Wam się jeszcze oczy otworzą! Memy po szalonym meczu Węgry - Polska [galeria]

ds
Trudny początek eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata i trenerskiej przygody Paulo Sousy. Polska zremisowała z Węgrami 3:3, po pełnym chaosu i zwrotów akcji spotkaniu. Ten wynik powinien chyba cieszyć biało-czerwonych, po po godzinie gry sytuacja wyglądała bardzo źle - rywale prowadzili 2:0 po bramkach Sallai i Szalaja. W drugiej połowie Węgrom odpowiedzieli Piątek (60.) i Jóźwiak (61.), ale po kilkunastu minutach Polacy znów przegrywali (78. - Orban). Wynik meczu ustalił kapitan polskiej reprezentacji Robert Lewandowski (82.). Biało-czerwoni nie zachwycali, ale w formie jak zwykle są internauci. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Węgry - Polska >>>