegel
    444 (8,01%)
  7. 7 Bartosz Krzysztof Oziębłowski
    173 (3,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewelina Krystyna Kisiel
    8 (0,14%)
  2. 4 Ewa Pietrzyk
    18 (0,32%)
  3. 5 Angelika Małgorzata Olszewska
    16 (0,29%)
  4. 7 Maciej Jan Wawrzyczek
    4 (0,07%)
  5. 2 Mateusz Krzysztof Klęka
    28 (0,51%)
  6. 6 Łukasz Eugeniusz Minkina
    6 (0,11%)
  7. 8 Janusz Stanisław Ławecki
    77 (1,39%)
  8. 1 Mateusz Marek Rączkowski
    78 (1,41%)

Okręg 2

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: AKACJOWA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 24 - 34B (PARZYSTE), BROWAROWA, GRABOWA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HERMANA WRÓBLA, HUTNICZA, JAGIELLOŃSKA, JANA SOBIESKIEGO, JAWOROWA, JEDNOŚCI, JULIUSZA LIGONIA, KAROLA MIARKI, KASZTANOWA, KATOWICKA, KLONOWA, KS. JANA KAPICY, KS. PAWŁA LUBINY, LEŚNA, LIPOWA, LUDWIKA WARYŃSKIEGO, MARCINA KASPRZAKA, KOPALNIANA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, OLIMPIJSKA, OKRĘŻNA, PLAC PIOTRA SKARGI, SKŁADOWA, SKWER ANTONIEGO HALORA, STARA KATOWICKA, SZKOLNA, ŚW. FLORIANA, TOMASZA TRAFALCZYKA, TOPOLOWA, WIERZBOWA, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZIELONA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Anna Mańkowska
    89 (1,81%)
  2. 2 Beata Krystyna Ziemianek
    49 (1,00%)
  3. 3 Tomasz Dawid Balcerzak
    35 (0,71%)
  4. 7 Przemysław Leszek Gwardys
    15 (0,31%)
  5. 6 Sabina Beata Papierkowska
    15 (0,31%)
  6. 5 Artur Andrzej Binkowski
    9 (0,18%)
  7. 4 Katarzyna Barbara Spychalska
    22 (0,45%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Zbigniew Lekston
    84 (1,71%)
  2. 4 Jolanta Barbara Kokoszka
    20 (0,41%)
  3. 1 Jolanta Maria Kopiec
    213 (4,33%)
  4. 3 Kazimierz Franciszek Izydorczyk
    84 (1,71%)
  5. 5 Marta Elżbieta Litwin
    6 (0,12%)
  6. 6 Adam Górecki
    28 (0,57%)
  7. 7 Józef Kogut
    102 (2,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Maria Kubik
    42 (0,85%)
  2. 6 Marcin Paweł Rosicki
    20 (0,41%)
  3. 7 Norbert Gerard Stawski
    116 (2,36%)
  4. 5 Tomasz Jan Dzierwa
    147 (2,99%)
  5. 3 Michał Andrzej Woźniak
    66 (1,34%)
  6. 1 Barbara Patyk- Płuciennik
    294 (5,98%)
  7. 2 Teresa Agnieszka Duda
    151 (3,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marta Aneta Serafin
    82 (1,67%)
  2. 7 Bartosz Bogdan Wańczura
    209 (4,25%)
  3. 3 Grzegorz Stefan Janota
    119 (2,42%)
  4. 2 Bartłomiej Jan Pieczykolan
    217 (4,41%)
  5. 1 Grzegorz Jan Mól
    1 009 (20,52%)
  6. 5 Betina Ewa Bober-Ogon
    87 (1,77%)
  7. 4 Beata Katarzyna Krajewska
    162 (3,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

