Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jakubów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jakubów ul. Siedlecka, ul. Spokojna, ul. Dobra, ul. Szkolna, ul. Klonowa, Plac Św. Jakuba Apostoła nr 1, ul. Mińska numery parzyste od 2 do 68 i nieparzyste od 1 do 23

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Bziuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 2

Jakubów ul. Spacerowa, ul. Nowa, ul. Mińska numery parzyste od 70 do końca i nieparzyste od 25 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Rudnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

54 (32,93%)

Artur Sobótka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

110 (67,07%)

Okręg 3

Antonina, Brzozówka, Józefin, Przedewsie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Lubaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

17 (15,18%)

Sławomir Rek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

31 (27,68%)

Sławomir Bodecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (57,14%)

Okręg 4

Izabelin, Łaziska, Tymoteuszew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Miąsek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYTNIK

83 (56,85%)

Rafał Królak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

63 (43,15%)

Okręg 5

Budy Kumińskie, Góry, Moczydła.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Trzeciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

61 (43,26%)

Bogusława Matejkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

80 (56,74%)

Okręg 6

Aleksandrów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Stachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 7

Jędrzejów Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 8

Jędrzejów Stary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Wocial

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

62 (75,61%)

Jolanta Danuta Gzowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (24,39%)

Okręg 9

Mistów ul. Słoneczna, ul. Żwirowa, ul. Ogrodowa, ul. Akacjowa, ul. Sosnowa, ul. Boczna, ul. Wschodnia, ul. Leśna, ul. Północna, ul Szkolna numery parzyste.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Paluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 10

Leontyna, Mistów ul. Południowa, ul. Zachodnia, ul. Kościelna, ul. Strażacka, ul. Kwiatowa, ul. Szkolna numery nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Domański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 11

Anielinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Ciarkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 12

Ludwinów, Wola Polska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Gruba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

51 (38,93%)

Wanda Dąbroś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

80 (61,07%)

Okręg 13

Wiśniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Kopczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)

Okręg 14

Rządza, Szczytnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jagliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

53 (36,55%)

Monika Wąsowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYTNIK

46 (31,72%)

Wojciech Józef Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

46 (31,72%)

Okręg 15

Kamionka, Nart, Strzebula, Turek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Anna Kosieradzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY

0 (0,00%)