Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szczecin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Załom–Kasztanowe, Dąbie, Wielgowo–Sławociesze–Zdunowo, Płonia– Śmierdnica–Jezierzyce, Majowe, Kijewo, Bukowe–Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydowce–Klucz, Międzyodrze–Wyspa Pucka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Chabior
    1 915 (5,60%)
  2. 4 Paweł Piotrowski
    430 (1,26%)
  3. 5 Tomasz Grochocki
    158 (0,46%)
  4. 1 Stefania Elżbieta Biernat
    3 912 (11,44%)
  5. 8 Przemysław Kabata
    513 (1,50%)
  6. 9 Maria Kiernicka
    204 (0,60%)
  7. 6 Elżbieta Puzan
    182 (0,53%)
  8. 2 Krzysztof Andrzej Romianowski
    1 275 (3,73%)
  9. 7 Agata Beata Trzebiatowska
    380 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Maciej Czypicki
    490 (1,43%)
  2. 2 Jakub Łukasz Olszewski
    216 (0,63%)
  3. 3 Anna Bielecka
    117 (0,34%)
  4. 5 Rafał Olszański
    37 (0,11%)
  5. 6 Irena Brygida Krawcewicz
    59 (0,17%)
  6. 4 Renata Maria Cegielska
    54 (0,16%)
  7. 8 Kamil Sebastian Rzechuła
    57 (0,17%)
  8. 7 Katarzyna Małgorzata Rzeczycka
    14 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Golon
    269 (0,79%)
  2. 8 Paweł Przemysław Mazur
    69 (0,20%)
  3. 2 Dariusz Olech
    124 (0,36%)
  4. 4 Marcin Andrzej Oczeretko
    43 (0,13%)
  5. 3 Klaudia Wojciechowska
    96 (0,28%)
  6. 5 Natalia Weronika Cęcak
    48 (0,14%)
  7. 7 Maria Męcik
    29 (0,08%)
  8. 6 Marcin Żmuda
    73 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Joanna Duszyńska
    262 (0,77%)
  2. 1 Henryk Jerzyk
    2 078 (6,07%)
  3. 2 Teresa Wiesława Szymnik
    347 (1,01%)
  4. 4 Bartosz Marcin Stawarski
    42 (0,12%)
  5. 6 Ewa Wanda Syrenicz-Tryburska
    125 (0,37%)
  6. 5 Bogdan Edward Piecuch
    95 (0,28%)
  7. 7 Mirosław Adam Kałużyński
    36 (0,11%)
  8. 8 Natalia Agata Kostuś
    137 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Władysław Dzikowski
    2 387 (6,98%)
  2. 2 Mariusz Krzysztof Bagiński
    1 430 (4,18%)
  3. 5 Małgorzata Łabuń
    933 (2,73%)
  4. 4 Helena Łucja Stephan
    295 (0,86%)
  5. 6 Barbara Rachuta
    475 (1,39%)
  6. 3 Maciej Szymon Szyszko
    2 037 (5,96%)
  7. 8 Renata Marta Kostkiewicz
    231 (0,68%)
  8. 7 Paweł Kurdziałek
    762 (2,23%)
  9. 9 Waldemar Jan Mandziuk
    387 (1,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Przemysław Tyszler
    2 708 (7,92%)
  2. 5 Paweł Dariusz Gzyl
    224 (0,65%)
  3. 6 Maria Renata Schneider
    279 (0,82%)
  4. 3 Sylwia Śmiechowska
    1 528 (4,47%)
  5. 2 Edyta Monika Łongiewska-Wijas
    1 858 (5,43%)
  6. 4 Marcin Sebastian Biskupski
    3 849 (11,25%)
  7. 7 Agnieszka Róża Drewnowska
    309 (0,90%)
  8. 8 Witold Adam Brzozowski
    208 (0,61%)
  9. 9 Roman Piotr Kuźbik
    420 (1,23%)

