Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lwówek Śląski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Lwówek Śląski ulice: Malinowskiego, Plac Wolności, Sienkiewicza, Stogryna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dawid Zdzisław Kobiałka
    242 (50,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daria Puchalska-Dancewicz
    174 (36,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aneta Małgorzata Gerter
    59 (12,42%)

Okręg 2

Lwówek Śląski ulice: Browarna, Kościelna, Mickiewicza, Murarska, Orzeszkowej, PCK, Słowackiego, Szpitalna, Traugutta, Zamkowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Roman Antoni Ciechanowicz
    100 (24,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Zbigniew Kuryło
    102 (24,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Ewa Jędrzejczyk
    117 (28,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Wanda Orzoł
    95 (22,95%)

Okręg 3

Lwówek Śląski ulice: Chrobrego, Działkowa, Konopnickiej, Krawczyńskiego, Krótka, Morcinka, Plater, Przyjaciół Żołnierza, Rzeczna, Słowicza, Targowa, Towarowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Gaweł
    66 (14,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Aleksander Jan Fuławka
    171 (36,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Piotr Mikłaszewski
    130 (27,96%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Maria Szawłowska
    98 (21,08%)

Okręg 4

Lwówek Śląski ulice: Aleja Wojska Polskiego, Gryfowska, Henryka Brodatego, Jastrzębia, Kamienna, Leśna, Łąkowa, Matejki, Obrońców Pokoju, Partyzantów, Skwer Miast Partnerskich, Sobieskiego, 10 Dywizji

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Szymon Krzysztof Wrzesiński
    85 (17,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Edward Karasiński
    227 (47,29%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Barbara Suchecka
    168 (35,00%)

Okręg 5

Lwówek Śląski ulice: Betleja, Budowlanych, Daszyńskiego, Dworcowa, Graniczna, Jasna, Jaśkiewicza, Kilińskiego, Kombatantów, Kwiatowa, Ogrodowa, Piekarska, Polna, Potokowa, Rybna, Spółdzielcza, Struga, Tęczowa, Warsztatowa, Wiejska; Sołectwo: Mojesz

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Malczewski
    72 (12,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Zieliński
    134 (23,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Eck
    200 (34,78%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisława Mirosława Trzaska
    169 (29,39%)

Okręg 6

Lwówek Śląski ulice: Górna, Jana Pawła II, Krasickiego, Sikorskiego, Staszica, Zielona, Zwycięzców

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Edward Jonak
    134 (26,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Ugrynowicz
    261 (52,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Janusz Proszko
    103 (20,68%)

Okręg 7

Lwówek Śląski ulice: Agatowa, Asnyka, Chopina, Cicha, Kościuszki, Krzywa, Legionów, Łokietka, Norwida, Osiedlowa, Oświęcimska, Prusa, Reymonta, Stroma, Szymanowskiego, Topolowa, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Jakub Mazur
    162 (30,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Andrzej Kubis
    226 (42,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Brzozowski
    144 (27,07%)

Okręg 8

Lwówek Śląski ulice: Chabrowa, Dębowa, Kasztanowa, Kręta, Malownicza, Myśliwska, Nowy Świat, Pałacowa, Parkowa, Piękna, Płakowicka, Podgórska, Pszczela, Ptasia, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Strzelecka, Tarnopolska, Torowa, Wąska, Widnica, Widokowa, Wyzwolenia, Zagajnik, Zbożowa, Złotoryjska, Żytnia; Sołectwo: Dworek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Stanisław Korol
    75 (15,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Mizerska
    115 (23,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Jacek Wiśniowski
    220 (45,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Stęplewska
    75 (15,46%)

Okręg 9

Sołectwa: Dębowy Gaj, Dłużec, Górczyca, Pieszków, Radomiłowice, Sobota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Izabela Anna Król
    32 (7,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Róża Płucińska-Dąbrowska
    155 (37,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Uboga
    229 (55,05%)

Okręg 10

Sołectwa: Bielanka, Skorzynice, Zbylutów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Franciszek Tołczyk
    96 (19,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Angelika Jadwiga Giecewicz
    99 (20,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Edward Koblak
    289 (59,71%)

Okręg 11

Sołectwa: Chmielno, Gaszów, Skała, Ustronie, Żerkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Kamil Kołodenny
    45 (13,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Franciszek Eugeniusz Pawłowicz
    213 (64,35%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Gałka
    73 (22,05%)

Okręg 12

Sołectwa: Kotliska, Rakowice Małe, Włodzice Małe, Włodzice Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Radziński
    136 (28,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anita Iwona Pysz
    72 (15,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI LOKALNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Izabela Zabawa-Proska
    73 (15,24%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stefania Wróblewska
    198 (41,34%)

Okręg 13

Sołectwa: Gradówek, Niwnice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Arkadiusz Marceli Świerczyński
    72 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Elżbieta Replin
    79 (20,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Małgorzata Krenz
    236 (60,98%)

Okręg 14

Sołectwa: Nagórze, Płóczki Dolne, Płóczki Górne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Jan Rusinek
    279 (63,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kinga Agata Nestorowicz
    33 (7,57%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Czepiel
    124 (28,44%)

Okręg 15

Sołectwa: Brunów, Rakowice Wielkie, Radłówka

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Nestorowicz
    99 (22,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Urszula Elżbieta Kondela
    89 (20,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Jan Zamasz
    101 (22,90%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mieczysław Stanisław Grabowicz
    152 (34,47%)