Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Prudnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Prudnik, ulice: Akacjowa, Adama Asnyka, Aleja Lipowa, Azaliowa, Władysława Broniewskiego, Księcia Adama Czartoryskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Dębowa, Józefa Dwernickiego, Dworcowa, Wojciecha Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Jaśminowa, Kalinowa, Jana Kilińskiego, Kolejowa od Nr 36 do końca, Hugona Kołłątaja, Tadeusza Bora Komorowskiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od Nr 9 do końca i numery parzyste od Nr 24 do końca, Ignacego Kraszewskiego, Kwiatowa, Mariana Langiewicza, Legionów, Legnicka, Maków, Ludwika Mierosławskiego, Nyska, Ogrodowa, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Plac Wolności, Emilii Plater, Józefa Poniatowskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Sądowa, Zygmunta Sierakowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Słowiańska, Józefa Sowińskiego, Strzelecka, Szpitalna, Słowicza, Topolowa, Tysiąclecia, Włoska, Wojska Polskiego, Walerego Wróblewskiego, Piotra Wysockiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zwycięstwa, Stefana Żeromskiego, Żołnierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Maria Szczepańska
    44 (1,51%)
  2. 1 Wiesław Zawiślak
    163 (5,61%)
  3. 5 Barbara Zofia Kozera
    17 (0,59%)
  4. 8 Mateusz Józef Bochenek
    6 (0,21%)
  5. 4 Marcelina Agnieszka Cielecka
    10 (0,34%)
  6. 3 Mariusz Andrzej Maćków
    70 (2,41%)
  7. 7 Arkadiusz Eugeniusz Sielski
    21 (0,72%)
  8. 6 Mateusz Maksymilian Pajka
    20 (0,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wojciech Grzegorz Kędra
    68 (2,34%)
  2. 1 Ryszard Czeczel
    214 (7,37%)
  3. 2 Tomasz Janusz Wisła
    270 (9,29%)
  4. 4 Krystian Zbigniew Trentkiewicz
    57 (1,96%)
  5. 7 Małgorzata Stopińska
    26 (0,90%)
  6. 6 Krzysztof Antoni Błaszczyński
    80 (2,75%)
  7. 3 Zofia Zeprzałka-Krzemień
    308 (10,60%)
  8. 5 Małgorzata Waleria Jaszczyszyn-Koniarska
    44 (1,51%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adam Zioło
    10 (0,34%)
  2. 1 Lidia Maria Pich
    48 (1,65%)
  3. 3 Agnieszka Joanna Kosińska-Szewczyk
    30 (1,03%)
  4. 2 Krzysztof Janusz Skowroński
    61 (2,10%)
  5. 5 Marcin Damian Nykiel
    44 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Patrycja Agata Apanowicz
    27 (0,93%)
  2. 5 Rafał Sebastian Porębski
    22 (0,76%)
  3. 2 Krystyna Dąbrowska
    11 (0,38%)
  4. 6 Ryszarda Surmiak
    18 (0,62%)
  5. 4 Sylwia Dorota Mikołajów
    22 (0,76%)
  6. 1 Paweł Mieczysław Licznar
    313 (10,77%)
  7. 3 Jarosław Krzysztof Oberc
    58 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Wiktor Górka
    87 (2,99%)
  2. 8 Krystyna Bajor
    48 (1,65%)
  3. 3 Jacek Dariusz Górski
    61 (2,10%)
  4. 2 Ludmiła Lisowska
    120 (4,13%)
  5. 6 Jerzy Zdzisław Kwieciński
    30 (1,03%)
  6. 7 Michał Bisowski
    32 (1,10%)
  7. 4 Joanna Elżbieta Szadkowska
    43 (1,48%)
  8. 1 Jacek Tadeusz Urbański
    402 (13,84%)