kandydatliczba głosów

  1. 5 Roman Adam Szymała
    65 (1,32%)
  2. 2 Grzegorz Paweł Falkus
    81 (1,65%)
  3. 1 Grażyna Wanda Bartel
    127 (2,58%)
  4. 6 Patryk Adrian Wołoszczuk
    20 (0,41%)
  5. 4 Agnieszka Ewa Sosińska- Zimoch
    73 (1,48%)
  6. 3 Rafał Paweł Balicki
    48 (0,98%)
  7. 7 Monika Zofia Bodzek
    16 (0,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Michał Bosek
    29 (0,59%)
  2. 1 Andrzej Jerzy Gościniak
    285 (5,80%)
  3. 3 Zygmunt Konrad Klosa
    123 (2,50%)
  4. 4 Tomasz Marek Steć
    20 (0,41%)
  5. 2 Beata Barbara Breguła
    273 (5,55%)
  6. 7 Małgorzata Agata Wąs
    40 (0,81%)
  7. 6 Aleksandra Katarzyna Wojtowicz
    34 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Katarzyna Dyda
    99 (2,01%)
  2. 2 Konrad Łukasz Durda
    15 (0,31%)
  3. 3 Teresa Dorota Kiera
    10 (0,20%)
  4. 5 Eugeniusz Grzegorz Duras
    4 (0,08%)
  5. 4 Oliwia Lidia Frątczak
    19 (0,39%)
  6. 7 Krystian Andrzej Hucz
    31 (0,63%)
  7. 6 Łukasz Paweł Lazar
    13 (0,26%)

Okręg 3

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: ALEJA MŁODYCH, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 2 - 12 (PARZYSTE) ORAZ 1 - 31 (NIEPARZYSTE), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, BYTKOWSKA, CHORZOWSKA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DOLNA, EMILII PLATER, EMANUELA WALOSZKA, FERDYNANDA POPKA, GÓRNA, GRUNWALDZKA, GUSTAWA MORCINKA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA NEPOMUCENA STĘŚLICKIEGO, JANA POLACZKA, JÓZEFA BEMA, KRÓLOWEJ JADWIGI, KS. ANTONIEGO STABIKA, ŁĄCZĄCA, MARCINA WATOŁY, MICHAŁA OGIŃSKIEGO, MIESZKA I, MIKOŁAJA, MIKOŁAJA REJA, NIEPODLEGŁOŚCI, OBROŃCÓW WARSZAWY, PIOTRA PRONOBISA, PLAC SKRZEKA I WÓJCIKA, RODZINY DEMBIŃSKICH, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA RZEPUSA, SZARYCH SZEREGÓW, TADEUSZA MAJCHERCZYKA-ZDANA, TEATRALNA, WACŁAWA POTOCKIEGO, WALENTEGO FOJKISA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WĘGLOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO, ZYGMUNTA STAREGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janina Maria Mikołajczyk
    89 (1,08%)
  2. 3 Monika Beata Maciejewska
    93 (1,13%)
  3. 4 Magdalena Lipka
    56 (0,68%)
  4. 6 Bogdan Jacek Dylong
    15 (0,18%)
  5. 7 Henryk Jerzy Lazar
    144 (1,74%)
  6. 8 Leszek Tadeusz Naziemiec
    88 (1,06%)
  7. 1 Anna Zasada- Chorab
    416 (5,03%)
  8. 2 Jerzy Kurzawa
    268 (3,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Józef Tomczyk
    26 (0,31%)
  2. 8 Robert Jaworski
    30 (0,36%)
  3. 1 Zbigniew Krystian Krupski
    310 (3,75%)
  4. 3 Katarzyna Celina Henkel
    92 (1,11%)
  5. 6 Karolina Aleksandra Włoczyk-Orzechowska
    30 (0,36%)
  6. 5 Mira Lidia Kamińska-Ziebura
    31 (0,38%)
  7. 4 Monika Magdalena Szydło
    79 (0,96%)
  8. 2 Jakub Leszek Nowak
    207 (2,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Krzysztof Rosicki
    500 (6,05%)
  2. 4 Paweł Jacek Wójak
    35 (0,42%)
  3. 2 Adrian Waldemar Bryś
    207 (2,51%)
  4. 3 Irena Barbara Opiłka
    98 (1,19%)
  5. 8 Jolanta Mirosława Graca
    56 (0,68%)
  6. 5 Ewa Maria Splewińska
    46 (0,56%)
  7. 7 Jan Ignacy Kubik
    24 (0,29%)
  8. 6 Janusz Adam Matusek
    38 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Joanna Skwara
    46 (0,56%)
  2. 8 Rafał Marian Piech
    901 (10,90%)
  3. 6 Patrycja Hanna Pieczykolan
    58 (0,70%)
  4. 1 Tomasz Ireneusz Nowara
    819 (9,91%)
  5. 4 Helena Dorota Gałecka
    114 (1,38%)
  6. 2 Wojciech Dariusz Matczak
    285 (3,45%)
  7. 7 Dawid Marek Myśliwiec
    103 (1,25%)
  8. 3 Radosław Jakub Schejbal
    172 (2,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Adam Becker
    507 (6,14%)
  2. 2 Joanna Monika Lekston - Grzyb
    111 (1,34%)
  3. 4 Marcin Waldemar Klimczak
    63 (0,76%)
  4. 3 Stanisław Franciszek Sontag
    281 (3,40%)
  5. 8 Alicja Krystyna Boncol
    85 (1,03%)
  6. 7 Anna Magdalena Suda
    52 (0,63%)
  7. 6 Małgorzata Elżbieta Klimczok
    26 (0,31%)
  8. 5 Piotr Paweł Wybraniec
    26 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Henryka Magielnicka
    32 (0,39%)
  2. 5 Barbara Maciejewska
    119 (1,44%)
  3. 7 Krzysztof Grzegorz Watała
    93 (1,13%)
  4. 1 Małgorzata Ewa Gościniak
    876 (10,60%)
  5. 2 Andrzej Wojciech Borsuk
    134 (1,62%)
  6. 4 Tomasz Mirosław Kruczek
    53 (0,64%)
  7. 3 Marian Stefan Kopoc
    41 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Irena Hucz
    20 (0,24%)
  2. 7 Urszula Janina Duras
    7 (0,08%)
  3. 1 Marcin Paweł Otto
    158 (1,91%)
  4. 5 Martin Patryk Bobrowski
    10 (0,12%)
  5. 2 Roland Walter Boncol
    65 (0,79%)
  6. 4 Beata Joanna Klęka
    9 (0,11%)
  7. 6 Aleksandra Eliza Zgryza
    3 (0,04%)
  8. 8 Wojciech Tadeusz Pentak
    16 (0,19%)

