Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sadowne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sadowne, ulice: Strażacka, Armii Krajowej, Targowa, Plac Kościelny, Kościuszki od nr 1 do nr 59 i od nr 2 do nr 76, Sosnowa, Piekarska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Dębkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

152 (67,86%)

Janusz Antoni Karczmarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (24,55%)

Kazimierz Zygmunt Kalbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

17 (7,59%)

Okręg 2

Sadowne, ulice: Mazowiecka, Kilińskiego, Partyzantów, Łochowska, Gaj, Wiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Sych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

151 (68,64%)

Mariusz Opieka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (27,27%)

Małgorzata Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

9 (4,09%)

Okręg 3

Sadowne, ulice: Cicha, Bohaterów 1939 r. , Drak, Słoneczna, Kuźnica, Grunwaldzka, Leśna, bł. ks. Edwarda Grzymały, Prymasa Wyszyńskiego, Stefanowicza, Polna, 11 listopada, Kościuszki od nr 61 do nr 81 i od nr 78 do nr 82

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Alfreda Mianowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

153 (64,02%)

Wojciech Daniluk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (28,87%)

Jolanta Ogonowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

17 (7,11%)

Okręg 4

Ocięte, Krupińskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marek Olkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

121 (62,69%)

Ewelina Sendek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (17,10%)

Arkadiusz Urbankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

39 (20,21%)

Okręg 5

Płatkownica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Szymanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

107 (79,85%)

Grażyna Elżbieta Podgórska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (20,15%)

Okręg 6

Sadoleś, Kocielnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kibart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

148 (66,37%)

Diana Iwona Kalbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

75 (33,63%)

Okręg 7

Sojkówek, Wilczogęby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Gajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

130 (81,25%)

Agnieszka Styś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (12,50%)

Sylwester Wacław Osman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

10 (6,25%)

Okręg 8

Zieleniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Jerzy Rostek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

62 (41,06%)

Zenon Marian Koroś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (13,91%)

Jarosław Piotr Popławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

68 (45,03%)

Okręg 9

Grabiny, Szynkarzyzna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Marcin Rosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

148 (71,50%)

Robert Bek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (28,50%)

Okręg 10

Rażny, Zalesie, Zarzetka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Wacława Wielgat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

155 (68,58%)

Grzegorz Maciej Niegowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (31,42%)

Okręg 11

Bojewo, Kołodziąż, Kołodziąż Rybie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Ogonowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

71 (35,68%)

Bartłomiej Piotr Jakubowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (21,61%)

Bożena Rodź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

85 (42,71%)

Okręg 12

Sokółka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Kłósek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

92 (42,79%)

Anna Kaszuba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (41,40%)

Elżbieta Maria Kazimierczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

34 (15,81%)

Okręg 13

Morzyczyn Włościański, Morzyczyn Włóki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Decyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

145 (65,02%)

Marek Kijak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (25,11%)

Dorota Małgorzata Kłusek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

22 (9,87%)

Okręg 14

Orzełek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Jan Rydzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

65 (56,52%)

Bożena Oniśk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (18,26%)

Marcin Łukasz Suski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

29 (25,22%)

Okręg 15

Złotki, Kolonia Złotki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Mariola Lipka-Bartosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018

91 (57,96%)

Milena Bielak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (16,56%)

Jacek Paweł Czajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

40 (25,48%)