Okręg 2

Miasto Prudnik, ulice: Aleja Miła, Armii Krajowej, Stefana Batorego, Ciasna, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Konstantego Damrota, Gimnazjalna, Gliwicka, Górna, Inwalidów Wojennych, Jagiellońska, Klasztorna, Jana Kochanowskiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 7 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 22, Krótka, Królowej Jadwigi, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Łucznicza, Łukowa, Józefa Małachowskiego, Adama Mickiewicza, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Gustawa Morcinka, Plac Farny, Plac Szarych Szeregów, Plac Zamkowy, Plebiscytowa, Pocztowa, Pod Bramami, Ratuszowa, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Jana Sobieskiego, Stara, Stanisława Staszica, Stroma, Szkolna, Tkacka, Romualda Traugutta, Juliana Tuwima, Wandy, Melchiora Wańkowicza, Wąska, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alicja Maria Łysek
    27 (1,40%)
  2. 6 Lidia Klarzyńska
    16 (0,83%)
  3. 1 Josel Ele Czerniak
    69 (3,57%)
  4. 4 Barbara Damszel
    11 (0,57%)
  5. 3 Zbigniew Marian Zając
    62 (3,21%)
  6. 5 Jacek Adam Romaniszyn
    27 (1,40%)
  7. 7 Mariusz Andrzej Kirnicki
    36 (1,86%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eugeniusz Leszek Kurpiel
    89 (4,61%)
  2. 2 Edward Mróz
    151 (7,82%)
  3. 4 Jan Odwrot
    61 (3,16%)
  4. 3 Larysa Zamorska
    71 (3,67%)
  5. 7 Łukasz Michał Zabiegała
    48 (2,48%)
  6. 5 Dorota Janina Furman
    30 (1,55%)
  7. 6 Joanna Stefania Babilec-Gingler
    14 (0,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Mariola Handzik
    21 (1,09%)
  2. 1 Witold Tomasz Rygorowicz
    155 (8,02%)
  3. 4 Elżbieta Krystyna Wilk
    8 (0,41%)
  4. 2 Zbigniew Zenon Małasiewicz
    12 (0,62%)
  5. 5 Robert Marcin Róg
    9 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Sławomir Wydera
    19 (0,98%)
  2. 2 Renata Maria Alter-Moskwa
    35 (1,81%)
  3. 3 Katarzyna Anna Licznar
    51 (2,64%)
  4. 5 Anna Katarzyna Buciak
    19 (0,98%)
  5. 6 Krzysztof Jan Szeremeta
    28 (1,45%)
  6. 1 Jarosław Zbigniew Szóstka
    180 (9,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Barańska
    339 (17,55%)
  2. 2 Marcin Radosław Domino
    86 (4,45%)
  3. 3 Arkadiusz Andrzej Zaczyński
    116 (6,00%)
  4. 4 Aleksandra Antonina Rabsztyn
    14 (0,72%)
  5. 6 Krystyna Jadwiga Szczepańska
    22 (1,14%)
  6. 5 Paweł Krzysztof Pietryka
    77 (3,99%)
  7. 7 Krzysztof Mieczysław Kamiński
    29 (1,50%)