Okręg 4

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: BAŃGOWSKA, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BRATNIA, BRYNICKA, BUKOWA, BYTOMSKA, CHMIELNA, CYPRYSOWA, DĘBOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, HARCERSKA, HENRYKA KRUPANKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JAŚMINOWA, JODŁOWA, JÓZEFA DREYZY, KAROLA GAJDZIKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA, KS. BP. CZESŁAWA DOMINA, KS. PAWŁA BRANDYSA, LAWENDOWA, LONDYŃSKA, ŁĄKOWA, MACIEJKOWICKA, MADRYCKA, MAKOWA, MALINOWA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MIODOWA, MODRZEWIOWA, NORBERTA BARLICKIEGO, OŚWIĘCIMSKA, PARYSKA, PIOTRA KOŁODZIEJA, PLAC 11 LISTOPADA, PLAC BOHATERÓW WRZEŚNIA, POCZTOWA, POKOJU, POLNA, PORANNA, PÓŁNOCNA, PRZYJAŹNI, PSZENICZNA, ROLNA, ROZWOJOWA, RUMIANKOWA, RZECZNA, SIENNA, SKWER JANA MITRĘGI, SKWER TAJNEJ ORGANIZACJI NAUCZYCIELSKIEJ, SŁONECZNA, SŁONECZNIKOWA, SOSNOWA, STAWOWA, STEFANA OKRZEI, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TARNOGÓRSKA, TOWAROWA, TURYSTYCZNA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WIEDEŃSKA, WIEJSKA, WILLOWA, WIOSENNA, WITOLDA BUDRYKA, WŁADYSŁAWA ANDERSA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WOJCIECHA, WROCŁAWSKA, WYZWOLENIA, ZACHODNIA, ZACISZNA, ZGODY, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Maria Tomanek
    70 (0,91%)
  2. 1 Wojciech Teodor Okoń
    207 (2,68%)
  3. 2 Mikołaj Feliks Wajda
    50 (0,65%)
  4. 5 Bogumił Edmund Walczak
    24 (0,31%)
  5. 4 Beata Alicja Faszyńska-Adamczak
    50 (0,65%)
  6. 6 Karolina Więdłocha
    85 (1,10%)
  7. 8 Beata Krystyna Unger
    39 (0,51%)
  8. 7 Anna Maria Dybała
    26 (0,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Helena Henel
    47 (0,61%)
  2. 1 Adam Roman Cebula
    664 (8,60%)
  3. 8 Bożena Krystyna Drzewiecka
    21 (0,27%)
  4. 3 Marzena Aleksandra Doering
    75 (0,97%)
  5. 5 Henryk Pesel
    31 (0,40%)
  6. 4 Tomasz Władysław Rylski
    46 (0,60%)
  7. 6 Krzysztof Tadeusz Śpiewak
    37 (0,48%)
  8. 7 Mariusz Ryszard Łatacz
    2 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Józef Ludwik Grym
    58 (0,75%)
  2. 6 Gabriela Anna Wiaderny
    26 (0,34%)
  3. 3 Damian Piotr Mikołajczyk
    252 (3,26%)
  4. 1 Danuta Elżbieta Sobczyk
    705 (9,13%)
  5. 5 Halina Barbara Siewert
    42 (0,54%)
  6. 2 Klaudiusz Tomasz Michna
    191 (2,47%)
  7. 7 Dariusz Jerzy Serwacki
    92 (1,19%)
  8. 8 Eugeniusz Jan Cichoński
    55 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