Okręg 2

Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Zofia Tworus
    437 (1,34%)
  2. 1 Robert Stankiewicz
    4 437 (13,57%)
  3. 2 Witold Dąbrowski
    1 435 (4,39%)
  4. 4 Marcin Sajniak
    584 (1,79%)
  5. 5 Elżbieta Małgorzata Zacharkiewicz
    551 (1,69%)
  6. 9 Adrian Konrad Cerkowniak
    339 (1,04%)
  7. 6 Adrian Antoni Wychowański
    211 (0,65%)
  8. 8 Anna Yang
    234 (0,72%)
  9. 7 Maritta Anna Grabowska
    312 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karolina Maria Kulińska
    462 (1,41%)
  2. 3 Izabela Zofia Kubicka
    96 (0,29%)
  3. 5 Stanisław Ignacy Matusewicz
    28 (0,09%)
  4. 6 Wioletta Szneider
    40 (0,12%)
  5. 2 Maciej Dariusz Sikorski
    166 (0,51%)
  6. 4 Monika Ewa Wiklińska
    57 (0,17%)
  7. 7 Tomasz Rafał Cerebież-Tarabicki
    49 (0,15%)
  8. 8 Magdalena Izabela Kowalska
    48 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcel Duda
    332 (1,02%)
  2. 2 Miłosz Pastusiak
    60 (0,18%)
  3. 3 Jacek Kamil Malczewski
    59 (0,18%)
  4. 7 Anna Kopniewicz
    46 (0,14%)
  5. 9 Małgorzata Kozieł
    150 (0,46%)
  6. 5 Tytus Kacper Kaźmierczak
    59 (0,18%)
  7. 4 Joanna Siemak
    57 (0,17%)
  8. 6 Zofia Stefania Mutschmann
    19 (0,06%)
  9. 8 Dariusz Piotr Wójtowicz
    49 (0,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Anna Stanisława Marczyńska
    173 (0,53%)
  2. 2 Monika Teresa Dyker-Woźniak
    314 (0,96%)
  3. 3 Henryk Wawrowski
    408 (1,25%)
  4. 5 Robert Jacek Abelite
    218 (0,67%)
  5. 1 Damian Wojciech Syjczak
    675 (2,06%)
  6. 8 Tadeusz Pabisiak
    127 (0,39%)
  7. 7 Ryszard Wowczko
    74 (0,23%)
  8. 6 Anna Dorota Jakubiak
    201 (0,61%)
  9. 4 Monika Bobik-Frankiewicz
    75 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Zdzisław Wilkocki
    2 392 (7,32%)
  2. 1 Krzysztof Soska
    2 556 (7,82%)
  3. 4 Agnieszka Małgorzata Zalewska
    1 069 (3,27%)
  4. 3 Marek Antoni Kolbowicz
    2 238 (6,84%)
  5. 5 Nina Lukianchuk
    151 (0,46%)
  6. 7 Agata Grenda
    557 (1,70%)
  7. 6 Piotr Goniszewski
    174 (0,53%)
  8. 8 Anna Jolanta Siergiej
    492 (1,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Robert Bartnik
    5 154 (15,76%)
  2. 7 Dariusz Górski
    246 (0,75%)
  3. 4 Dominika Anna Jackowski
    767 (2,35%)
  4. 9 Igor Podeszwik
    338 (1,03%)
  5. 3 Jolanta Zofia Tryszkiewicz
    644 (1,97%)
  6. 2 Urszula Pańka
    2 364 (7,23%)
  7. 6 Anna Jednaki
    296 (0,91%)
  8. 5 Marek Białkowski
    214 (0,65%)
  9. 8 Jarosław Dobrzyński
    462 (1,41%)

Okręg 3

Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Stare Miasto, Centrum, Śródmieście Północ, Niebuszewo Bolinko oraz część osiedla Drzetowo-Grabowo ulice: Jana Kazimierza, Malczewskiego 4 - 12, Matejki 2 - 6b; Parkowa 49 - 55, Paska, Plater 73 - 82b, Plac Matki Teresy z Kalkuty, Żubrów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Pawlicki
    2 845 (13,01%)
  2. 4 Mariusz Daniel Tałajkowski
    318 (1,45%)
  3. 2 Agnieszka Kurzawa
    1 466 (6,70%)
  4. 5 Bogdan Andrzej Romanow
    109 (0,50%)
  5. 3 Rafał Naglik
    688 (3,15%)
  6. 7 Katarzyna Agnieszka Drewniak
    435 (1,99%)
  7. 6 Małgorzata Halina Kaźmierczak
    344 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Szymon Wojciech Skorupski
    111 (0,51%)
  2. 1 Jakub Mołda
    301 (1,38%)
  3. 4 Piotr Jerzy Naze
    27 (0,12%)
  4. 2 Ewa Bogumiła Zielińska
    156 (0,71%)
  5. 7 Maciej Rafał Dżus
    69 (0,32%)
  6. 5 Krystyna Maria Karasiow
    23 (0,11%)
  7. 6 Barbara Trusewicz
    34 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Klaudia Szenderowicz
    361 (1,65%)
  2. 2 Patryk Maksymilian Mielnikiewicz
    65 (0,30%)
  3. 4 Karol Henryk Borawski
    37 (0,17%)
  4. 6 Mateusz Jakub Niewiarowski
    36 (0,16%)
  5. 3 Paweł Marcin Rakocz
    61 (0,28%)
  6. 5 Patrycja Sylwia Wyremba
    71 (0,32%)
  7. 7 Monika Danuta Jurga-Hubert
    64 (0,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Andrzej Kozłowski
    762 (3,48%)
  2. 2 Marta Justyna Marska-Błahy
    343 (1,57%)
  3. 3 Wojciech Dolny
    137 (0,63%)
  4. 5 Krzysztof Bernard Maciejski
    81 (0,37%)
  5. 4 Regina Majchrzak-Dzirba
    66 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daniel Robert Wacinkiewicz
    1 279 (5,85%)
  2. 2 Jolanta Anna Balicka
    1 771 (8,10%)
  3. 4 Magdalena Ewa Zubkiewicz
    635 (2,90%)
  4. 5 Zofia Władysława Kukla-Golka
    130 (0,59%)
  5. 3 Piotr Wiktor Kęsik
    1 520 (6,95%)
  6. 6 Izabela Kaczór-Olech
    228 (1,04%)
  7. 7 Ireneusz Marian Koczan
    439 (2,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sabina Maria Krzyżanowska
    497 (2,27%)
  2. 2 Maria Magdalena Herczyńska
    1 537 (7,03%)
  3. 4 Tomasz Kuliszenko
    222 (1,02%)
  4. 3 Krzysztof Jerzy Barczyk
    717 (3,28%)
  5. 7 Justyna Jakubowicz-Dziduch
    456 (2,09%)
  6. 1 Przemysław Szczepan Słowik
    3 059 (13,99%)
  7. 5 Jagoda Maria Żyłkowska
    369 (1,69%)

