Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tarnowiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

TARNOWIEC 43, 50, 61 - 62, 64, 65 - 114, 128 - 132 numery parzyste, 205 - 207 numery nieparzyste, 213, 216, 217, 220 - 222, 225, 228, 229, 233 - 234, 236, 237 - 239, 241 - 243 numery nieparzyste, 244 - 247, 250 - 257, 259, 260 - 261, 265, 269 - 285, 294 - 298 numery parzyste, 299 - 303 numery nieparzyste, 304 - 306 numery parzyste, 307 - 312, 314, 315 - 315A numery nieparzyste, 320 - 322, 324, 327, 328 - 332, 334 - 338 numery parzyste, 344, 347, 348 - 349, 353 - 355, 357, 358, 361, 362 - 363, 368 - 370 numery parzyste, 371, 375 - 377 numery nieparzyste, 380, 381 - 394, 396, 401 - 402, 404, 405 - 410

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Maria Karp

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

163 (57,80%)

Marek Marcin Gruszkoś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (42,20%)

Okręg 2

TARNOWIEC 1 - 41, 44, 45 - 49, 51, 52 - 60, 63, 115 - 127, 129 - 133 numery nieparzyste, 134 - 204, 206 - 208 numery parzyste, 209 - 212, 214, 215, 218, 223 - 224, 226, 227, 231 - 232, 235, 240 - 242 numery parzyste, 248 - 249, 258, 264, 267 - 268, 286 - 293, 295 - 297 numery nieparzyste, 300 - 302 numery parzyste, 305, 313, 316, 317 - 319, 323 - 325 numery nieparzyste, 326, 333 - 339 numery nieparzyste, 340 - 343, 345, 346, 350 - 352, 356, 359, 360, 364 - 366, 369, 372, 373 - 374, 376 - 378 numery parzyste, 379, 395 - 397 numery nieparzyste, 398 - 400, 403, 411 - 415

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Paweł Pękala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

172 (57,91%)

Miłosz Józef Leszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (42,09%)

Okręg 3

CZELUŚNICA 25 - 46A, 48, 49 - 70, 73, 74 - 79, 83, 146 - 150 numery parzyste, 151, 157 - 161, 169 - 172, 176 - 179, 185, 193, 196, 197, 202 - 204, 215 - 217, 221 - 222, 225 - 228, 236 - 238, GLINICZEK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Śmietana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

0 (0,00%)

Okręg 4

CZELUŚNICA 1 - 24, 47, 72, 80 - 82, 84, 85 - 145, 147 - 149 numery nieparzyste, 152, 153 - 156, 163 - 168, 174 - 175, 181 - 184, 186, 187 - 192, 194, 195, 198, 199 - 201, 205 - 214, 218 - 219, 223 - 224, 229 - 235, GĄSÓWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Maria Kobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

139 (48,43%)

Katarzyna Elżbieta Piskorz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

148 (51,57%)

Okręg 5

WROCANKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Henryk Urbanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

183 (53,35%)

Elżbieta Styś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

160 (46,65%)

Okręg 6

POTAKÓWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Łopatkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

81 (47,09%)

Dawid Głowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA GŁOWACKIEGO

49 (28,49%)

Tomasz Krzysztof Ancygier

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (24,42%)

Okręg 7

GLINIK POLSKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Wanda Jerzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

164 (64,06%)

Małgorzata Trznadel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (35,94%)

Okręg 8

NOWY GLINIK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Mieczysław Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

95 (35,32%)

Piotr Tadeusz Sysoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

174 (64,68%)

Okręg 9

UMIESZCZ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Stanisław Giebułtowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

0 (0,00%)

Okręg 10

ŁAJSCE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Tomasz Figlus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

115 (45,82%)

Przemysław Bartosz Majka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (54,18%)

Okręg 11

ŁUBNO SZLACHECKIE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Grzesik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

0 (0,00%)

Okręg 12

ŁUBIENKO, ŁUBNO OPACE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Buratyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

195 (61,13%)

Stanisława Kobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

124 (38,87%)

Okręg 13

BRZEZÓWKA, DOBRUCOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wojciech Gunia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

172 (58,90%)

Marek Pawluś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

120 (41,10%)

Okręg 14

ROZTOKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Mateusz Ptaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

142 (73,96%)

Dariusz Tadeusz Szerląg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (26,04%)

Okręg 15

SĄDKOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Karol Dłuski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CZUBIKA

0 (0,00%)