Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - myszkowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Myszków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Zbigniew Picheta
    801 (5,98%)
  2. 2 Leon Franciszek Okraska
    310 (2,31%)
  3. 6 Beata Stanisława Kwiatkowska
    139 (1,04%)
  4. 3 Mariola Tabaka
    114 (0,85%)
  5. 9 Dominik Dariusz Siuda
    55 (0,41%)
  6. 4 Błażej Artur Gradek
    70 (0,52%)
  7. 5 Marzena Elżbieta Buła
    103 (0,77%)
  8. 7 Kamila Ewa Jaworska
    60 (0,45%)
  9. 8 Monika Ilona Marszałek
    44 (0,33%)
  10. 10 Katarzyna Monika Kieras
    130 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Kazimierz Kieras
    221 (1,65%)
  2. 4 Andrzej Maciej Kaczyński
    74 (0,55%)
  3. 2 Krzysztof Zbigniew Kłosowicz
    81 (0,60%)
  4. 6 Zbigniew Jakub Podlejski
    48 (0,36%)
  5. 7 Jarosław Rafał Labocha
    60 (0,45%)
  6. 8 Hanna Rucińska
    26 (0,19%)
  7. 3 Judyta Ewa Kubas
    99 (0,74%)
  8. 5 Dorota Maria Ćwiląg
    238 (1,78%)
  9. 9 Halina Barbara Biylnik
    16 (0,12%)
  10. 10 Artur Mirosław Podlejski
    36 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Maria Kolasa-Gotkowska
    658 (4,91%)
  2. 3 Sławomir Arkadiusz Zalega
    0 (0%)
  3. 4 Barbara Grażyna Bulska
    105 (0,78%)
  4. 1 Rafał Tadeusz Kępski
    975 (7,28%)
  5. 6 Dorota Edyta Będkowska-Kozieł
    19 (0,14%)
  6. 5 Michał Kazimierz Nowakowski
    64 (0,48%)
  7. 7 Janusz Marian Noczyński
    94 (0,70%)
  8. 10 Magdalena Barbara Kowalczyk-Zin
    88 (0,66%)
  9. 9 Aleksandra Anna Nowak
    177 (1,32%)
  10. 8 Wioletta Ilona Lamch
    59 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Romaniuk
    1 214 (9,06%)
  2. 8 Andrzej Leszek Błaszak
    256 (1,91%)
  3. 1 Tomasz Paweł Ośmiałowski
    744 (5,55%)
  4. 6 Anna Zofia Mędrek
    218 (1,63%)
  5. 4 Grzegorz Sergiusz Gładysz
    96 (0,72%)
  6. 7 Irmina Maria Flak
    193 (1,44%)
  7. 5 Krzysztof Paweł Szot
    95 (0,71%)
  8. 9 Małgorzata Grażyna Hoff
    68 (0,51%)
  9. 10 Marlena Krystyna Wiśniewska
    497 (3,71%)
  10. 2 Jarosław Krzysztof Jaskólski
    344 (2,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marta Katarzyna Walocha-Jurczyk
    217 (1,62%)
  2. 1 Marian Stanisław Wróbel
    293 (2,19%)
  3. 3 Andrzej Jastrzębski
    626 (4,67%)
  4. 6 Elżbieta Lidia Michalik
    98 (0,73%)
  5. 5 Łukasz Mateusz Szecówka
    110 (0,82%)
  6. 9 Edyta Monika Struska
    21 (0,16%)
  7. 7 Jolanta Maria Grun
    68 (0,51%)
  8. 2 Michał Marek Trojakowski
    389 (2,90%)
  9. 10 Dariusz Marian Dzielawski
    98 (0,73%)
  10. 8 Stanisław Marek Pstrowski
    63 (0,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aneta Renata Konieczko-Biały
    156 (1,16%)
  2. 2 Sebastian Grzegorz Ruciński
    675 (5,04%)
  3. 8 Katarzyna Maria Bodio
    70 (0,52%)
  4. 4 Małgorzata Grażyna Kłósek
    74 (0,55%)
  5. 5 Marzena Mariola Maślankiewicz
    111 (0,83%)
  6. 9 Marcin Sebastian Wieczorek
    59 (0,44%)
  7. 10 Bożena Stanisława Bugaj
    277 (2,07%)
  8. 7 Adam Franciszek Starostka
    140 (1,04%)
  9. 1 Dariusz Dominik Lasecki
    989 (7,38%)
  10. 6 Sławomir Krzysztof Żak
    178 (1,33%)

