Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jeziorzany

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Blizocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Marek Sęk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

34 (43,59%)

Wojciech Długosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (56,41%)

Okręg 2

Drewnik Stawik Jeziorzany: ul. Babia, ul. Błotna, ul. Folwarczna, ul. Jeziorna, ul. Kościelna, ul. Przejazd

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Szymanek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (65,00%)

Ryszard Szabelski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (35,00%)

Okręg 3

Jeziorzany: ul. Blizocka, ul. Browarna, ul. Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Ciota

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 4

Jeziorzany: ul. Młyńska, ul. Rybacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Zaprzalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

23 (42,59%)

Maria Barszcz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (57,41%)

Okręg 5

Jeziorzany: ul. Rynek, ul. Warszawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Szabelski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (81,40%)

Marian Biaduń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (18,60%)

Okręg 6

Krępa Nr 1 - 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Gomoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

32 (40,00%)

Paweł Szczotka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (60,00%)

Okręg 7

Krępa od nr 86 - 175

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Tomasz Broniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

29 (27,88%)

Zbigniew Wesołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (43,27%)

Małgorzata Anna Gałązka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (28,85%)

Okręg 8

Skarbiciesz, Skrawki, Stoczek Kocki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Dominik Krasucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

67 (60,91%)

Jacek Henryk Dowgiel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (39,09%)

Okręg 9

Przytoczno nr 1 - 78

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Czajkowska-Barszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

22 (25,88%)

Zygmunt Matyjasek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (47,06%)

Tadeusz Tarnowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (27,06%)

Okręg 10

Przytoczno nr 79 - 179

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

54 (57,45%)

Kazimiera Elżbieta Zatorska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (42,55%)

Okręg 11

Przytoczno od nr 180 do końca bloki: 1, 2, 3, 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Grzywacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (65,82%)

Artur Piotr Malinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (34,18%)

Okręg 12

Przytoczno bloki: 3A, 3B, 4, 5, 7, 8

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Andrzej Jurkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

28 (34,57%)

Józef Och

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (65,43%)

Okręg 13

Przytoczno bloki nr: 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Bernaciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

0 (0%)

Marcin Kowalewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 14

Nowiny Przytockie Walentynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Ewa Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

0 (0,00%)

Okręg 15

Wola Blizocka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Agnieszka Barszczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"

24 (28,57%)

Zbigniew Stanisław Ziobroniewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (36,90%)

Elżbieta Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

29 (34,52%)