Okręg 3

Miasto Prudnik, ulice: gen. Andersa, Józefa Bema, Norberta Bończyka, Arki Bożka, Budowlanych, Cicha, Jana Cybisa, Artura Grottgera, Jesionkowa, Jana Kazimierza, Kolejowa od Nr 1 do Nr 35, Kombatantów, Marii Konopnickiej, Wojciecha Korfantego, Juliusza Kossaka, Księdza Karola Koziołka, Stanisława Ligonia, Józefa Lompy, Lwowska, Jana Łangowskiego, Władysława Łokietka, Jana Matejki, Meblarska, Karola Miarki, Mieszka I, Monte Cassino, Nowa, Podgórna, Polna, Polna Bloki, Powstańców Śląskich, Prężyńska, Przemysłowa, Robotnicza, Filipa Roboty, Józefa Rostka, Sadowa, Księdza Aleksandra Skowrońskiego, Juliusza Słowackiego, Alojzego Smolki, Stanisława Soboty, Spokojna, Sportowa, Sybiraków, Tabory, Towarowa, Wiejska, Wileńska, Józefa Wybickiego, Zielna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Joanna Józefina Malinowska
    10 (0,35%)
  2. 5 Marek Stanisław Marciniak
    17 (0,59%)
  3. 6 Wioletta Jadwiga Cios
    24 (0,84%)
  4. 4 Daria Teresa Kwiecień
    18 (0,63%)
  5. 1 Czesław Dumkiewicz
    88 (3,07%)
  6. 2 Iwona Małgorzata Dębińska
    247 (8,62%)
  7. 3 Edward Kazimierz Mazur
    292 (10,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Krajewska
    35 (1,22%)
  2. 6 Monika Beata Brzozowska
    32 (1,12%)
  3. 4 Stanisław Edward Isalski
    63 (2,20%)
  4. 1 Stanisław Józef Hawron
    330 (11,51%)
  5. 3 Milena Barakońska
    34 (1,19%)
  6. 2 Zygmunt Dariusz Trojniak
    188 (6,56%)
  7. 7 Tomasz Wiesław Michalak
    102 (3,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lucyna Józefa Ramut
    16 (0,56%)
  2. 6 Teresa Janina Tychowicz
    8 (0,28%)
  3. 1 Wiesława Lucyna Hajducka
    44 (1,54%)
  4. 2 Andrzej Marek Mićka
    41 (1,43%)
  5. 4 Marian Ignacy Tuz
    5 (0,17%)
  6. 5 Janusz Andrzej Hakman
    34 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Janusz Ossoliński
    51 (1,78%)
  2. 4 Witold Tomasz Standera
    72 (2,51%)
  3. 1 Urszula Rzepiela
    132 (4,61%)
  4. 2 Elżbieta Diana Szymańska-Gulowaty
    86 (3,00%)
  5. 5 Lucyna Elżbieta Szóstka
    57 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Naskręt
    105 (3,66%)
  2. 6 Stanisława Śliwińska
    34 (1,19%)
  3. 4 Zygmunt Bochenek
    142 (4,95%)
  4. 1 Alicja Małgorzata Isalska
    365 (12,74%)
  5. 7 Ewa Janina Jocher
    46 (1,61%)
  6. 5 Jacek Wiktor Szczepański
    70 (2,44%)
  7. 2 Aleksander Dariusz Bugla
    78 (2,72%)

Okręg 4

Sołectwa (wsie): Czyżowice, Dębowiec z przysiółkiem Wieszczyna, Łąka Prudnicka z osadą Chocim, Mieszkowice, Moszczanka z Kolonią Moszczanka, Niemysłowice, Piorunkowice, Rudziczka, Szybowice, Wierzbiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janina Skrzypa
    5 (0,20%)
  2. 6 Roman Kazimierz Grzesło
    8 (0,33%)
  3. 7 Mariusz Tadeusz Wicherek
    27 (1,11%)
  4. 1 Izabela Aniela Lempart
    185 (7,58%)
  5. 5 Bogdan Laszczka
    40 (1,64%)
  6. 3 Barbara Katarzyna Englot
    24 (0,98%)
  7. 2 Irena Madera
    60 (2,46%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Stanisław Kosiński
    177 (7,25%)
  2. 2 Mieczysław Edward Partyczny
    129 (5,28%)
  3. 3 Magdalena Barbara Mazur
    15 (0,61%)
  4. 4 Dominik Krzysztof Drzazga
    3 (0,12%)
  5. 5 Renata Sędzik
    58 (2,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Waldemar Bolibrzuch
    154 (6,31%)
  2. 7 Lidia Wrońska
    9 (0,37%)
  3. 6 Mariusz Stanisław Cebulka
    96 (3,93%)
  4. 4 Dariusz Wojciech Wróbel
    95 (3,89%)
  5. 3 Anna Katarzyna Licznar
    19 (0,78%)
  6. 5 Paulina Dominika Biedny
    3 (0,12%)
  7. 1 Grzegorz Józef Zawiślak
    229 (9,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Michał Mięczakowski
    261 (10,69%)
  2. 7 Grzegorz Bogumił Piekarczyk
    100 (4,10%)
  3. 4 Bogusława Aleszczyk
    59 (2,42%)
  4. 5 Agnieszka Rozalia Stefańska
    95 (3,89%)
  5. 2 Andrzej Marian Gajewski
    250 (10,24%)
  6. 6 Bożena Maria Data
    18 (0,74%)
  7. 1 Marcin Wojciech Krasoń
    322 (13,19%)