Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ząbkowice Śląskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

1 Maja, Aleja Niepodległości, Aliantów, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Bonifratrów, Bolesława Chrobrego, Ciasna, Cukrownicza, Daleka, Ignacego Daszyńskiego, Długa, Dolnośląska, Grunwaldzka, Handlowa, Jagiellonów, Stefana Jaracza, Kamieniecka, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, Kłodzka, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Krzywa, Legnicka, Bolesława Limanowskiego, Ludowa, Łąkowa, Młynarska, Heleny Modrzejewskiej, Na Skarpie, Ogrodowa, Okrężna, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Plac Marii Skłodowskiej-Curie, Plac Ludwika Solskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Podzamcze, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Powstańców Warszawy: parzyste od 2 do 6a, nieparzyste od 1do 5, Proletariatczyków, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Robotnicza, Rynek, Rzeczna, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Spokojna, Strażacka, Szkolna, Szpitalna, Świętego Wincentego Pallotiego, Świętego Wojciecha, Ziębicka: parzyste od 2 do 42, nieparzyste od 1 do 35

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Małgorzata Teresa Grzesik
    118 (3,48%)
  2. 10 Piotr Andrzej Kupiec
    55 (1,62%)
  3. 1 Marcin Orzeszek
    548 (16,17%)
  4. 2 Dorota Stanisława Sierka
    210 (6,19%)
  5. 4 Dariusz Gancarz
    190 (5,60%)
  6. 7 Józef Bednarczyk
    98 (2,89%)
  7. 3 Witold Stolarczyk
    57 (1,68%)
  8. 5 Bożena Agnieszka Wójcicka
    52 (1,53%)
  9. 6 Ryszard Kazimierz Przyszlak
    76 (2,24%)
  10. 9 Ewa Grażyna Żurek
    96 (2,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Roman Szymański
    99 (2,92%)
  2. 6 Bożena Krystyna Gwóźdź
    109 (3,22%)
  3. 2 Krzysztof Cupiał
    137 (4,04%)
  4. 4 Małgorzata Dorota Masełko
    17 (0,50%)
  5. 8 Andrzej Oczkoś
    51 (1,50%)
  6. 3 Rafał Grzegorz Rabenda
    68 (2,01%)
  7. 5 Jolanta Małgorzata Marcinków
    103 (3,04%)
  8. 9 Mariola Joanna Siemienas-Palichleb
    57 (1,68%)
  9. 7 Krzysztof Kubański
    84 (2,48%)
  10. 10 Stanisław Adam Susz
    28 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Roman Krawczyk
    57 (1,68%)
  2. 1 Grażyna Bogusława Sobór
    370 (10,91%)
  3. 4 Ewa Lucyna Głowacka
    34 (1,00%)
  4. 2 Bolesław Chmielowiec
    57 (1,68%)
  5. 5 Joanna Madej
    18 (0,53%)
  6. 3 Mariusz Szmiel
    48 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ JAGIEŁA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Tkaczonek
    80 (2,36%)
  2. 3 Klaudia Katarzyna Pietrasz
    9 (0,27%)
  3. 5 Łukasz Jan Lach
    56 (1,65%)
  4. 2 Łukasz Słodyczka
    81 (2,39%)
  5. 7 Elżbieta Kijanka
    20 (0,59%)
  6. 4 Marek Leszek Ciapka
    38 (1,12%)
  7. 6 Michał Bartosz Jakubowski
    64 (1,89%)
  8. 8 Krzysztof Jasion
    24 (0,71%)
  9. 9 Małgorzata Nowicka
    1 (0,03%)
  10. 10 Franciszek Sylwester Gawęda
    86 (2,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Bronisława Józefowicz
    68 (2,01%)
  2. 3 Agnieszka Małgorzata Czerna
    11 (0,32%)
  3. 4 Janusz Szczurek
    4 (0,12%)
  4. 2 Józef Jastrzębski
    5 (0,15%)
  5. 5 Jerzy Józef Sopala
    6 (0,18%)

