Wicelider błyskawicznie odprawił naszych do domu

Tenisiści stołowi LOTTO Zooleszcz Gwiazdy bez szans w Gdańsku. UNIA AZS pewnie wygrała z bydgoszczanami 3:0. Mecz trwał zaledwie 70 minut...

Do piątkowego spotkania ekipa LOTTO Zooleszcz Gwiazdy przystąpiła w nieco eksperymentalnym składzie. Menedżer Zbigniew Leszczyński zadecydował, że Hindusa Harmeeta Desai’a (w ostatniej chwili udało się załatwić dla niego wizę) wesprze rodzima młodzież: Mateusz Ufnal i Artur Grela.

UNIA AZS nie dała w piątek szans odmłodzonej drużynie znad Brdy. O dominacji miejscowych najlepiej świadczy fakt, że bydgoszczanom nie udało się ugrać nawet seta. Najbliżej szczęścia był Desai, który w drugiej partii pojedynku z Chińczykiem Wei Shishao obronił dwie piłki setowe, doprowadził do remisu 10:10, by przegrać ostatecznie 11:13.

Kolejne spotkanie LOTTO Zooleszcz Gwiazda rozegra już w najbliższą niedzielę na wyjeździe z Dekorglassem Działdowo (brązowy medalista ubiegłego sezonu). O punkty też będzie ciężko...

UNIA AZS - LOTTO Zooleszcz Gwiazda 3:0

Wyniki gier: Michaił Pajkow - Mateusz Ufnal 3:0 (11:8, 11:6, 11:7), Wei Shihao - Harmeet Desai 3:0 (11:3, 13:11, 11:7), Patryk Chojnowski - Artur Grela 3:0 (11:9, 11:8, 11:6).