Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 14
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków: utrzymywanie powierzchni szkolnych w...
fot. Archiwum Polskapress

Szukacie pracy? Zatrudniają w Bydgoszczy [LISTA OFERT]

SPRZĄTACZKA

Zakres obowiązków: utrzymywanie powierzchni szkolnych w czystości. Praca w godz.: 6-14, 11-19
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 10.09.2017
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN + świadczenia socjalne + premia
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, komunikatywna znajomość języka angielskiego
Kontakt: CV należy przesłać na adres e-mailowy: [email protected]