Okręg 2

Agrestowa, Adama Asnyka, Astrowa, Bratkowa, Chabrowa, Daliowa, Diamentowa, Działkowca, Dzwonkowa, Fiołkowa, Floksowa, Bartosza Głowackiego, Goździkowa, Jasna, Jaśminowa, Jeżynowa, Jodłowa, Konwaliowa, Janusza Kusocińskiego, Kwiatowa, Liliowa, Lipowa, Łubinowa, Makowa, Malinowa, Jana Matejki, Melioracyjna, Adama Mickiewicza, Mieczykowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Władysława Orkana, Osiedle XX-lecia, Osiedle Letnie, Plac Różany, Powstańców Warszawy: parzyste od 8 do końca nieparzyste od 7 do końca, Poziomkowa, Przemysłowa, Rubinowa, Rumiankowa, Stanisława Staszica, Stokrotkowa, Strzelińska, Świerkowa, Romualda Traugutta, Truskawkowa, Tulipanowa, Ludwika Waryńskiego, Wiśniowa, Wrocławska, Zacisze, Zielona, Ziębicka: parzyste od 44 do końca, nieparzyste od 37 do końca, Stefana Żeromskiego, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Kazimierz Tkaczyński
    99 (3,21%)
  2. 6 Jolanta Anna Mitręga
    127 (4,12%)
  3. 7 Marta Paulina Ewertowska
    150 (4,87%)
  4. 4 Irena Jadwiga Szewczyk
    179 (5,81%)
  5. 8 Arkadiusz Adam Wilczewski
    155 (5,03%)
  6. 5 Danuta Lucyna Gapska-Migacz
    127 (4,12%)
  7. 3 Krzysztof Tomasz Materak
    132 (4,28%)
  8. 1 Ryszard Antoni Pawłowski
    269 (8,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Paweł Warzocha
    165 (5,35%)
  2. 6 Sylwia Grot
    28 (0,91%)
  3. 3 Błażej Jan Sobala
    124 (4,02%)
  4. 8 Kazimierz Wawrzyniec Figzał
    105 (3,41%)
  5. 7 Jadwiga Dziewa
    119 (3,86%)
  6. 2 Katarzyna Wanda Onyśków
    117 (3,80%)
  7. 5 Daniel Rafał Ciepierski
    207 (6,71%)
  8. 4 Monika Magdalena Wisła-Żurawiak
    36 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patryk Szemelak
    32 (1,04%)
  2. 4 Joanna Mendel
    43 (1,39%)
  3. 7 Iwona Paulina Łangowska
    22 (0,71%)
  4. 6 Jan Czesław Garbicz
    15 (0,49%)
  5. 1 Magdalena Anna Halikowska
    329 (10,67%)
  6. 5 Mariusz Chmielowiec
    59 (1,91%)
  7. 3 Jarosław Adam Skorny
    33 (1,07%)
  8. 8 Piotr Józef Kmiecik
    33 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ JAGIEŁA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zdzisław Dziedzicki
    73 (2,37%)
  2. 1 Dariusz Leszek Jagieła
    172 (5,58%)
  3. 5 Piotr Paweł Mikołajczyk
    17 (0,55%)
  4. 8 Paweł Dariusz Szpakowski
    19 (0,62%)
  5. 2 Edyta Szumna
    51 (1,65%)
  6. 4 Aneta Bolanowska
    9 (0,29%)
  7. 6 Ewelina Justyna Hawliczek
    32 (1,04%)
  8. 7 Robert Bogusław Jaciuk
    5 (0,16%)

Okręg 3

Bobolice, Braszowice, Brodziszów, Grochowiska, Jaworek, Kluczowa, Koziniec, Olbrachcice Wielkie, Pawłowice, Rakowice, Sieroszów, Siodłowice, Stolec, Strąkowa, Sulisławice, Szklary, Szklary Huta, Tarnów, Zwrócona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kinga Paulina Chudzikowska
    83 (2,95%)
  2. 1 Andrzej Michał Dominik
    451 (16,02%)
  3. 2 Janusz Jerzy Labok
    200 (7,10%)
  4. 3 Jacek Górowski
    142 (5,04%)
  5. 6 Stanisława Elżbieta Koprowska
    73 (2,59%)
  6. 9 Piotr Rogowski
    205 (7,28%)
  7. 5 Stanisław Płachytka
    149 (5,29%)
  8. 8 Marta Helena Bielak
    134 (4,76%)
  9. 7 Agnieszka Krzysztofiak
    45 (1,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sławomir Adam Studnicki
    42 (1,49%)
  2. 1 Beata Bereźnicka
    263 (9,34%)
  3. 2 Marcin Konrad Haczkowski
    37 (1,31%)
  4. 7 Anna Helena Palewicz
    17 (0,60%)
  5. 3 Joanna Bożena Pińczuk
    74 (2,63%)
  6. 5 Anna Stanisława Węgrzyniak
    33 (1,17%)
  7. 6 Daniel Michał Drut
    8 (0,28%)
  8. 9 Zygmunt Baca
    44 (1,56%)
  9. 8 Mirosław Marian Bereźnicki
    19 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ JAGIEŁA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Anna Smarżyk
    108 (3,84%)
  2. 2 Dawid Gabriel Krajewski
    59 (2,10%)
  3. 4 Bogusława Kołomańska
    34 (1,21%)
  4. 3 Iwona Wanda Nowosad
    41 (1,46%)
  5. 5 Paweł Mirosław Szukała
    20 (0,71%)
  6. 7 Aleksander Dariusz Paw
    74 (2,63%)
  7. 6 Dariusz Mazur
    9 (0,32%)
  8. 8 Bogdan Marian Rembisz
    89 (3,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Leszek Chopcian
    8 (0,28%)
  2. 7 Joanna Gloria Witek
    0 (0,00%)
  3. 6 Izabela Anna Piętoń
    3 (0,11%)
  4. 4 Bożena Lidia Olko
    24 (0,85%)
  5. 2 Izabela Agnieszka Skowron-Cisak
    123 (4,37%)
  6. 5 Zdzisław Studnicki
    24 (0,85%)
  7. 8 Jan Jerzy Pater
    17 (0,60%)
  8. 3 Marian Zbigniew Piątek
    34 (1,21%)
  9. 1 Henryk Edward Zięba
    129 (4,58%)