https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak wygląda na zdjęciach żona Leo Messiego. Antonella Roccuzzo urodą przebija inne żony znanych piłkarzy

KP
Wideo
od 16 lat
Leo Messi to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Sportowiec stale zachwyca formą. Ostatnio głośno zrobiło się o jego zonie - Antonelli Roccuzzo, która podbiła Instagram. Żona Messiego to prawdziwa piękność. Zdaniem internautów urodą przebija wszystkie inne żony znanych piłkarzy!

Tak wygląda piękna żona Leo Messiego. Fani okrzyknęli ją najpiękniejszą wśród żon piłkarzy!

Ich historia miłości mogłaby być świetnym materiałem na film. Para poznała się już w dzieciństwie i razem wspierała się w dążeniu do sukcesu Leo Messiego. Antonella Roccuzzo i Leo Messi mieli pięć lat, gdy po raz pierwszy spotkali się podczas turnieju piłkarskiego w okolicach Rosario, czyli miasta z którego obydwoje pochodzą. Poznał ich najlepszy przyjaciel piłkarza, który jest także kuzynem Roccuzzco.

Gdy Messi miał 11 lat musiał zmierzyć się z druzgocącą diagnozą - zaburzeniami hormonu wzrostu. Obawiał się, że to może zburzyć jego marzenia o karierze piłkarza. Ich drogi rozeszły się w 2001 roku, gdy piłkarz przeprowadził się do Barcelony, aby rozwijać sportową pasję.

Przeczytaj także: Piękna Joanna Opozda pokazuje ciało w kusym bikini. Inernauci zachwycają się jej figurą - zobacz zdjęcia

Żona Leo Messiego to prawdziwa piękność. Tak wygląda Antonella Roccuzzco!

Po kilku latach rozłąki zdali sobie sprawę, że nie mogą bez siebie żyć. Na początku ukrywali swój związek, aby nie dawać pożywki mediom. Jak wiadomo - Messi jest znany i uwielbiany na całym świecie. To właśnie w 2009 roku świat poznał wówczas dziewczynę Leo Messiego, którą był zniewalająca Antonella. Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda żona najlepszego piłkarza na świecie!

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

S
Stefan
17 lipca, 13:13, Andrzej Kędzior:

Nie rozumiesz dziwny redaktorze, ze uroda to kwestia gustu...Ty się w Messim podko[wulgaryzm]esz widocznie i zazdrość przez ciebie przemawia pismaku...Nie ma dnia żeby nie było artykułu o Messim..żenada..

no nie zupełnie tak jest bo są pewne elementy urody uniwersalne. Na przykład w Holandii najbardziej podobają się faceci przerobieni skalpelem na baby i jeden taki został ostatnio miss Holandii.

A
Andrzej Kędzior
Nie rozumiesz dziwny redaktorze, ze uroda to kwestia gustu...Ty się w Messim podko[wulgaryzm]esz widocznie i zazdrość przez ciebie przemawia pismaku...Nie ma dnia żeby nie było artykułu o Messim..żenada..
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski