Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stare Babice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Blizne Jasińskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Sebastian Wujec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (18,43%)

Ewa Jolanta Kawczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS BLIZNE

456 (81,57%)

Okręg 2

Sołectwo Blizne Łaszczyńskiego Sołectwo Lubiczów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Benedykczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (14,40%)

Leszek Poborczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

235 (46,35%)

Sławomir Marek Kościelniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

75 (14,79%)

Dominik Krzysztof Serwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

124 (24,46%)

Okręg 3

Sołectwo Latchorzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Monika Bukowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

205 (24,61%)

Jerzy Jan Piętocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

225 (27,01%)

Agnieszka Maria Zasłona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

199 (23,89%)

Julianna Maj-Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

204 (24,49%)

Okręg 4

Sołectwo Babice Nowe Sołectwo Zielonki Parcela

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Szczęsny Teodorowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (9,56%)

Radosław Piotr Karpiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

431 (58,01%)

Barbara Zofia Pałyska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

156 (21,00%)

Anna Maria Tymko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE BABICE

85 (11,44%)

Okręg 5

Część Sołectwa Stare Babice obejmująca ulice: Ożarowska, Warszawska, Okrężna, Marsz. J. Piłsudskiego, T. Kościuszki, J. Szembeka, M. Wołodyjowskiego, Mjr W. Mizikowskiego, T. Kutrzeby, Baśniowa, Małego Księcia, A. Kmicica, Kubusia Puchatka, Osiedlowa, Koczarska, Rynek, Gen. L. Okulickiego, W. Witosa, Gen. W. Sikorskiego, H. Dobrzańskiego, Wieruchowska, Pocztowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Ewa Szelenbaum

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

226 (35,04%)

Lucyna Pelagia Skrzeczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

346 (53,64%)

Agnieszka Maria Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

73 (11,32%)

Okręg 6

Część Sołectwa Stare Babice obejmująca ulice: Gen. W. Thomme, Izabelińska, Kampinoska, Kręta, Krótka, Leśnych Skrzatów, Pogodna, Pohulanka, Graniczna, Polna, H. Sienkiewicza, Zaciszna, Zielony Zaułek, Gwiaździsta, Zielona, Bajkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Grzesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

160 (28,52%)

Michał Wojciech Starnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

401 (71,48%)

Okręg 7

Sołectwo Kwirynów Sołectwo Janów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Halina Kamińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (11,88%)

Michał Kazimierz Kos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

267 (34,10%)

Dariusz Mirosław Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

338 (43,17%)

Jarosław Jacek Chrapek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

85 (10,86%)

Okręg 8

Sołectwo Klaudyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Ewa Tomaszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (12,93%)

Paweł Tadeusz Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

215 (28,36%)

Krzysztof Kaliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

177 (23,35%)

Marta Pamięta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

268 (35,36%)

Okręg 9

Sołectwo Lipków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Zenon Bujnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (15,60%)

Paweł Karczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

476 (84,40%)

Okręg 10

Sołectwo Zielonki Wieś Sołectwo Koczargi Nowe Sołectwo Koczargi Nowe-Bugaj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Elżbieta Piwowarska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (12,29%)

Kazimierz Adam Lade

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

315 (53,75%)

Teresa Iwona Drzewińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

199 (33,96%)

Okręg 11

Sołectwo Koczargi Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Józef Kamiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (10,69%)

Henryk Kuncewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

210 (39,40%)

Dorota Beata Sikorska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

174 (32,65%)

Maciej Aleksander Klichowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

92 (17,26%)

Okręg 12

Sołectwo Wojcieszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Stanisław Bobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

79 (17,87%)

Sławomir Sumka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

363 (82,13%)

Okręg 13

Sołectwo Wierzbin Sołectwo Zalesie Sołectwo Mariew i Buda Sołectwo Stanisławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Zwolińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

264 (45,67%)

Justyna Stanisława Szczepanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŚWIATA

234 (40,48%)

Andrzej Wojciech Rebejko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ REBEJKO

80 (13,84%)

Okręg 14

Sołectwo Borzęcin Duży

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Piotr Olszówka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (9,63%)

Sylwester Zadrożny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

51 (8,19%)

Remigiusz Dominik Fijołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ BORZĘCIN"

374 (60,03%)

Tadeusz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

138 (22,15%)

Okręg 15

Sołectwo Borzęcin Mały Sołectwo Topolin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Paweł Kuczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TWOJEJ SPRAWIE

73 (20,62%)

Krzysztof Szuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

178 (50,28%)

Tomasz Stanisław Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"

30 (8,47%)

Urszula Czuprzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA

73 (20,62%)