Okręg 4

Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Głębokie–Pilchowo, Zawadzkiego–Klonowica, Krzekowo–Bezrzecze, Pogodno, Świerczewo, Łękno, Arkońskie–Niemierzyn.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Aleksander Ussarz
    844 (2,57%)
  2. 3 Dorota Bieszczad
    386 (1,17%)
  3. 6 Ryszard Władysław Krzyśków
    51 (0,16%)
  4. 1 Bartłomiej Julian Sochański
    5 245 (15,95%)
  5. 5 Bożena Maria Masacz
    270 (0,82%)
  6. 7 Krzysztof Wojciech Piotrowski
    330 (1,00%)
  7. 8 Jolanta Bożena Bielecka
    473 (1,44%)
  8. 4 Roman Bernard Lewandowski
    505 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Łucja Sanecka
    167 (0,51%)
  2. 1 Tomasz Jan Nowakiewicz
    287 (0,87%)
  3. 5 Bartosz Filip Muszyński
    37 (0,11%)
  4. 4 Małgorzata Rondomańska
    34 (0,10%)
  5. 3 Tadeusz Ryszard Szklarski
    136 (0,41%)
  6. 6 Katarzyna Teresa Marciszewska
    39 (0,12%)
  7. 8 Wojciech Janusz Czypicki
    220 (0,67%)
  8. 7 Małgorzata Izabela Statkiewicz
    28 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Grzegorz Śmieliński
    383 (1,16%)
  2. 3 Paweł Ryszard Winiecki
    60 (0,18%)
  3. 2 Dominik Maciej Jeznach
    47 (0,14%)
  4. 4 Dominika Maria Nowakowska
    86 (0,26%)
  5. 7 Agata Magdalena Kloc
    56 (0,17%)
  6. 8 Paweł Sylwester Mikołajczyk
    67 (0,20%)
  7. 6 Błażej Seta
    114 (0,35%)
  8. 5 Kinga Lange
    114 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Zbigniew Adamowicz
    340 (1,03%)
  2. 3 Urszula Maria Nawrocka
    232 (0,71%)
  3. 1 Dawid Wojciech Krystek
    1 492 (4,54%)
  4. 5 Jerzy Henryk Pawlik
    449 (1,37%)
  5. 7 Jacek Wojciech Piętniewicz
    62 (0,19%)
  6. 4 Magdalena Marta Ptak
    187 (0,57%)
  7. 6 Ewa Elżbieta Bielecka-Nowek
    68 (0,21%)
  8. 8 Małgorzata Katarzyna Śmigielska-Matulaniec
    142 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Jolanta Myśliwiec
    1 481 (4,50%)
  2. 1 Michał Tomasz Przepiera
    2 441 (7,42%)
  3. 3 Henryk Piasecki
    391 (1,19%)
  4. 5 Arkadiusz Skrzypiński
    455 (1,38%)
  5. 4 Jan Władysław Stopyra
    742 (2,26%)
  6. 7 Michalis Apostolu
    353 (1,07%)
  7. 8 Gabriela Krystyna Hofman
    562 (1,71%)
  8. 6 Kamila Ewelina Marcinkiewicz
    764 (2,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bazyli Baran
    3 635 (11,06%)
  2. 3 Andrzej Radziwinowicz
    1 654 (5,03%)
  3. 4 Patryk Bartłomiej Jaskulski
    3 302 (10,04%)
  4. 2 Grażyna Zielińska
    2 444 (7,43%)
  5. 5 Urszula Kalczyńska
    560 (1,70%)
  6. 6 Danuta Agnieszka Sobczak-Domańska
    643 (1,96%)
  7. 7 Marek Jerzy Molewicz
    128 (0,39%)
  8. 8 Bartłomiej Henryk Toszek
    374 (1,14%)