Okręg 2

Miasto i gmina Koziegłowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Sławomir Sularz
    246 (3,83%)
  2. 4 Agata Zofia Feret
    209 (3,25%)
  3. 6 Edyta Wioletta Wrzosowska
    124 (1,93%)
  4. 1 Krzysztof Łukasz Gajdziak
    167 (2,60%)
  5. 2 Ilona Ewa Staszek
    106 (1,65%)
  6. 5 Sebastian Andrzej Jagusiak
    67 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Komar
    29 (0,45%)
  2. 3 Andrzej Cwanek
    10 (0,16%)
  3. 1 Józef Robert Lazar
    359 (5,59%)
  4. 2 Agnieszka Gabriela Miklas
    56 (0,87%)
  5. 6 Justyna Katarzyna Kulak
    25 (0,39%)
  6. 5 Alina Zuzanna Merta
    22 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesław Sławomir Łabuś
    197 (3,07%)
  2. 1 Mariusz Stefan Morawiec
    541 (8,42%)
  3. 6 Marzena Maria Ślęczka
    65 (1,01%)
  4. 4 Ilona Elżbieta Wrzosowska
    56 (0,87%)
  5. 2 Katarzyna Maria Duda-Palka
    57 (0,89%)
  6. 3 Kamil Tomasz Kozak
    280 (4,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Stanisław Musialik
    133 (2,07%)
  2. 3 Teresa Marianna Pakuła-Sosnowska
    191 (2,97%)
  3. 2 Wiesława Katarzyna Machura
    303 (4,72%)
  4. 6 Mateusz Paweł Kolasa
    379 (5,90%)
  5. 1 Piotr Jerzy Kołodziejczyk
    886 (13,79%)
  6. 4 Joanna Bernadeta Sularz
    189 (2,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Piotr Matyja
    184 (2,86%)
  2. 1 Dorota Iwona Kaim-Hagar
    708 (11,02%)
  3. 4 Jarosław Adam Polak
    80 (1,25%)
  4. 3 Barbara Mariola Świeboda
    135 (2,10%)
  5. 5 Marcin Paweł Macherzyński
    79 (1,23%)
  6. 6 Agata Małgorzata Paliga
    102 (1,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Włodzimierz Tokarski
    192 (2,99%)
  2. 4 Agnieszka Lidia Wołczenko
    66 (1,03%)
  3. 2 Przemysław Paweł Śledziona
    94 (1,46%)
  4. 3 Joanna Dorota Cesarz-Bajan
    88 (1,37%)

Okręg 3

Gmina Poraj

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Stanisław Brymora
    464 (9,57%)
  2. 2 Małgorzata Maria Broniewska
    25 (0,52%)
  3. 3 Sebastian Waldemar Żurawski
    17 (0,35%)
  4. 4 Katarzyna Elżbieta Byrska
    67 (1,38%)
  5. 5 Kinga Katarzyna Ptak-Trzeciak
    91 (1,88%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Wojciech Świerdza
    110 (2,27%)
  2. 1 Anna Marta Socha-Korendo
    954 (19,69%)
  3. 3 Joanna Beata Makuch
    79 (1,63%)
  4. 5 Marcin Łukasz Górecki
    63 (1,30%)
  5. 4 Aleksandra Maria Śmiejkowska-Jasińska
    91 (1,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisława Anna Polak
    818 (16,88%)
  2. 3 Małgorzata Barbara Rodek
    150 (3,10%)
  3. 5 Stanisław Marian Sosna
    39 (0,80%)
  4. 2 Marcin Adrian Mazur
    142 (2,93%)
  5. 4 Bożena Maria Lis
    202 (4,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Krzysztof Musialik
    319 (6,58%)
  2. 2 Barbara Weronika Nowak
    59 (1,22%)
  3. 3 Łukasz Stanisław Bieniek
    72 (1,49%)
  4. 4 Małgorzata Joanna Michalska
    35 (0,72%)
  5. 5 Maciej Piotr Pluta
    40 (0,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Marcin Kozłowski
    65 (1,34%)
  2. 1 Mariusz Rafał Karkocha
    432 (8,91%)
  3. 5 Przemysław Bąk
    186 (3,84%)
  4. 4 Edyta Ząbkiewicz
    196 (4,04%)
  5. 3 Magdalena Eliza Maszczyk
    130 (2,68%)

Okręg 4

Gminy : Niegowa, Żarki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Maria Golibroda
    156 (2,05%)
  2. 1 Jarosław Stanisław Kumor
    704 (9,27%)
  3. 2 Bernadetta Barbara Rudkowska-Morawiec
    210 (2,76%)
  4. 3 Rafał Wojciech Słabosz
    96 (1,26%)
  5. 4 Katarzyna Teresa Gęsikowska-Kuzior
    59 (0,78%)
  6. 5 Daniel Krzysztof Pompka
    30 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Teresa Pilis
    67 (0,88%)
  2. 1 Andrzej Krzysztof Lech
    219 (2,88%)
  3. 2 Andrzej Włodzimierz Gala
    284 (3,74%)
  4. 5 Elżbieta Marianna Baryła
    77 (1,01%)
  5. 4 Szymon Czesław Kuśmierz
    83 (1,09%)
  6. 6 Iwona Marianna Bubel
    52 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Mateusz Śpiewak
    95 (1,25%)
  2. 5 Ewelina Jolanta Bożek
    75 (0,99%)
  3. 1 Agnieszka Wioletta Skorek
    284 (3,74%)
  4. 4 Agnieszka Barbara Galas
    97 (1,28%)
  5. 2 Mariusz Zdzisław Dzieża
    249 (3,28%)
  6. 6 Zbigniew Paweł Piętak
    73 (0,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Anna Szewczyk
    207 (2,73%)
  2. 1 Jolanta Stefania Koral
    554 (7,29%)
  3. 5 Zdzisław Jan Tylkowski
    230 (3,03%)
  4. 6 Mirosław Marian Szczepańczyk
    246 (3,24%)
  5. 2 Bożena Franciszka Łapaj
    545 (7,17%)
  6. 4 Ireneusz Stanisław Maślankiewicz
    242 (3,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Barbara Wyporska
    136 (1,79%)
  2. 1 Jakub Alojzy Grabowski
    583 (7,68%)
  3. 4 Małgorzata Jędrycha-Gorczyca
    162 (2,13%)
  4. 2 Maciej Tadeusz Piłka
    257 (3,38%)
  5. 3 Magdalena Olga Radosz
    65 (0,86%)
  6. 6 Mariusz Mikołaj Kaim
    21 (0,28%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Stanisława Skalec
    690 (9,08%)
  2. 6 Paweł Karol Kostka
    61 (0,80%)
  3. 2 Marta Bączkowska
    165 (2,17%)
  4. 5 Adam Stanisław Pałęga
    103 (1,36%)
  5. 4 Piotr Marek Wołek
    94 (1,24%)
  6. 3 Martyna Kinga Kupis
    325 (4,28%)