Tu się gra do samego końca

Jarosław Hejenkowski
Prowadzenie do przerwy nie gwarantuje wygranej. Przekonali się o tym na własnej skórze piłkarze kilku zespołów inowrocławskiej Ligi Szóstek.

<!** Image 2 align=right alt="Image 150774" sub="Lotnik traci gola w meczu z Bims-Plus. Później posypały się kolejne bramki, a wojskowi przegrali 1:4 / Fot. Jarosław Hejenkowski">Najbardziej zaskakujący przebieg miała rywalizacja ostatniej w tabeli ekipy Dróg i Mostów z OSM. Outsider prowadził do przerwy już 3:1. Jednak w drugiej odsłonie gola już nie zdobył i przegrał.

I liga. Wyniki 4 kolejki:

Transpol - RPC Bebo 3:3 (Lewandowski, Panfil, Wróblewski - Stanecki, Wójciak, Worek)

RKM - Semafor 1:1 (Chruściński - Kozłowski)

Drogi i Mosty - OSM-Cuiavia 3:4 (Sztuka 2, Bułkowski - Perdał 2, Tański, Gajewski)

Bims-Plus - Lotnik-Wijmar 4:1 (Wajrak 2, Sucharski, samob. - Masłowski)

Strzelcy: Tomasz Lewandowski (Transpol) - 6, Marcin Kozłowski (Semafor) - 5.

<!** reklama>Liga Oldboyów. Wyjątkowo słaby początek ma Inofama. Ale trzeba przyznać, że zespół odgrywający w rozgrywkach kluczową rolę dwa ostatnie mecze rozgrywał z prowadzącą dwójką.

Wyniki 3 kolejki:

Semek - O.N.E. 2:3 (Snopek, Bednarski - Królak 2, Olejnik)

Inomasz - Lotnik-Wijmar 2:8 (Burak, Tomaszewski - Makowiecki 3, Kłos, Drożdż, Powalski, Molski)

Oldboye Team - Team-Bud 3:7 (Halak, Cabański, Prill - Hulisz 3, Oczachowski 2, Jasiński, Kołodziejczak)

Inofama - Enea 3:3 (Jędrzejczak, Sobczak, Kaczmarek - Sucharski, Nowak, Chruściński)

Zaległy: Inofama - Lotnik-Wijmar 2:3 (Kaczmarek - Świerski, Drożdż, samob.). Strzelcy: Maciej Szłyk (Enea) - 6, Mirosław Hulisz (Team-Bud), Robert Jędrzejczak (Inofama) - po 5.