Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Siedliszcze

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Chojno Nowe Pierwsze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Stanisław Zioła
    34 (27,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Diana Katarzyna Czerniak
    48 (38,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aneta Agnieszka Iwaniuk
    43 (34,40%)

Okręg 2

Sołectwo Chojno Nowe Drugie, Sołectwo Romanówka (Romanówka, Wojciechów)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Jan Dzierba
    59 (49,58%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Krystyna Kozłowska
    60 (50,42%)

Okręg 3

Sołectwo Chojeniec, Sołectwo Chojeniec-Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ryszard Poliszuk
    71 (46,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Rura
    14 (9,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sylwia Dudek
    68 (44,44%)

Okręg 4

Sołectwo Anusin, Sołectwo Lipówki, Sołectwo Stare Chojno, Sołectwo Stasin Dolny (Stasin Dolny, Gliny)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Leszek Jędruszak
    97 (44,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Anastazja Iwaniuk
    34 (15,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mieczysława Rudnik
    89 (40,45%)

Okręg 5

Sołectwo Wola Korybutowa Druga, Sołectwo Wola Korybutowa Pierwsza (Wola Korybutowa Pierwsza, Borowo)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Dudek
    42 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Anna Piotrowska
    70 (41,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Hołub
    56 (33,33%)

Okręg 6

Sołectwo Wola Korybutowa-Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Wójciszyn
    34 (39,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Pawlak
    52 (60,47%)

Okręg 7

Sołectwo Kulik Sołectwo Kulik-Kolonia Sołectwo Dobromyśl (Dobromyśl, Zabitek)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Cezary Drzazga
    67 (36,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Gugułka
    87 (47,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Maria Świeczak
    31 (16,76%)

Okręg 8

Sołectwo Brzeziny Sołectwo Kamionka Sołectwo Mogilnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Tadeusz Klin
    124 (72,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Grażyna Kochańska
    48 (27,91%)

Okręg 9

Sołectwo Bezek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Wanarski
    92 (63,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Elżbieta Trzcińska
    53 (36,55%)

Okręg 10

Sołectwo Bezek-Kolonia, Sołectwo Adolfin (Adolfin, Jankowice, Julianów), Sołectwo Bezek Dębiński, Sołectwo Lechówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Alicja Ślusarczyk
    57 (36,31%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alina Dorota Karwat
    32 (20,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Marcin Studziński
    68 (43,31%)

Okręg 11

Sołectwo Majdan Zahorodyński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Bogdan Zalewski
    0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Marynin, Sołectwo Krowica, Sołectwo Siedliszcze-Kolonia (ul. Kasztanowa, ul. Lipowa, Janowica)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Podkański
    112 (72,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamila Ozimek
    43 (27,74%)

Okręg 13

Sołectwo Siedliszcze (ul. Boczna, ul. Chełmska, ul. Cicha, ul. Długa, ul. Jasna, ul. Kazimierza Mazurczaka, ul. Księżycowa, ul. Lubelska, ul. Piaskowa, ul. Pogodna, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa, ul. Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kamil Jerzy Szaruga
    93 (59,62%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Karwat
    63 (40,38%)

Okręg 14

Sołectwo Siedliszcze (ul. Chojeniecka, ul. Działki, ul. Kościelna, ul. Malinowa, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Zamkowa, ul. Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Mirosław Posturzyński
    85 (56,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Matwiejewski
    65 (43,33%)

Okręg 15

Sołectwo Siedliszcze (ul. 1 - go Maja, ul. Aleksandra Bałasza, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Rynek, ul. Sokolec, ul. Sportowa, ul. Szpitalna)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HIERONIMA ZONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesław Prażnowski
    113 (65,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Ewa Nieworaj - Czmuda
    60 (34,68%)