Okręg 5

Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Skolwin, Stołczyn, Bukowo, Golęcino–Gocław, Żelechowa, Warszewo, Niebuszewo, Osów oraz część osiedla Drzetowo–Grabowo za wyjątkiem ulic i adresów wyszczególnionych w okręgu Nr III

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Smoliński
    854 (2,72%)
  2. 5 Józef Wasilewski
    386 (1,23%)
  3. 7 Iwona Irena Świątkowska
    501 (1,60%)
  4. 4 Alina Teresa Sukiennicka
    556 (1,77%)
  5. 1 Leszek Duklanowski
    3 853 (12,28%)
  6. 6 Andrzej Krzysztof Lindecki
    131 (0,42%)
  7. 8 Małgorzata Wachowiak
    556 (1,77%)
  8. 2 Dariusz Piotr Matecki
    1 227 (3,91%)

KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lidia Jolanta Piecak
    90 (0,29%)
  2. 1 Marcin Rafał Szneider
    483 (1,54%)
  3. 3 Arkadiusz Piotr Lisiński
    154 (0,49%)
  4. 5 Marcin Jan Dziembor
    10 (0,03%)
  5. 7 Justyna Jeleń
    50 (0,16%)
  6. 6 Agnieszka Szymańska
    37 (0,12%)
  7. 4 Natalia Markaczewska
    32 (0,10%)
  8. 8 Wojciech Knap
    55 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Kozieł
    465 (1,48%)
  2. 4 Monika Izabela Mikołajczyk
    50 (0,16%)
  3. 5 Przemysław Wieczorek
    37 (0,12%)
  4. 3 Maciej Prósiński
    60 (0,19%)
  5. 2 Grzegorz Waldemar Tereszkiewicz Vel Tereszczuk
    26 (0,08%)
  6. 8 Bartosz Kowalski
    33 (0,11%)
  7. 6 Marzena Jadwiga Korsak
    27 (0,09%)
  8. 7 Katarzyna Monika Klepacz
    34 (0,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Jan Kotkowski
    77 (0,25%)
  2. 1 Andrzej Mickiewicz
    833 (2,66%)
  3. 3 Magdalena Elżbieta Obuchowicz
    183 (0,58%)
  4. 4 Dariusz Szymański
    82 (0,26%)
  5. 6 Dagmara Łucja Zajfert
    34 (0,11%)
  6. 5 Sylwia Renata Szarkowska
    122 (0,39%)
  7. 8 Michał Jan Gierłachowski
    44 (0,14%)
  8. 7 Sławomir Piotr Żołnierek
    81 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Andrzej Gregorczyk
    437 (1,39%)
  2. 1 Piotr Tomasz Krzystek
    4 439 (14,15%)
  3. 2 Renata Maria Łażewska
    1 087 (3,47%)
  4. 5 Elżbieta Małgorzata Moskal
    266 (0,85%)
  5. 4 Maria Liktoras
    817 (2,60%)
  6. 6 Mirosław Kazimierz Żylik
    840 (2,68%)
  7. 7 Piotr Dec
    487 (1,55%)
  8. 8 Paweł Piotr Foleżyński
    458 (1,46%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Antoni Posłuszny
    3 940 (12,56%)
  2. 2 Łukasz Paweł Kadłubowski
    3 879 (12,37%)
  3. 3 Ewa Jasińska
    1 069 (3,41%)
  4. 6 Bogusław Józef Owsianowski
    183 (0,58%)
  5. 7 Wiesława Nowicka
    432 (1,38%)
  6. 8 Damian Maciej Greś
    358 (1,14%)
  7. 4 Małgorzata Anna Gadomska
    596 (1,90%)
  8. 5 Judyta Lemm
    609 (1,94%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "SERCE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sylwester Bilski
    92 (0,29%)
  2. 6 Edyta Mieszek
    0 (0%)
  3. 2 Paweł Arkadiusz Pałka
    41 (0,13%)
  4. 5 Monika Arszyńska
    45 (0,14%)
  5. 3 Celina Ewa Gelles-Pryć
    31 (0,10%)
  6. 4 Dorota Grażyna Banach
    48 (0,15%)
  7. 7 Cezary Piotr Baran
    49 (0,16%)