Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tłuchowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Tłuchowo ulice: 3 Maja, 15 Sierpnia, Lipnowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Wielgocka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

116 (71,17%)

Bożena Jankowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

47 (28,83%)

Okręg 2

Tłuchowo ulice: Brzozowa, Gronowa, Leśna, Liściasta, Ogrodowa, Sosnowa, Wiejska, Zastodólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Teresa Stawarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (52,33%)

Anna Bromirska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

41 (47,67%)

Okręg 3

Tłuchowo ulice: Nowe Osiedle, Spółdzielcza, Szkolna, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Wyrostkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (53,04%)

Barbara Zbuchalska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

54 (46,96%)

Okręg 4

Tłuchowo ulice: Cicha, Graniczna, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Miła, Sierpecka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Wiesław Łabiszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (20,00%)

Barbara Rykaczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC

63 (43,45%)

Zbigniew Wilczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

53 (36,55%)

Okręg 5

Sołectwo Kłobukowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Kokosza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (69,03%)

Marek Ignaczak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

35 (30,97%)

Okręg 6

Sołectwa: Koziróg Rzeczny, Tłuchówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tamara Małgorzata Kalinowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

113 (63,84%)

Małgorzata Falkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

64 (36,16%)

Okręg 7

Sołectwa: Kamień Kotowy, Wyczałkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Remigiusz Kazimierz Rykowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (67,27%)

Katarzyna Ruszczak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

23 (13,94%)

Wioletta Aneta Słabowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (18,79%)

Okręg 8

Sołectwa: Koziróg Leśny, Małomin, Marianki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zabost

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (78,45%)

Krzysztof Karpiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (21,55%)

Okręg 9

Sołectwo Mysłakówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Żuchowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (30,61%)

Paweł Grąbczewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

52 (35,37%)

Jarosław Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "INICJATYWA SOŁECTWA"

50 (34,01%)

Okręg 10

Sołectwa: Suminek, Źródła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Barbara Kuczmarska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwa: Jasień, Rumunki Jasieńskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Henryk Kozakiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (42,41%)

Joanna Bukowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC

91 (57,59%)

Okręg 12

Sołectwa: Julkowo, Kamień Kmiecy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Łydziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (56,92%)

Elżbieta Aniela Dałkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (43,08%)

Okręg 13

Sołectwa: Borowo, Turza Nowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Wioletta Żuchowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (28,30%)

Ignacy Zbigniew Sobiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC

54 (50,94%)

Szczepan Żuchowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (20,75%)

Okręg 14

Sołectwo Trzcianka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wiesław Kosiorowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (33,64%)

Stanisław Roman Zych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA TRZCIANKA

73 (66,36%)

Okręg 15

Sołectwo Turza Wilcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Sobiecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (26,56%)

Marek Jędrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC

37 (28,91%)

Łukasz Jacek Struś

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

57 (44,53%)