Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szepietowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Szepietowo, ulice: 1 Maja (od ul. Wincentego Witosa do Głównej), Brzozowa, Cicha, Krótka, Lipowa, Mazowiecka, Nowa, Nowy Świat, Plac Słoneczny, Przemysłowa, Sportowa, Św. Maksymiliana Kolbe, Towarowa, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Mateusz Dąbrowski
    0 (0,00%)

Okręg 2

Szepietowo, ulice: Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza (od Lipowej do Głównej), Kard. Stefana Wyszyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marzena Śliwowska
    32 (18,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Pawłowska
    66 (37,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE SZEPIETOWO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sławomir Kućmierowski
    79 (44,63%)

Okręg 3

Szepietowo, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Ogrodowa, Piwna, Sosnowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Brulińska
    45 (22,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Ołdakowski
    102 (50,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Zubczyński
    54 (26,87%)

Okręg 4

Szepietowo, ulice: Białostocka, Główna, Robotnicza, Willowa, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Andrzej Jabłoński
    49 (24,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marian Kruszewski
    108 (54,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE SZEPIETOWO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tadeusz Kudzinowski
    43 (21,50%)

Okręg 5

Szepietowo, ulice: 1 Maja (od Głównej do Spacerowej), Henryka Sienkiewicza (od Głównej do Białostockiej), Kolejowa, Krzywa, Leśna, Majora Hubala, Papieża Jana Pawła II, Spacerowa, Strażacka, Wąska, Wędkarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Renata Anna Sosnowska
    94 (44,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE SZEPIETOWO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Wojciech Powojski
    117 (55,45%)

Okręg 6

Stawiereje-Michałowięta, Stawiereje Podleśne, Średnica-Jakubowięta, Średnica-Maćkowięta, Średnica-Pawłowięta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Witold Moczydłowski
    106 (56,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewelina Piekarska
    82 (43,62%)

Okręg 7

Jabłoń-Kikolskie, Jabłoń-Samsony, Moczydły-Jakubowięta, Moczydły-Stanisławowięta, Szymbory-Andrzejowięta, Szymbory-Jakubowięta, Szymbory-Włodki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosława Brzósko
    10 (5,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Wojtkowski
    43 (22,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Żochowski
    137 (72,11%)

Okręg 8

Dąbrowa-Dołęgi, Plewki, Szepietowo-Janówka, Szepietowo-Żaki, Włosty-Olszanka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Czartoszewski
    103 (47,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesław Antoni Zaremba
    113 (52,31%)

Okręg 9

Dąbrowa-Bybytki, Dąbrowa-Moczydły, Dąbrowa-Tworki, Dąbrowa-Wilki, Nowe Szepietowo Podleśne, Szepietowo Podleśne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Zaręba
    85 (45,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Stypułkowski
    103 (54,79%)

Okręg 10

Dąbrowa-Gogole, Dąbrowa-Kaski, Dąbrowa-Łazy, Dąbrowa-Zabłotne, Kamień-Rupie, Stary Kamień

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Ertman
    185 (71,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Pabich
    73 (28,29%)

Okręg 11

Nowe Gierałty, Szepietowo-Wawrzyńce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Magdalena Pietrzak
    130 (59,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Drobek
    90 (40,91%)

Okręg 12

Dąbrówka Kościelna, Wojny-Izdebnik, Wojny-Piecki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Sławomira Sienicka
    124 (50,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zdzisław Radosław Budziszewski
    122 (49,59%)

Okręg 13

Nowe Zalesie, Pułazie-Świerże, Pułazie-Wojdyły, Wojny-Pogorzel, Wyszonki-Posele

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryk Stypułkowski
    114 (62,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Wojno
    67 (37,02%)

Okręg 14

Wojny-Krupy, Wojny-Pietrasze, Wojny-Szuby Szlacheckie, Wojny-Szuby Włościańskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwester Pawłowicz
    96 (41,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Wojno
    133 (58,08%)

Okręg 15

Nowe Warele, Warele-Filipowicze, Wojny-Wawrzyńce, Wyliny-Ruś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI SZEPIETOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioleta Żebrowska - Płońska
    81 (42,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Leszek Fiedorczuk
    110 (57,59%)