kandydatliczba głosów

  1. 8 Joanna Ewa Bober
    136 (1,76%)
  2. 6 Roman Zdzisław Raczykowski
    125 (1,62%)
  3. 2 Marek Omelan
    335 (4,34%)
  4. 4 Zbigniew Czesław Szwagierek
    89 (1,15%)
  5. 3 Honorata Magnicka
    325 (4,21%)
  6. 1 Beata Dorota Gałecka
    798 (10,34%)
  7. 5 Łukasz Marian Lepiarczyk
    140 (1,81%)
  8. 7 Zuzanna Elżbieta Pieczyk
    104 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

kandydatliczba głosów

  1. 8 Krystian Eugeniusz Sowada
    29 (0,38%)
  2. 6 Piotr Adam Kubiciel
    39 (0,51%)
  3. 1 Grzegorz Kazimierz Jurkiewicz
    485 (6,28%)
  4. 2 Leszek Kazimierz Winkowski
    239 (3,10%)
  5. 3 Dariusz Jan Rzeźniczek
    65 (0,84%)
  6. 5 Bożena Krystyna Świtała
    33 (0,43%)
  7. 4 Joanna Halina Szafarczyk
    128 (1,66%)
  8. 7 Patrycja Barbara Maruszczyk
    11 (0,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agnieszka Maria Staniek
    77 (1,00%)
  2. 4 Jan Paweł Wieczorek
    425 (5,51%)
  3. 5 Ewa Iwona Wojtowicz
    86 (1,11%)
  4. 6 Jarosław Stanisław Baron
    32 (0,41%)
  5. 1 Karina Bernardyna Siwiec-Magielnicka
    537 (6,96%)
  6. 3 Damian Lucjan Królikowski
    59 (0,76%)
  7. 2 Wiktor Józef Franki
    106 (1,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Sebastian Hucz
    278 (3,60%)
  2. 7 Michał Artur Jarczyk
    13 (0,17%)
  3. 2 Katarzyna Stefania Woźny
    28 (0,36%)
  4. 5 Halina Kazimiera Gilewicz
    9 (0,12%)
  5. 6 Angelika Maria Lazar
    13 (0,17%)
  6. 3 Aleksandra Maria Painta
    25 (0,32%)
  7. 8 Dawid Dariusz Zimny
    38 (0,49%)
  8. 4 Mateusz Marek Dyda
    17 (0,22%)