Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Włocławek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dąb Mały, Skoki Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Świerzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

65 (37,14%)

Paweł Bogdanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

88 (50,29%)

Sławomir Włodzimierz Kozłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (12,57%)

Okręg 2

Kosinowo, Ładne, Mursk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Andrzej Dzierżanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

43 (18,45%)

Jan Brzeziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

163 (69,96%)

Maksymilian Rożek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (11,59%)

Okręg 3

Smólnik, Telążna Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

117 (42,70%)

Elżbieta Sadowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

157 (57,30%)

Okręg 4

Modzerowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Janusz Gliszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

112 (47,26%)

Wanda Józefa Olejniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

102 (43,04%)

Piotr Paweł Knerek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (9,70%)

Okręg 5

Józefowo, Wistka Królewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Teresa Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

77 (33,62%)

Monika Marianna Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

127 (55,46%)

Krzysztof Stanisław Śmietana

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (10,92%)

Okręg 6

Pińczata, Warząchewka Polska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Arkadiusz Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

71 (28,63%)

Grzegorz Wujkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

54 (21,77%)

Magdalena Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (38,31%)

Aneta Hajczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI W GMINIE

28 (11,29%)

Okręg 7

Gróbce, Koszanowo, Markowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Szmyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

102 (50,25%)

Tomasz Stanisław Karkosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

101 (49,75%)

Okręg 8

Nowa Wieś nazwy ulic: Agatowa, Ametystowa, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa. Sołectwo Smólsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Tomasz Reniecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

91 (29,17%)

Marcin Jan Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

73 (23,40%)

Zdzisław Kazimierz Banasiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (12,18%)

Grzegorz Chałas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (11,86%)

Grzegorz Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

73 (23,40%)

Okręg 9

Nowa Wieś nazwy ulic: Bratkowa, Brylantowa, Dedala, Fiołkowa, Ikara, Irysowa, Jana Pawła II, Konwaliowa, Koralowa, Lotników, Nagietkowa, Różana, Sasankowa, Spadochronowa, Szybowcowa, Topazowa, Tulipanowa, Żwirki i Wigury. Miejscowości: Józefowo, Łuba Druga, Nowa Wieś – bez nazw ulic, Potok, Przyruda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Ulanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

95 (40,95%)

Janusz Piotr Nowok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

137 (59,05%)

Okręg 10

Dobra Wola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Stanisław Wrocławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

179 (71,89%)

Dorota Kudeł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

39 (15,66%)

Agnieszka Rożek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (12,45%)

Okręg 11

Ludwinowo, Warząchewka Nowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Błasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

145 (65,61%)

Monika Radzikowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (14,48%)

Iwona Katarzyna Rogalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

44 (19,91%)

Okręg 12

Łagiewniki, Poddębice, Warząchewka Królewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

104 (43,51%)

Marek Zajdel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

54 (22,59%)

Mariusz Stanisław Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (4,60%)

Edward Stanisław Wojtasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (29,29%)

Okręg 13

Kruszynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Łysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

101 (46,12%)

Tomasz Nowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

7 (4,12%)

Okręg 14

Kruszyn nazwy ulic: Agatowa, Kaniewska, Kazimierza Wielkiego Nr: 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152 oraz Nr: 91, 93, 95, 95A, 95B, 95C, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, Opalowa, Parkowa, Polna, Sportowa, Szmaragdowa. Sołectwo: Kolonia Dębice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Tomasz Betliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

152 (71,36%)

Mirosław Józef Kręcicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

61 (28,64%)

Daniel Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0%)

Okręg 15

Kruszyn nazwy ulic: Akacjowa, Balonowa, Bukowa, Ikara, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego Nr: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 oraz Nr: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, Lotników, Modelarska, Skrzydlata, Szkolna, Szybowcowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze. Kruszyn – bez nazw ulic

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Tomasz Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

82 (34,75%)

Arkadiusz Tomasz Andrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

40 (16,95%)

Danuta Seklecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRUSZYNA

101 (42,80%)

Jolanta Ewa Komorowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (5,51%)