Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dukla

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dukla: ul. 3 Maja, ul. Parkowa, ul. Zielona, ul. Podwale, ul. Nadbrzeżna, ul. Cergowska ul. Rynek, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Św. Jana w Dukli, ul. Typrowicza, ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 21 i numery nieparzyste od nr 23 do nr 33, ul. Trakt Węgierski: numery nieparzyste od nr 7 do nr 15, od nr 16 do nr 30

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz George
    33 (7,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Głowa
    48 (10,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jolanta Anna Wojdyła
    73 (15,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Damian Tomasz Turek
    1 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Janusz Maciejewski
    125 (26,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Oskar Wal
    85 (18,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DUKLA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jan Dembiczak
    103 (22,01%)

Okręg 2

Dukla: ul. Armii Krajowej, ul. Gen. J. Bema, ul. I. Krasickiego, ul. I. Łukasiewicza, ul. Jana Pawła II, ul. J. Słowackiego, ul. Mickiewicza: numery parzyste od nr 22 do nr 30 i od nr 43 do nr 59, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Słowacka, ul. Łąki, ul. Kopernika, ul. Bernardyńska, ul. Jana Strycharskiego, ul. Trakt Węgierski: od nr 1 do nr 6 i numery parzyste od nr 8 do nr 8C, nr 31, nr 35 i numery parzyste od nr 32 do nr 74, ul. Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Józef Leńczyk
    86 (17,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Szczepanik
    93 (19,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Damian Marcin Samolewski
    80 (16,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Henryk Gulba
    78 (16,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Grzegorz Kuffner
    144 (29,94%)

Okręg 3

Nadole, Zboiska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogusław Ryszard Staroń
    18 (4,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marian Kozak
    67 (17,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ilona Maria Kołacz
    5 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Dziedzic
    131 (34,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Justyna Ewa Zimny-Frużyńska
    159 (41,84%)

Okręg 4

Teodorówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Karol Bronisław Marczak
    19 (3,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Roman Stanisław Drajewicz
    312 (65,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Władysław Boczar
    85 (17,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wioletta Anna Malczewska
    64 (13,33%)

Okręg 5

Chyrowa Iwla

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariola Bogusława Adamska
    1 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Konrad Czaja
    98 (31,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Mateusz Pietruszka
    1 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Woźniak
    103 (33,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Szymko
    104 (33,88%)

Okręg 6

Głojsce: ul. Dukielska, ul. Nadbrzeżna, ul. Ogrodowa, ul. Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Dubiel
    196 (57,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Halina Pietruś
    142 (42,01%)

Okręg 7

Łęki Dukielskie: od nr 181do nr 411

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Węgrzyn
    44 (15,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mateusz Stanisław Delimata
    21 (7,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Weronika Magdalena Dembiczak
    8 (2,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘKI DUKIELSKIE - W DZIAŁANIU SIŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Stanisław Węgrzyn
    125 (42,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Krzysztof Szołtun
    50 (17,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Jakub Więcek
    44 (15,07%)

Okręg 8

Łęki Dukielskie od nr 1 do nr 180, od nr 412A do nr 449

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Magdalena Marta Krukar
    186 (60,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Kędra
    123 (39,81%)

Okręg 9

Wietrzno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Przystasz
    218 (62,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Magdalena Dembiczak
    89 (25,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Koszela
    44 (12,54%)

Okręg 10

Równe: ul. Długa, ul. Dworska, ul. Kopalniana, ul. Łukasiewicza, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Tartaczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Jacek Adamski
    116 (31,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grażyna Maria Kłap
    75 (20,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Olchowik
    10 (2,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Folcik
    118 (32,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Piotr Topolski
    49 (13,32%)

Okręg 11

Równe: ul. Popardy, ul. Akacjowa, ul. Leśna, ul. Zenona Staronia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Rąpała
    61 (17,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Marszał
    74 (20,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Hubert Jakub Turek
    18 (5,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Drozd
    118 (33,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sławomir Aszklar
    85 (23,88%)

Okręg 12

Cergowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Ignacy Faustus
    259 (44,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Maria Fakadej
    11 (1,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Paszek
    92 (15,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Gabriela Anna Sikora
    12 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Piróg
    166 (28,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisława Uliasz
    42 (7,22%)

Okręg 13

Jasionka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Głód
    72 (15,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Kamil Turek
    40 (8,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogusław Karkoszka
    245 (51,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Szczurek
    120 (25,16%)

Okręg 14

Lipowica, Nowa Wieś, Trzciana, Zawadka Rymanowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Płóciennik
    77 (18,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Danuta Patlewicz
    87 (20,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Ewa Belcik
    251 (60,48%)

Okręg 15

Barwinek, Mszana, Olchowiec, Ropianka, Tylawa, Zyndranowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Roman Jadach
    78 (19,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Adamski
    10 (2,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wawrzyniec Piotr Maziejuk
    34 (8,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POŁUDNIOWA DUKLA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bohdan Marek Gocz
    179 (43,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ilona Helena Woźniak
    42 (10,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Magnuszewski
    65 (15,93%)