Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Iłów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Suchodół, Władysławów, Kępa Karolińska, Gilówka Dolna, Gilówka Górna, Pieczyska Łowickie, Pieczyska Iłowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Bartosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

104 (52,00%)

Irena Izydorczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (37,00%)

Mariola Durka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

22 (11,00%)

Okręg 2

Łady, Wola Ładowska, Arciechów, Bieniew, Arciechówek, Obory, Uderz, Miękiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Kopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

53 (28,96%)

Dominika Świerczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

12 (6,56%)

Łukasz Jan Banaszczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (18,58%)

Joanna Rybicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY

75 (40,98%)

Agnieszka Ludwiczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

9 (4,92%)

Okręg 3

Narty, Wołyńskie, Przejma, Lasotka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Simiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

44 (22,22%)

Bogumił Zientara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

21 (10,61%)

Danuta Geras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BERNAT

80 (40,40%)

Teresa Zofia Jaśkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (22,73%)

Ewa Grzywacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

8 (4,04%)

Okręg 4

Iłów: ulice-Bitwy nad Bzurą, Cicha, Dolna, Okrężna, Handlowa, Rynek Staromiejski, Warszawska, Wyzwolenia, Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

90 (36,89%)

Artur Tomasz Papierowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

10 (4,10%)

Jakub Jacek Zientara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

110 (45,08%)

Łukasz Krystian Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

34 (13,93%)

Okręg 5

Iłów: ulice-Brzozowa, Gen. Włada, Leśna, Myśliwska, Plac Kasztanowy, Płocka, Witosa, Wiślana, Strażacka, Klonowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Waldemar Kunz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

106 (48,40%)

Patryk Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

41 (18,72%)

Andrzej Eugeniusz Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (32,88%)

Okręg 6

Miękinki, Olszowiec, Stegna, Krzyżyk Iłowski, Piskorzec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Barbara Krysztowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

27 (13,24%)

Marcin Rybicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

27 (13,24%)

Dorota Katarzyna Bernat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BERNAT

81 (39,71%)

Anna Jadwiga Kornacka-Bartos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (33,82%)

Okręg 7

Leśniaki, Rzepki, Łaziska, Rokocina, Budy Iłowskie, Lubatka, Szarglew, Olunin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Szymerska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

70 (34,15%)

Bogumiła Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

14 (6,83%)

Jadwiga Anna Lewandowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BERNAT

44 (21,46%)

Teresa Tomaszewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (20,49%)

Józef Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

35 (17,07%)

Okręg 8

Aleksandrów, Wszeliwy, Paulinka, Załusków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

50 (21,19%)

Rafał Durzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

72 (30,51%)

Magdalena Kędzierska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (27,54%)

Ewelina Zielak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

49 (20,76%)

Okręg 9

Kaptury, Karłowo, Emilianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Jadwiga Stańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

67 (40,12%)

Magdalena Sylwia Charazińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

17 (10,18%)

Waldemar Karpiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (32,93%)

Katarzyna Bogusława Wierzbicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

28 (16,77%)

Okręg 10

Brzozów Nowy, Brzozowiec, Brzozów A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michalina Maria Kawala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

75 (33,48%)

Tomasz Konrad Ciołkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

12 (5,36%)

Przemysław Piotr Wasilewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

110 (49,11%)

Jerzy Edward Nowakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

27 (12,05%)

Okręg 11

Brzozów Stary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Maria Lenartowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

49 (15,71%)

Grzegorz Marcin Banasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

108 (34,62%)

Andrzej Orliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

155 (49,68%)

Okręg 12

Białocin, Sadowo, Wieniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Andrzej Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

67 (36,22%)

Andrzej Stanisław Krakowiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (15,68%)

Marek Paweł Ziółkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

89 (48,11%)

Okręg 13

Zalesie, Dobki, Brzozówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

43 (26,38%)

Waldemar Jan Modrzejewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (12,27%)

Sławomir Antoni Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

100 (61,35%)

Okręg 14

Giżyczki, Piotrów, Sewerynów, Wisowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Rolewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

68 (36,36%)

Piotr Grzegorz Sikora

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (19,25%)

Bożena Halina Rolewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

83 (44,39%)

Okręg 15

Giżyce, Henryków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Grzegorz Wujcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”

139 (67,15%)

Ryszard Zientara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (15,94%)

Anna Drabińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

35 (16,91%)